2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم برای تولد دخترم دنبال آتولیه بودم دو جا رو پیشنهاد دادند یکی فتو بیبی 88883088 یکی هم سها 22245302 اما در آخر تصمیم گرفتم عکاس بیارم خونه چون شنیده بودم بچه های یک ساله طاقت آتولیه ندارند نمی زارن ازشون عکس بگیرند.

یک خانمی به نام هاله حیدری هست عکاس ماهری. نزدیک 7-8 ساعت خونه ما بود تا آوینا گذاشت ازش عکس بگیره. وسطاش هم خوابید، خیلی خوب بود. علاوه بر اینکه خیلی خانم مهربون و با حوصله ای بود از در که اومد آوینا بهش خندید باهاش دوست شد. خواستی شمارش برات میل می کنم.
خدایا کمک کن اول ایرادهای خودمو ببینم
2456
منم کار عکاسی کودک را انجام میدم خواستی شماره و نمونه کارم را برات میل می کنم
عکاسی تخصصی مادر و کودک در تبریز, تخفیف ویژه 30 درصد در ماه محرم و صفر با دکورهای متنوع و اختصاصی کودک
2714
من عکس های فتو پونه رو پیشنهاد می کنم
خانم طلا تو همین نی نی سایت می ندازه نزدیکای سمرقند جنت اباد هم هست
عکسهای طبیعی و ساده و شیک می گیره من که راضی بودم تو وبلاگم چند تایی هست دوست داشتی ببین

با سلام خدمت دوستان عزیز
اگر برای کوچولوهای عزیزتان به دنبال آتلیه ایی در فضایی آرامش بخش با دکورهایی متفاوت و استثنایی هستید حتما سری به ما بزنید ...آتلیه ما هر ماه پکیج های تخفیف بی نظیری برای دلبندتان دارد
از اونجا که دسترسی به آتلیه بهاران که تخصصی ترین آتلیه کودک شرق و شمال شرق تهران میباشد راحت هست و همچنین زمانبندی تحویل و آماده سازی عکس ها و ساعات کاری حتی در ایام تعطیل برای والدین کارمند جزو امتیازات ما هست پیشنهاد میکنیم از نمونه کارهایما ن در سایت زیر دیدن نمایید
www.photobaharan.com
تماس با ما:
09194400420
آزادی ... هر چی میخوای پشت سرم بگو ... مهم اینه من و هدفم بزرگتر از مغز کوچیک و یاوه گویی هات هستیم

با سلام خدمت دوستان عزیز
اگر برای کوچولوهای عزیزتان به دنبال آتلیه ایی در فضایی آرامش بخش با دکورهایی متفاوت و استثنایی هستید حتما سری به ما بزنید ...آتلیه ما هر ماه پکیج های تخفیف بی نظیری برای دلبندتان دارد
از اونجا که دسترسی به آتلیه بهاران که تخصصی ترین آتلیه کودک شرق و شمال شرق تهران میباشد راحت هست و همچنین زمانبندی تحویل و آماده سازی عکس ها و ساعات کاری حتی در ایام تعطیل برای والدین کارمند جزو امتیازات ما هست پیشنهاد میکنیم از نمونه کارهایما ن در سایت زیر دیدن نمایید
www.photobaharan.com
تماس با ما:09194400420
آپلود عکس کوچولوهای فارسی

آپلود عکس کوچولوهای فارسی
آزادی ... هر چی میخوای پشت سرم بگو ... مهم اینه من و هدفم بزرگتر از مغز کوچیک و یاوه گویی هات هستیم
2706