2703
2553
سلام دوستان عزیز
من 3 هفنه دیگه باید برای زایمان برم بیمارستان می خواستم بپرسم چه وسایلی را باید همراه خودم ببرم بیمارستان .لطفاً جز به جز برام بگید چون بچه اولمه و من نمی دونم چی همراه خودم باید ببرم؟می خوام همه وسایل لازم را بردارم تا چیزی کم و کسر نیاد. ممنونم
ست لباس نوزادی (کلاه + دستکش + بادی+ سرهمی)
کریر
شیشه شیر ( محض احتیاط)
دستمال مرطوب
پتوی نوزادی
ربدشامبر
لوازم آرایش
عطر
دمپایی
شورت یکبار مصرف
چای و قهوه
لیوان یکبار مصرف
شکلات + شیرینی
مسواک + خمیر دندان
برا خودت پوشک سایز بزرگ
برا نی نی یه دست لباس کامل با روسری و دستکش و پتو و ساک حمل و حتماً حتماً یک بسته پمپرز سایز کوچیک باید همراهت داشته باشی. و البته دوربین برای ثبت لحظات خاص.

قدمش مبارکه انشالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ساک مادر
1- لباس خواب آستین بلند جلو دکمه دار
2- چند عدد شورت یکبار مصرف
3-سوتین سایز بزرگ (شیردهی)
4-دمپائی
5-حوله
6-مسواک و خمیر دندان
7-قطره شیر افزا
8-آبنبات ترش و شیرین و نعنایی
9-کرم دست
10- ضد عفونی کننده دست
11- اسپری ضد عفونی کننده ( برای دستشویی )
12 نوار بهداشتی سایز بزرگ
13-دستگاه mp3 با آهنگ‌های انتخابی (شاید تا زمان زایمان شما فرصت زیادی باقی‌مانده باشد)
14- دفترچه یادداشت +خودکار برای ثبت ساعتها
15- شناسنامه +کارت ملی + دفترچه بیمه + برگه پدیرش بیمارستان + تمام سونوگرافی‌ها و آزمایشهای قبلی ( همگی در یک پوشه )
16-لیوان - پیش دستی - چاقو - کارد -(یکبار مصرف -برای موقعی که ملاقات‌کننده دارید و باید شیرینی یا چای تعارف کنید )
17- فلاسک چای + چای کیسه ایی + قند
18-کیف لوازم آرایش – آینه - برس و سشوار
19- یک دست لباس برای برگشت به خانه
20- چند تا کیسه فریزر و کیسه بزرگتر ( به نظر می‌آید همیشه لازم باشد! )
21- یک جفت جوراب پشمی و لباس گرم

ساک نی‌نی
پوشک کامل- حوله - دو دست لباس ( زیردکمه‌ایی - شلوار - بلوز - کلاه ) دستمال مرطوب - شیشه شیر کوچک – یک دست لباس سرهمی برای وقتی که به خانه می‌آید – پتوی کوچک – کریر، قنداق فرنگی یا ساک حمل نوزاد

ساک پدر
1- دوربین فیلم برداری + شارژر + فیلم + باطری اضافه شارژ شده
2- دوربین عکاسی + شارژر + باطزی اضافه شارژشده + فیلم عکاسی در صورتی که دوربین آنالوگ دارید
3- شارژر موبایل (اگر از گوشی‌های مختلف استفاده می‌کنید، شارژر هر دو نوع)
4- کیف پول + کارت بانک برای پرداخت هزینه ها
5- چند عدد آبنبات
6- کارت تلفن (حتی اگر تلفن همراه دارید بهتر است پیش‌بینی مشکلات مخابراتی را کرده باشید!)
7- هدیه‌ی احتمالی (!) برای مادر و نوزاد

سلام عطر با خودت نبر یه مام زیر بغل کافیه تا یه مدت اصلا عطر نزن چون بچه ممکنه دچار حساسیت بشه-
چیزایی که من بردم ست لباس بچه بود- لباس برای خودم- روتختی و روبالشی و ملحفه هم بردم که نمیبردمم لازم نبود چون خود بیمارستان یک دست نو و تمیز بهت میده- پوشک بجه و پوشک برای خودمم بیمارستان داد - چای و قند و شیرینی و میوه و ظرف( پیش دستی و چاقو چنگال ) برای پذیرایی- بشقاب و لیوان و قاشق برای خودت - البته اگه سزارینی باشی فقط آب کمپوت میخوری نه چیز دیگه-آب نبات نعنایی برای اینکه طعم دهنت بهتر شه- دستمال مرطوب ست لباس بچه- من کریر بردم اما استفاده نشد- دوربین و شارژ دوربین- موبایل- لوازم آرایش مثل پنکیک- یه رژلب- ریمل -رژ گونه نیاز نیست ست کامل ببری فقط تا حدی که رنگ و روی بهتری موقع ملاقات داشته باشی- دمپایی- پتو برای آوردن نی نی به خونه-مسواک و خمیردندان
CafeMom Tickers
2714
معمولا همه چی خود بیمارستان می ده حتی لباس و پتو برای نوزاد
با اینحال به نظر من فقط لباس و کریر برای نوزاد برای وقتی می خواهید از بیمارستان مرخص بشید بقیه چیزها رو بیمارستان می ده حتی دمپایی و مسواک و پوشک و ...
2706