2733
2739
عنوان

چی میگن اینا؟!!!

800 بازدید | 48 پست
از همین امشب عملیات را کلید بزنید! تقاضای یک آخوند از مردم: « من یک خواهشی دارم، در زمان شاه یک تبلیغاتی انجام دادند، بعد از پیروزی انقلاب هم بود یک مدتی‌ این تبلیغ کثیف و ننگ " اولاد کمتر، زندگی‌ بهتر"، خوب دیدید که مراجع ما و خود رهبری و غیره موضع گرفتند ... از همین امشب عملیات ۵ فرزندی ۸ فرزندی ۱۲ فرزند یا ۱۴ فرزندی را کلید بزنید! از همین امشب تصمیم بگیرید حداقل ۵ فرزند به عشق خمسه طیبه، یا ۸ فرزند به نام حضرت رضا، یا ۱۲ فرزند به نام ۱۲ امام یا ۱۴فرزند به نام ۱۴ معصوم، از ۵ تا کمتر قبول نداریم». روز پنج‌شنبه مکارم شیرازی نیز با بیان این‌که «کنترل جمعیت دامی بود که برای این مملکت گذاشته شد» اظهار داشت: «هنوز در گوشه و کنار [از بارداری] جلوگیری می‌شود و در شرایط فعلی باید عمل‌های جلوگیری [از بارداری] جرم شناخته و قابل تعقیب بشود.» دولت در ادامه سیاست " افزایش جمعیت " دسترسی به کاندوم و قرص‌های ضد بارداری را کاهش داده است. همچنین گفته میشود در چند ماهه اخیر بسیاری از زنان با وجود استفاده از قزص های ضد بارداری، باردار شده اند! و این آمار بالا نشان میدهد داروها را بی اثر کرده اند ... آیا دولت تدبیر و امید، مجلس شورای اسلامی، ولی‌ فقیه، مراجع تقلید ... تصور میکنند کاندوم صرفاً برای پیشگیری از بارداری استفاده میشود؟ آیا نمی‌دانند استفاده از کاندوم جهت جلوگیری از بیماری‌های خطرناک مقاربتی از جمله ایدز، هپاتیت *، ... بسیار ضروریست؟ http://goo.gl/Epm29A
یه زمانی نه چادری بودن متانت بود و نه بی حجابی هرزگی...
این یعنی عقلشون نمیرسه که شاید یکی شرایط بچه داشتن رو نداره! فقط به دنیا آوردنش که نیست! شاید یکی بیماری داره که نباید بچه دار بشه پس باید به خاطر نبود قرص و کاندوم کلاً بی خیال رابطه بشه. این یعنی: عاقلان دانند!
ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چجوری دسترسی بهش کم شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه چیزی می نویسن و می گن شمام باور می کنین آخه ؟ توی همه داروخانه ها که همه مدلش به وفور هست ! انتظار دارین ماشینای دستفروش تو کوچه ها جار بزنن؟؟؟؟
الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738
آدم واقعا حالش بد میشه از کاراشون ... با گرونیها که دارن جونمون و میگیرن از اون ورم میخوان زندگیتو از بین ببرن ... اگه از پس تربیت بچه برنیایم که جامعه به فنا میره .
یه زمانی نه چادری بودن متانت بود و نه بی حجابی هرزگی...
قرص رو که خیلی راحت میتونن انگولک کنن که اثر نداشته باشه(ایشالله وجدان دارند و نمیکنند) کاندوم رو هم اگه جمع نکنند انقد گرون میکنند که اصلاً صرف نکنه
ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
آخه وقتی من خودم خونه ندارم....... امنیت مالی و شغلی ندارم.......... دارم دربه در دنبال خونه اجاره ای میگردم اونم با 70 ملیون و 60 ملیون پول پیش....... مگه خر مغزمو گاز گرفته بیش از 1 بچه بیارم والـــــــــــــــــــــــــــــا
اینم عکس های گل پسر من http://photo.ninisite.com/pages/userphotos.aspx?userid=158426 تزیینات سیسمونی و اتاق کودکwww.babynamadi.ir
2706