2737
2739
عنوان

ویژگی خوب خونه شما چی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7280 بازدید | 73 پست
زیر بناشون فکر کنم 170به بالا یعنی تا250 هستن چهار پنج تا شایدم بیشتر نقشه دارم
من در عجب از این دختران!! که از خدای به آن بزرگی و توانمندی تنها یک شوهر میخواهند؛ و از شوهر به آن ناتوانی تمام دنیا را........
زیر بناشون فکر کنم 170به بالا یعنی تا250 هستن چهار پنج تا شایدم بیشتر نقشه دارم
من در عجب از این دختران!! که از خدای به آن بزرگی و توانمندی تنها یک شوهر میخواهند؛ و از شوهر به آن ناتوانی تمام دنیا را........
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خونه ما همه چیش خوبه

فقط دوست دارم اینها هم بهش اضافه بشه:

چقدر دوست دارم خونه حیاط دار با باغچه داشته باشم
دلم میخواد مرغ و جوجه هم داشته باشم
دلم میخواد خونم استخر هم داشته باشه
من منحصر به فردم. دوست میدارم و دوست داشته میشوم و آزادم.
خودت اگه خلاقیت داشته باشی میتونه همونارو کوچیکتر کنی
ولی ممکنه یکی دوهفته طول بکشه تا بفرستم چون من شهرستانم
میشاد میدونی تورو که میبینم یاد چی میفتم
مخصوصا با اون نیشت گه بازه
2738
باشه ممنون منتظرم همدمم
میشاد عایست کاش فقط یه طویله هم درست می کردی گاو گوسفند هم پرورش میدادی دیگه همیشه شیر گوشت تازه و... هم داشتی ههههههههه
اگر از جایگاهت راضی نیستی عوضش کن*******چون تو درخت نیستی*******
بنظرم اگه بتونی آشپزخونه رو پایین بذاری ولی جلوش بجای اپن پارتیشن بندی کنی خیلی بهتره
یکی از فامیلای ما آشپزخونش دو قسمت کرده بود قسمت جلو رو مثه یه بار دراورده بود با دکور شیک و پشت این قسمت آشپزخونه اصلی بود و هرچی پخت وپز و ریخت و پاش داشت همونجا بود بنظرم خیلی جالب میومد اصلا دید نداشت
حسنا جون با زیربنای 120 متر خیلی حیفه فقط 2 تا اتق خواب بذاری مخصوصا اگه میخوا دوبلکسش کنی خیلی راحت میتونی اتاق 3 تا اتاق خواب خوب حالا یکیش بزرگ اون دوتا کوچیکتر بندازی بالا تا خیالت راحت بشه ولی قسمت پذیرایی و آشپزخونه رو حتما کنارهم بذار تا کار خودت راحتتر باشه

توی قسمت دوبلکست میتونی جوری اتاقهارو دور بچینی که یه فضای کوچیک مثه یه نشیمن کوچولو این وسط درست بشه که جای یه نیم ست مبل راحتی بشه

ورودی پله ها هم کنار در ورودی خونه باشه و بعد از اون قسمت پذیرایت شروع بشه
کاش بتونه سه خوابه در بیاره یا اتاق برای پسرا یه اتاق برای دخترا یه اتاق برای مامان بابا می دونی من 4 بچه می خواهم هههههههههههههههه
اگر از جایگاهت راضی نیستی عوضش کن*******چون تو درخت نیستی*******
2706