2737
2734
سلام منم دست دارم بدونم؟
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ. خدایا رحمت فرست بر علی بن موسی الرضا امام با تقوا و پاک و حجت تو بر هر که روی زمین است و هر که زیر خاک، رحمت بسیار و تمام با برکت و پیوسته و پیاپی و دنبال هم چنان بهترین رحمتی که بر یکی از اولیائت فرستادی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام.منم دوست دارم بدونم.اگه کلینیک یا دکتر خاصی سراغ دارین که کارش خوب باشه لطفا معرفی کنین.
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
2738
سلام به همه
من فقط تجربم رو میگم. ابروتون هر جور هست کنار بیاید باهاش من هم تاتو کردم هم کاشت. وعین سگ پشیمونم.هیچ کدوم ابروی حتی کم پشت طبیعی خود آدم نمیشه شاید اول تاتو حس زیبایی بکنید اما خسته میشید....
اگر تصمیم گرفتید بکارید تورو خدا دکتر غلامرضا دهقان - توی بلوار کشاورز نرید
ایشون نه تخصص دارند نه وجدان
من برای کاشت ابرو رو تاتو رفتم پیشش وبعد از بی حسی وتراش سرمتازه فهمیدم خودش انجام نمیده و یک خانم بیتجربه به زحمت 25 ساله را اورده.الان ابروم انگار کچلی گرفته
همون حین بهش گفته بودم برام لیزر فراکشنال انجام بده ام بازهم بدون اینکه بگه CO2 انجام داد که جز 5-6ماه قرمزی صوتر هیچ نفغعی نداشت صادقانه میگم انگار 1.5 ملیون پول رو دورریختم