2410
2553
عنوان

حساسیت زیاد من به سر و صدا!!! لطفا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 45496 بازدید | 31 پست
واییییییی طنین جون منم خیلی به صدا حساسم .......... به سرو صدای پسر خودمم حساسم........ واقعا سر درد شدیدی میگیرم .......دکتر میگه احتمال میگرن خفیف میده .......منم دلم میخواد یه چیزی بزارم تو گوشم تا هیچ صدایی نشنوم..........عزیزم اینا همه مال اعصابه و زایمان.......قبل زایمان اینطوری نبودم ولی بعد زایمان 1 ساله که اینطوری شدم و هر چی هم میگذره بدتر میشم عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

طنین عزیز من از شما هم بدتر هستم. من به صداهای خیلی ریز هم حساس هستم.
مثلا اگه یگی کنار من خیار بخوره یا چیپس، یا تخمه . وایییییییییییییییییییییییی نمی دونی چه حالی می شم. الان که دارم می نویسم اعصابم داره خورد می شه.
ببین من چقدر بدبختم.
چند بار تا حالا خواستم برم دکتر اعصاب ولی چون دخترم رو شیر می دادم نتونستم برم. ولی الان دیگه از شیر گرفتمش و تصمیم دارم حتما برم اما فعلا فرصتش پیش نیومده.
مثلا همین امروز شوهرم موقع صبحونه نون برشته ها رو می خورد خرپ خرپ خرپ داشتم دیوونه می شدم. اعصابم کلی ریخت به هم.

من شنیدم که گیاه بادرنجبویه خیلی خوبه. تازه گرفتم ولی هنوز نخوردمش.

اگه کسی راه حلی پیدا کرد به منم بگه چون واقعا عذاب مطلق می کشم.
پدر نی نی واقعا از توصیه هاتون ممنون. آره خدا رو شکر ما از اون ساختمون رفتیم و الان طبقه چهارم و آخر ساکن هستیم اما باورتون میشه من هنوز با اینکه طبقه چها رهستیم گاهی که صدای بازی بچه ها رو از توی کوچه می شنوم اعصابم به هم میریزه ...البته خودم دارم سعی می کنم مثل قبل حساس نشم آخه اینجا دیگه خونه خودمونه و امکان عوض کردنش تقریبا صفره

نادین و کندوی عسل عزیز امیدوارم مشکل هممون حل بشه من شاید یه تایپیک زدم و از دوستان بخوام داروهای گیاهی تقویت اعصاب معرفی کنند من خدا رو شکر میگرن ندارم فکر کنم مشکلم همون ضعف اعصابه

سمیرا جان کاملا درکت می کنم باور کن من به صداهایی حساسم که اصلا به کسی نمی گم چون می ترسم بهم بخندن...مثلا وقتی کسی با صدا آدامس می خوره یا کسی اگه موقع خوندن مطلب پچ پچش به گوشم بخوره اعصابم به هم میریزه ...باورت میشه چند وقت پیش به نحوه صدا زدن کارگرهای ساختمون بغلیمون که در حال خونه سازی بودند حساس شده بودم. اگه در مورد گیاهی که نوشتی تاثیر مثبت دیدی به ما هم اطلاع بده
2456
طنین عزیز من از شما هم بدتر هستم. من به صداهای خیلی ریز هم حساس هستم. مثلا اگه یگی کنار من خیار بخور ...

عزیزم،  شما به احتمال خیلی زیاد بیماری میسوفونیا داری.  این اسم و سرچ کن ، علائمش دقیقا همین چیزی هست که گفتی

طنین عزیز من از شما هم بدتر هستم. من به صداهای خیلی ریز هم حساس هستم. مثلا اگه یگی کنار من خیار بخور ...

سلام،عزیزم،من هم مثل شما هستم،اگر علائم سودا رو نگاه کنید،حساسیت شدید به سر و صدا رو داره همون خشکی مغز،من تازه شروع کردم،درمان میکنم با طب سنتی

عزیزم این مشکل اسمش هست پر شنوایی  معمولا برای همه پیش میاد  مخصوصا الان زندگی آپارتمانی و بی فرهنگی مردم زیاده و ربطی هم به سوادشون نداره هیچ کاری نمیشه کرد ما که نمیتونیم کل مردم عوض کنیم  تنها راهش آینه از این اسفنجای مخصوص صدا بذاری تو گوشت تا اروم بشی یا که شهرستان یک جای ساکت و اروم زندگی کنی متاسفانه با انسانیت خیلی فاصله داریم یک دوستی گفته دعا بخون باید بگم کل محرم صدای دعا و قرآن آخر شب مرد از صد تا عذاب هم بد ار بود محبور میشدم پرو پرانول بخورم از اضطراب از هیچ دارویی استفاده نکن ورزش رو با شرایط خودت و همین صدا گیرها انجام بده

2714

ما همسایه ای داریم که متاسفانه ایشان خانم هم هستن و بسیار بدجنس هستن یعنی بعد از اینکه فهمیدن چه ساعتهایی و چه صداهائی آزار دهنده است برای ما که ساکن طبقه پائین بودیم روی اون صداها بیشتر کار کردن واقعا بعضی از آدما ها چیزی غیر از آدمیزاد هستن ... 

بگذریم ما که تمام اقدامات لازم برای جلوگیری از این صداها انجام دادیم در آخر به نتیجه مطلوب رسیدیم که خواستم با شما درمیان بگذارم .. ببینید چون منبع صدا از بالاست و به خصوص برای همسایه بی مروت بهتر است اسپیکر و پخش کننده صوتی سقفی برای منزلتون جاساز کنید و یا اوایل من ساند بار بلندگوم رو در ارتفاع نزدیک سقف جا می دادم ... اصلا دیگه هیچ صدائی غیر از صدای موسیقی و ... به گوشم نرسید و صدای کوبیدن و .... نشنیدم و همسایه بیمار نیز بسیار بسیار ادب شد ...چون صدای کوبیدن بلندگو مثل صدای پای خووش بود ... موفق باشید 

ما همسایه ای داریم که متاسفانه ایشان خانم هم هستن و بسیار بدجنس هستن یعنی بعد از اینکه فهمیدن چه ساع ...

سلام، ما هم همین مشکل و داریم، بلندگو رو چجوری جاساز کردین من هر کار کردم سیمش نرسید😑 برای سقف کاذب فایده داره میگن صدا بالا نمیره؟ مدل اسپیکر سقفی ک گرفتین چیه؟ 

سلام،عزیزم،من هم مثل شما هستم،اگر علائم سودا رو نگاه کنید،حساسیت شدید به سر و صدا رو داره همون خشکی ...

سلام گلم بهتری انشاالله؟درمان طب سنتی کارساز بود ؟

الهی و ربی من لی غیرک
2706