2733
2734

دوستان کسانی که مثل همسر من مشکل تعداد تحرک و مورفولوژی دارن بیان میخوام راه هایی رو که رفتم بگم انشالله به لطف خداوند دوستان هم جواب بگیرن من چون گوشیم شکست این کاربری رو چند ماهه دارم اما قبلیم لی لی 22 بود کسی منو تو تاپیکی دید بدونه که خودمم

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اول صبحی با دیدن کلمه معجزه امید گرفتم آخه خیلی نیاز دارم بهش. بفرما استارتر

دوستانی که‌‌ میخوابد نماز خوندن رو شروع کنید تاپیک شروع نماز داریم، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
اول صبحی با دیدن کلمه معجزه امید گرفتم آخه خیلی نیاز دارم بهش. بفرما استارتر

دقیقا منم تازه اومدم نینی سایت دشت اولم معجزه بود خداروشکر ❤

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
سلام گلم 😍🤗😍🤗

سلام عزیزم😙صبح بخیر

دوستانی که‌‌ میخوابد نماز خوندن رو شروع کنید تاپیک شروع نماز داریم، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

استارتر خدا خیرت بده هرچی میدونی بگو

شوهر منم تحرک و پیشرفتش خیلی کمه واریکوسل یه طرفه هم داره دکتر میگه عمل کن ولی ما دودل موندیم اخه تعدادش خوبه 

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
2706