2737
2734
سلام دوستان
چند روزه که دخترم رو از پوشک گرفتم، از روز دوم یا سوم، مانع از دفع مدفوعش میشه و خودش رو نگه میداره. همین باعث یبوستش میشه. جالبه که دیگه حاضر نیست تو پوشک هم کارش رو بکنه!

با تشویق و جایزه، دادن ملین و تغییر رژیم غذایی و ... خیلی موفق نشدیم.

اگه تجربه ای دارید لطفا به من کمک کنید.

ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من پسرم اینطوری بود چند وقت دیگه بهش فشار نیاوردم جیشش رو دستشویی میرفت ولی برای پی پی پوشکش میکردم تا چندماه بعدش که خودش راضی شد تو دستشویی بکنه و بی دردسر و فشار آوردن به بچه قضیه پوشک تموم شد گوربابای هرکسی که میخواست حرف بزنه حتما موقعش نرسیده که بچه نگه میداره
کاملا"‌ طبیعیه خیلی ها اینجوری بودن از جمله پسر خود من. گاهی تا 4 روز!!!! پی پی شو نگه میداشت نگران نباش نتونه دیگیه جلوشو بگیره خودش میاد:))))
فقط این روزا تا میتونی چیزایی بهش بده که شکمشو نرم کنه اذیت نشه مثل روغن زیتون، برگه زردآلو، لواشک و...
موز و سیب زمینی و اینا هم سعی کن این روزا بهش ندی

راستی مبارک هم باشه کلی راحت میشی:))))))
آقا دلداه ات این روزها حال خوبی ندارد ... لطفا نگاهش کن ... خوب میداند رو سیاه ست اما ، کجا رود ؟ وقتی ... جز شما مهربانتر سراغ ندارد ... کجا رود؟ کجا رود؟؟؟؟؟؟ یا امام رضا...
2740
دختر منم همینطوری بود
اینقد جایزه بهش دادم
و اینقد از مدفوعش گفتم که باید بیان برن پیش دوستاش...باید بره خونش...پیش دوستاش
تا بالاخره موفق شدم
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=204197
آقا دلداه ات این روزها حال خوبی ندارد ... لطفا نگاهش کن ... خوب میداند رو سیاه ست اما ، کجا رود ؟ وقتی ... جز شما مهربانتر سراغ ندارد ... کجا رود؟ کجا رود؟؟؟؟؟؟ یا امام رضا...
2706