2737
2734
عنوان

دوست جونا عمو موسیقی می شناسید؟

2202 بازدید | 12 پست
دوستان برای تولد 2 سالگی دخترم به نطرتون عمو موسیقی بگیرم خوبه؟ مهمونام همه تو همین رنجن با ماماناشون؟ شما کسیو سراغ دارین؟
سلام پانته ا جون....به نظرم یه کم زوده.
من برای تولد امسال دخترم (4سالگیش) به عمو موسیقی مهدشون گفتم اومد عالیییییییییییییییییییییییییی بود. بچه ها هم همه یا 4ساله یا بزرگتر بودند...یکی دوتا بچه کوچیکتر بود که همش موندن بغل مامانهاشون ولی دخترم و دوستهاش از اول تا اخر رقصیدن...بعدش هم این عموها علاوه بر رقص اغلب بت بچه ها بازی هم دارن که برای بچه های 2ساله قطعا زوده...به نظرم بذار برای تولدهای سالهای بعدش به امید خدا....

در هر حال پیشاپیش تولدش مبارک باشه.
گاهی اونقدر خدا زود به خواستمون جواب می ده که باورمون نمی شه از طرف اون بوده...اینجاست که می گیم :"عجب شانسی آوردم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوستای عزیزم،من دی جی ماریا هستم ،در رابطه با موزیک و دی جی و ارکستر مجالس مخصوص خانمها فعالیت میکنم...

در صورت نیاز می توانید با شماره من ۰۹۱۲۵۹۴۹۹۵۱ ماریا تماس بگیرید...

و تشریف بیارید دفتر استودیو کارم هم نمونه کارهام رو ببینید و هم سیستمهام رو...و در صورت مقبول بودن قرار داد ببندید...

کلیه مراسمها از جمله عروسی ،حنابندان،پاتختی،تولد ،مهمانی ،تولد کودک...

در ضمن استودیو بنده کلیه خدمات هنری مجالس رو انجام میدهد 

عمو موسیقی،خاله موسیقی،عروسک تن پوش ،گریم صورت کودک،خواننده خانم و اقا،ارکستر خانم و اقا،دی جی خانم و اقا،فیلم بردار خانم و آقا و کلیه خدمات دیگر..‌‌

سلام دوستان عزیز خوبین...😊💞

بهتون پیشنهاد میکنم برای جشن تولد گل پسرتون از دی‌جی خانم استفاده نکنید!!! از پیج عموسامان دیدن کنید کارش فوق‌العادست👏 تخصصش اجرای کودکه و بنیانگذار دی‌جی خانم در ایرانه با ۱۶سال سابقه کار موزیک. البته هم اجرای پسر دارن هم دختر🤸‍♀️

💃🏻

از پیجشون دیدن کنید متوجه میشین👇👇

https://instagram.com/missdjpro?igshid=q627hgwwxjs8

☝️☝️❤❤☝️☝️

کودک#  #دیجی #دیجیخانم #دی_جی #عموسامان #عموموسیقی 

سلام دوستای عزیزم  

من از عمو آیدین دعوت کردم کارش عالی بود هم بچه ها رو سرگرم کرد و براشون برنامه های جالب اجرا کرد هم واسه بزرگترها اجرای جالب داشت و بین دوستای دخترم مثل بمب صدا کرد 

این شماره تماسشه 09129316130 اینم اینستاشه amooaidin1@

2740

با اجراهای رنگارنگ عمو سامان همراه باشید🤸🏻‍♂️💃🏻😍❤
در پیج اینستاگرام:  amoo_saman__1
تخصصی ترین اجرای کودک☑️
بنیانگذار دی‌جی خانم در ایران☑️

۱۶سال اجرا...👏
09301115080📲
👇👇👇👇
📎https://instagram.com/amoo_saman__1