2737
2739
تو خونمون هزار پا دیدم و بعد ازاون دخترمو تصمیم گرفتم بخوابونم تو تخت خودش بعد از 17 ماه ولی اونجا بند نمیشه همش می خواد بیاد اتاق خودم بخوابه بااین حالی که کنار من نمی خوابید پایین تخت می خوابید خیلی سخته صبحم باید سرکار الان روز 5 هست مقاومت کنم یا بیارمش اتاق خودم ؟؟؟؟؟؟؟ تجربه ای دارید شیر خودمم می خوره 17 ماهشه مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دختر من از 8 ماهگی تو اتاق خودش خوابید ... شبها کنار خودم می خوابونمش بعد که خوابش برد میبرم میذارم توی جای خودش الان 18 ماهه است و مشکلی نداریم ... به نظرم هرچه زودتر جاشو جدا کن چون هرچی بگذره بیشتر وابسته میشه و جدا کردنش سخته ... یه کم مقاومت کنی درست میشه و عادت میکن ه
2738
من دخترم 21 ماهشه از 1 سالگی تو اتاق خودش میخوابونم و شبم هر بار بیدار میشه میرم اتاق خودش شیرش میدم میذارم رو پا خوابید دوباره میذارم تو تختش میام اتاق خودم همینطوری تا صبح
الان 1 ماهه از شیر گرفتمش یکم تعداد بیدار شدندش کمتر شده
خدایا به خاطر همه ناشکریام منو ببخش
پسر من تو تختش میخوابه میزارمش راحت میخوابه ولی من و همسری تو اتاقش میخوابیم پیشش اگه کسی پیشش نباشه نمیخوابه دوس نداره تنها باشه شبم اگه بیدار شه ببینه نیستیم خونرو میزاره رو سرش
البته خودمم فعلا سختمه ازش دور باشم
2706