2733
2734

سلام دوستان به نظرتون الگوی کاغذی آماده برای دوخت لباس طرفدار داره؟ یعنی عکس لباس رو بذارم و بگم توی فلان سایزها می تونم براتون الگوی آماده ارسال کنم

من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اره فکر خوبیع حتما موفق میشی

جدی؟ امیدوارم.  شاید امتحانش کنم. 

من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 
من تولیدی داره شوهرم.هزینه طراحی هر لباس چقده؟

هنوز به قیمتش فکر نکردم.  فکر می کنید چه قیمتی برای هر دو طرف به صرفه باشه؟ 

اره فکر خوبیع حتما موفق میشی

مرسیی

جدی؟ امیدوارم.  شاید امتحانش کنم.

اره الان الگوی اولیه ک خیلی جاها میفروشن و پول خوبیم ب جیب میزنن .حالا شما میخاین الگوی مدل دار بفروشین ک عالیه

لطفا واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین.🙏
اره الان الگوی اولیه ک خیلی جاها میفروشن و پول خوبیم ب جیب میزنن .حالا شما میخاین الگوی مدل دار بفرو ...

الگوی اولیه یعنی ساده؟ یعنی باید مدل رو روی اون پیاده کرد؟ درسته؟  آره من منظورم مدلدار بود اما مدلهایی که خودم عکساشونو بذارم. 

اره الان الگوی اولیه ک خیلی جاها میفروشن و پول خوبیم ب جیب میزنن .حالا شما میخاین الگوی مدل دار بفرو ...

الگوی اولیه یعنی ساده؟ یعنی باید مدل رو روی اون پیاده کرد؟ درسته؟  آره من منظورم مدلدار بود اما مدلهایی که خودم عکساشونو بذارم. 

الگوی اولیه یعنی ساده؟ یعنی باید مدل رو روی اون پیاده کرد؟ درسته؟  آره من منظورم مدلدار بود اما ...

الگوی اولیه همون الگوی سادس ک مدل روش پیاده میکنن.مدلدار ک عالیه حتما عملیش کن ایده تو

لطفا واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین.🙏