2733
2734
عنوان

بچه ام همش دست و پاش خیسه

223 بازدید | 17 پست

سلام،بچه ها دخترم ملینا صورتش سرده اما دست و پاهاش همش نمداره یا خیس میشه،چند روزی هم هست شیر میخوره خیس عرق میشه

بخاطر دمای اتاق نیست،این سردی صورت خطرناکه؟

خیلی نگرانشم و اصلا دوست ندارم ببرم آزمایش خون،چهار ماهشه فقط هم شیر خودمو میخوره،قبلا چند باری شیر خشک خورده اما الان اصلا شیشه نمیگیره

لطفا بگین بچه هاتون رو از چندماهگی جز شیر خودتون دادین

همانند دریا هر که از حدش گذشت غرقش میکنم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عزیزم دختر منم مثل شماس الان بهترشده ۵ ماه و۲۰ روزشه اصلا نگران نباش تو گروهی که هستم از ۲۰ نفر ۱۵ تا بچهامون همینن دکترم بردم گفت طبیعی موقعه شیر سرش خیس میشه به خاطر فعالیتی که حین شیر خوردن میکنن دست وپاشم همیشه خیسه نگران نباش

چرا رفتی ؟چرا من بیقرارم
2740

دختر منم بیست چهار روزه همش همینطوره جواب آزمایش ترویید هم خداروشکر بد نبود...شاید سیستم بودنشون اینطور 

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
نه،ازش خون میگیرن؟

همون ک دو روزگی از تو پاش میگیرن

بلا دور باشه ازش

اما برا بزرگسالا میدونم ک عرق زیادی نشونه پر کاری تیروییدت

حالا دیگه نمیدونم

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.
همون ک دو روزگی از تو پاش میگیرن بلا دور باشه ازش اما برا بزرگسالا میدونم ک عرق زیادی نشونه پر کار ...

منم پرکاری ترویید دارم 

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
همون ک دو روزگی از تو پاش میگیرن بلا دور باشه ازش اما برا بزرگسالا میدونم ک عرق زیادی نشونه پر کار ...

هیچ مشکلی نداشته خداروشکر

همانند دریا هر که از حدش گذشت غرقش میکنم.  
2706