2410
2553
عنوان

صدای قلب جنین از چند هفتگی شنیده می شه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 232474 بازدید | 103 پست
سلام عزیزم نمیدونم چون دکترم بر اساس آخرین پری حساب نکرد وبر اساس سونو ی واژینال حساب کرد وگفت که 2 هفته دیگه برم سونوی روی شکم حتی تاریخ زایمان رو که توی ماه آذر بود گفت که بر اساس سونو میره واسه ماه دی البته دکترم گفت که چون پریم نامنظم بوده وتاریخ تخمک گذاریم هم نامنظم بوده کمی نگرانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نیروانا جون توکل بر خدا خودش امیدش رو توی وجودمون قرار داد خودش هم نا امیدمون نمیکنه توکل بر خدا عزیزم من فردا میرم سونوی روی شکم حتما خبرش رو بهت میدم البته دکترم میگفت که مریضهایی رو داشته که مثل ما بودن توکل بر خدا ونگران نباش گلم
2456
سلام نیروانا جون من رفتم سونو وخدارو شکر قلبش تشکیل شده بود ویه لحظه صدای قلبش رو شنیدم وسونو گراف گفت که 6 هفته و6 روز هست وهمه چیز تا به الان نرماله توکلت بر خدا باشه عزیزم شما هم مثل من هستی به خاطر این که پریت نامنظم بوده شما کی وقت سونو داری گلم امیدوارم که تو هم صدای قلبش رو بشنوی نگران نباش خدا خودش امیدش رو توی دلمون گذاشته خودش هم نگهدارش هست من دکترم توی خیابان پاسداران هست من قرار بود که این ماه اگه پری شدم برم واسه مراحا آی یو آی وآی وی آف که به لطف پرور دگار به اون جا نرسید واین معجزه خدا بوده نه چیز دیگه ایی خدایا هزار مرتبه شکرت
2714
وای ملی جون خیلی خوشحالم کردی امیدوارم این 9 ماهرا به راحتی سپری کنی .برای منم دعا کن.چقدر شرایط ما شبیه همه.منم قرار بود این ماه برم آی وی اف ولی خدا خودش این هدیه را به ما داد.من هفته دیگه باید برم سونو حتما خبرش را بهت میدم.میشه از حالتهات برام بگی.
من دیروز خیلی زیر دلم در میکرد ولی الان هیچ حسی ندارم.
سلام نیروانا جون مواضب خودت باش واستراحت کن من هم درد زیر دل زیاد داشتم ولی استراحت کردم وشیاف هم استفاده میکردم والان هم دارم استفاده میکنم دیگه درد های این جوری ندارم فقط کمی زیر دلم تیر میکشه همین وهنوز حالت تهوع هم ندارم نگران علائم نباش بدن ها با هم فرق میکنن باشه عزیزم منتظر خبر خوبت هستم من حالتهای خاصی ندارم سینه هام درد میکنه وزیر دلم کمی تیر میکشه کمی هم ویار به ترشی جات دارم بعضی اوقات اشتهام خوبه ولی بعضی اوقات نه همین عزیزم من از موقعی که متوجه شدم که باردارم وجواب آزم رو بردم دکتر بهم شیاف داد که هر شب استفاده کنم وتا به الان که جواب دومین سونو رو هم بردم برام نوشت که استفاده بشه تا روز 24 اردیبهش که وقت دارم وهمچنین آسپرین رو دارم استفاده میکنم شما دارو یی رو استفاده میکنی ؟منتظر خبر خوبت هستم گلم نگران نباش شما هم صدای قلب نینی رو میشنوی
2706