2733
2734
عنوان

بعضی روزها اصلا شیر ندارم

511 بازدید | 10 پست
پسرم 6 ماه رو تموم کرده .
یه روز به سرش می زنه سینه نمی خوره مجبور می شم بدوشم و تو شیشه بهش بدم
اما بعضی روزها هم اصلا شیشه نمی خوره و دلش می خواد سینه بخوره ... همین رفتارهاش باعث می شه شیرم کم و زیاد بشه .
مثلا همین امروز احساس می کنم اصلا شیر ندارم به بچه م بدم .
درسته وزن گیریش خوبه اما بالاخره وقتی گرسنه می شه جیغ و داد می کنه .
واقعا اعصابمو بهم ریخته چیکار کنم به نظرتون ؟

می دانم که ما خلق شده ایم تا به دیگران کمک کنیم , اما نمی دانم که دیگران برای چه خلق شده اند .... ( مارگارت آتوود )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه آلرژی نداره ... مهمونی که می ریم عمرا لب به سینه بزنه
می دانم که ما خلق شده ایم تا به دیگران کمک کنیم , اما نمی دانم که دیگران برای چه خلق شده اند .... ( مارگارت آتوود )
نورا جون برا افزایش شیر آش و آبگوشت و ماکارونی و قطره شیر افزا و کپسول شیر افزا خیلی خوب هستش . بعضی از بچه ها وقتی دور و برشون شلوغ باشه شیر نمی خورن مثل دختر خواهر شوهر من ولی در هر صورت اگر گرسنه باشه ببرش یه گوشه خلوت حتما می خوره
خدا گفتی ناامید نباش من هم روی حرفت حساب کردم میدانم روی قولت هستی
هم قطره ی شیر افزا استفاده می کنم هم قرصشو فایده نداره و همچنین جاهای خلوت هم رو بچه ی من تاثیر نمی کنه دو تا مک می زنه ول می کنه .

راستی رانیتیدین چقدر بهش بدم ؟

2740
عزیزم خود درمانی نکن، ببرش دکترررررررر ، چیه هرکی یه حرف میزنه گوش میکنی، یه وقت میبینی مال دندونشه، من بچه دوستم 6 ماهگی دندونش در اومد خیلی تو شیر خوردن اذیت میکرد وقتی در اومد خوب شد، ببرش دکتر یه وقت گلوش درد میکنه نده این زانیتیدین رو ببرش دکتر ، طفلی بچت 6 ماهشه الکی نمیشه خودت تصیمیم بگیری گلم
زهره جان حرفتو قبول دارم بچه ی من از روزی که دنیا اومده با شیر خوردن مشکل داره . اتفاقا دکتر هم بردمش گفت هیچ مشکلی نداره . حتا رانیتیدین هم براش تجویز کرده اما من تا حالا ازش استفاده نکردم . ولی جدیدا زیاد اذیت می کنه . خواستم بدونم چیکار باید بکنم ؟
من که گاهی که نمیخواد شیر بخوره میبرمش رو تخت... اینقدر صبر میکنم و باهاش حرف نمیزنم تا از زور بی حوصلگی شیرو بخوره.. گاهی هم دو تا قطره میچکونم تو دهنش از سینم که بفهمه و بخوره...
منم اوایل شیر نداشتم ولی الان کشف کردم حداقل اگه روزی 2 تا لیوان شیر بخورم شیرم جوابگوش میشه...