2737
2734
سلام....خسته شدم از نگنه ها و حرفهای اطرافیان....مخصوصا سرکوفتهای مامانم که عین تریلی از روم رد میشن.

من و شوشو با داشتن یه پسر 11 ماهه ناخواسته دوباره انشاا... چند ماه بعد صاحب فرزند میشیم....ولی حالا همه میگن=زود نبود؟ ناخواسته بود یا میخواستین؟آخی الهی بمیرم واسه پسرم(منظور پسر منه)سرش هوو اومد!الهی بمیرم دیگه نیاید شیرتو بدی!

وااااااااااااااااااااااااااااای خدایا....چرا؟آخه چرا؟؟بدتر از همه مامانمه که تماااااااام این حرفا رو میزنه....تازه تبریکش کم با لحن مسخره امیزی بود....نمیدونه چه فشاری بهم وارد میکنه

فقط این وسط شوشو منو درک میکنه...چون اونم مثل من هنوز تو شوکه....

نگید برو خدا رو شاکر باش بخاطر نی نی تازه چون باور کنید باور کنید من خودم تو همین سایت به کسایی که ناخواسته باردار میشدن همینو میگفتم پس تفکر خودمم همینه...

فقط بگید این وضعیت من مگه خییییلی بحرانیه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آیلارجونم کاملا درکت میکنم. منم مامانم بیشتر از هر کس دیگه توی این دنیا توی طعنه میزنه. البته از روی خیر خواهیه ولی من دوست ندارم. تو هم خودتو بزن به بیخیالی. اتفاقیه که افتاده. ایشالله هر دوشون سالم باشنو بزرگتر که بشن میفهمی چقدر خوبه که همسن هستند. اولش سخته.
2740
اصلا هم وضعیتت بد نیست فقط خودتو حسابی تقویت کن و ویتامینای مختلف بخور که بدنت خالی نباشه و تو سن بالاتر پوکی استخوون نگیری.یکی دو سال دیگه که بچه هات با هم بزرگ شن خودت حال میکن!منم اگه بدنم جواب میداد دوست داشتم سه تا بچه پشت هم داشته باشم ولی خوب.....
مردم همه حرفی میزنن وقتی بچه نداری میگن بچه بیار وقتی داری میگن یکی کمه دومی رو بیار الانم میگن چرا زود بچه دار شدی بالاخره باید یه چیزی بگن که این فکشون حرکت کنه به حرف دیگران اهمیت نده
ای بابا بریز دور حرفهای اینو اونو اصل خودتی و شوهرت بزار هر کی هر چی دلش میخواد بگه اتفاقا اینطوری خیلی بهتره اگه من سر کار نمیرفتم باور کن منم همین کارو میکردم اما فعلا سر کار میرم و بچمم خواهرم نگه میداره یکم برام مشکله ایشالله مبارکت باشه اصلا به این چیزا فکر نکن خوش باش با نی نی تو راهی .
دلم می خواد دوباره بچه بشم از رو حرسم بزنم کاسه بشقابهای خاله بازی رو بشکونم و فرار کنم برم تو خونمون خودمو بزنم به خواب. نمیدونید چه حالی میداد
در ضمن عزیز شما خودت الان تو شکی و خیلی حساس
واسه همین همه حرفا واست سنگین تموم میشه
مامانا معمولا به خودشون حق میدن هرچی تو فکرشونه به بچه هاشون بگن
شما به دل نگیر
مخصوصا که از این به بعد خیلی بیشتر از گذشته به کمک اون نیاز داری

آیلار جون بهشون بگو می خواستم تا هنوز پشتم باد نخورده یکی دیگم بیارم. مثلا بگو من همیشه دوقلو خیلی دوست داشتم، حالا فکر می کنم خدام بهم یه دوقلو داده. یه تیر دو نشون
مبارکه خانومی
سرزنش مردم همیشه هست. به مادرت هم همین رو بگو که دوتا با فاصله کم دوست داشتی. به روی خودت هم نیار که ناخواسته بوده
2706