2733
2734
عنوان

بیمه بیکاری. ...لطفا کمکمممم کنین

78 بازدید | 13 پست

سلام من 9ماه از مرخصی زایمان استفاده کردم و کارفرما ب دلیل نداشتن وضعیت مالی تعدیل نیرو کردن و منو نمیخوان ایا میتونم تو این شرایط از بیمه بیکاری استفاده کنم چکار باید انجام بدم لطفا کمکم کنین

شما پایان قرارداد یا نامه تعدیل رو میبری اداره کار و از بیمه بیکاری استفاده میکنی

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
شما پایان قرارداد یا نامه تعدیل رو میبری اداره کار و از بیمه بیکاری استفاده میکنی

باهمین نامه کفایت میکنه؟اگه ی وقت نامه نداده چی میشه بازم پیگیری کرد؟

اخه باخودش مشکلی ندارم.نیروی دیگه ای هم نگرفته فقط چون درامدش کم شده میخواد تعدیل نیرو کنه و اینکه ایا میتونم با پرداخت 2ماه رد کزدن  لیست بیمه از بیمه بیکاری استفاده کنم .ممنون میشم اگه اطلاع دارین کمکم کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم من از بيمه بيكاري اطلاغي ندارم ولي الان ماه هشت بارداري هستم ميخوام از مرخصي زايمان استفاده كنم شما تو اين ٩ماه از بيمه حقوق گرفتين؟؟مراحلش چجوري بوده؟؟ممنونت ميشم حواب بدين

يا امام حسين چه زود جوابمو دادي ..
2731
باهمین نامه کفایت میکنه؟اگه ی وقت نامه نداده چی میشه بازم پیگیری کرد؟ اخه باخودش مشکلی ندارم.نیروی ...

یک ماه اگر بیمه رد بشه کافیه. اگر با خودش مشکل نداری یه قرارداد تنظیم کنید که تاریخ پایان کار داشته باشه. بعد برو اداره کار بگو دیگه نیازی به من ندارن میخوام از بیمه بیکاری استفاده کنم. 

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود

شرکت خصوصی هستید دیگه , درسته؟ بیمه تامین اجتماعی؟ چطور 9 ماه مرخصی زایمان استفاده کردید؟ مگه 6 ماه نیست؟

عزيزم من از بيمه بيكاري اطلاغي ندارم ولي الان ماه هشت بارداري هستم ميخوام از مرخصي زايمان استفاده كن ...

کارفرمای شما باید به بیمه اعلام کنه که میرید مرخصی زایمان . از هر لحظه که میری مرخصی تا پایان مرخصی بیمه خودش به شما حقوق میده. البته آخر 6 ماه و دو سوم از پایه حقوق

کارفرمای شما باید به بیمه اعلام کنه که میرید مرخصی زایمان . از هر لحظه که میری مرخصی تا پایان مرخصی ...

يعني الان كه من هشت ماه هستم ميتونم اقدام كنم يا بايد اول زايمان كنم بعد اقدام كنم؟؟

يا امام حسين چه زود جوابمو دادي ..
يعني الان كه من هشت ماه هستم ميتونم اقدام كنم يا بايد اول زايمان كنم بعد اقدام كنم؟؟

شما از هر زمان که اقدام کنید مرخصی براتون حساب میشه. میتونید 2 ماه قبل از زایمان و 4 ماه بعدش استفاده کنید . یا اینکه هر 6 ماهو بعد از زایمان استفاده کنید

عزيزم من از بيمه بيكاري اطلاغي ندارم ولي الان ماه هشت بارداري هستم ميخوام از مرخصي زايمان استفاده كن ...

اره عزیزم باتاخیر بود اما دادن.بعد زایمان مدارک خودت و نوزاد رو ببر تامین اجتماعی ی برگه می دن جایی ک شاغلین باید مهر و امضا کنه و باز ببرین تامین اجتماعی ی برگه میدن ک ببری بانک رفاه حساب باز کنی و شماره حسابو ببری تامین اجتماعی و مابقی رو خودشون انجام میدن.واس من ک بعد 6ماه اولین مبلغ واریز شد

ن همدن روز ک زایمان کردین از فرداش میتونین اقدام کنین چون گواهی تولد بچه رو میخان و تو شناسنامتونم اسمش باید باشه

شرکت خصوصی هستید دیگه , درسته؟ بیمه تامین اجتماعی؟ چطور 9 ماه مرخصی زایمان استفاده کردید؟ مگه 6 ماه ...

بله خصوصی.اره تامین هستم اول 6ماه بهم دادن بعدش رفام دیوان شکایت نوشتم از بیمه ک 9ماه مرخصی دادن.

یک ماه اگر بیمه رد بشه کافیه. اگر با خودش مشکل نداری یه قرارداد تنظیم کنید که تاریخ پایان کار داشته ...

ن باخودش مشکل ندارم.بعد اداره منو معرفی ب کار میکنه یا مستقیم برای بیمه بیکاری اقدام میکنه؟