2737
2739
عنوان

کالسکه دسته عصایی میخوام

80 بازدید | 12 پست

سلام من واسه سیسمونی پسرم متاسفانه یه کالسکه بزرگ خریدم که متاسفانه نمیتونیم حمل کنیم با خودمون دنبال یه کالسکه دسته عصایی حدود ۲۰۰تومن میگردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم میخوام برا پسرم بخرم. چینی قیمت کردم 220 دلیجان 280 که گفت سری جدیدش افزایش قیمت داره

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
2738
خود عصایی دلیجان پنج سال پیش خریدیم زیرزمینه یه روز درست ده روزخراب.اگه میتونی خارجی دست دوم بخر.مار ...

مامانم گرفته شهرستان استفاده میکنم خیلی راضی هستیم

منم میخوام برا پسرم بخرم. چینی قیمت کردم 220 دلیجان 280 که گفت سری جدیدش افزایش قیمت داره

هر جی میخری فقط جمع و جور بخر من از ترکیه رفتم یه کالسکه گنده گرفتم فقط خوشگله همین تا تره بار میرم و‌میام اصلا نمیشه گذاشت تو‌ماشین

هر جی میخری فقط جمع و جور بخر من از ترکیه رفتم یه کالسکه گنده گرفتم فقط خوشگله همین تا تره بار میرم ...

منم یه بزرگ دارم خیلی سخته حمل و نقلش ولی تو خریدای قبل عید خیلی کمک بود گفتم برم عصایی جمع و جور بخرم که اگه خواستم سفر ببرم جا بشه

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

سلام دوستم

رفتی وان واسه سیسمونی؟!

میشه اگه اطلاعاتی داری بهم بگی؟! تاپیک زدم همه فقط گفتن پولدار که میخوای بری😢😢 کسی راهنمایی نکرد متاسفانه

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب