2737
2739
کمپرس کردی؟؟؟
یکی موند و یکیمون رفت جهان ما دو قسمت شد یکی تنها توی خاکش یکی راهی غربت شد یکی از ما هنوزم رو به دریا توی دنیای دیروزش اسیره یه خواهش از خدا داره که شاید جوونیشو بتونه پس بگیره...
استامینافون دادی؟؟؟
یکی موند و یکیمون رفت جهان ما دو قسمت شد یکی تنها توی خاکش یکی راهی غربت شد یکی از ما هنوزم رو به دریا توی دنیای دیروزش اسیره یه خواهش از خدا داره که شاید جوونیشو بتونه پس بگیره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماساژ چرا درد میگیره ؟؟/

اصلا روش دست نزن
الان پاش خیلی درد میکنه اصلا ماساژ ندیا

فقط روش یخ بزار البته با پارچه
2740
یا قنداقش کن یا مثل آتل ببند یا پاشو بگیر تکونش نده هر چى بیشتر تکون بده بیشتر دردش میگیره و جیغ میزنه و نگران نباش طوریش نمیشه عزیزم
برای سلامتی همه نی نی ها و شفای فرشته کوچولوهای بیمار یه صلوات بفرست....لطفا....
ببین پسر منم همینطور بود
درد این واکسن لامصب خیلی زیاد

یخ رو از رو پاش تا 15 دقیقه بر ندار
اون باعث میشه که بی حس بشه و درد رو احساس نکنه
حتی وقتی پسر من خواب بود میزاشتم رو پاش
چون از درد اون از خواب بیدار میشد 15 دقیقه بزار 7 دقیقه بردار
امروز کلا باید به نی نی برسی کارای دیگه رو بی خیال شو
عزیزم قطره استامینون را جایی که واکسن زده به آرامی بمال
اگر بدانی جایگاهت کجاست مرا باور می کنی.اگر بدانی چقدر دوستت دارم درد مرا درمان می کنی. تو عزیزی برایم تو بی نظیری برایم حرف دلم به تو همین است قلبت می ماند تا آخرین نفس برایم "همسر عزیزم"
2706