2733
2739
سلام دوستان اگه دوست دارین بگین برای درامد بیشتر وکمک به خانواده چکار انجام میدین شاید به درد ما هم خورد بتونیم ایده بگیریم؟
اگر از جایگاهت راضی نیستی عوضش کن*******چون تو درخت نیستی*******
حسنا جون من خونه دار نیستم اما اگه میخواستم کمک خرج باشم اما تو خونه.سعی میکردم خیاطی یاد بگیرم.یا آرایشگری.اگه هزینه ایسنارو نداشتم یا جاشو سعی میکردم ببینم فروشگاهها چی نیاز دارن کارهای دستی درست میکردم.
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون aseman جون شاید دوستان فکر میکنن کاسبی خودشون خراب میشه اگه بگن ما که داریم کارهایی که اینها میکنن را خودمون تو این سایت می بینیم از جمله انواع طراحی ها فروش لباس بدلیجات وغیره خدا بهمشون برکت بده روز به روز درامدشون خوب تر شه
اگر از جایگاهت راضی نیستی عوضش کن*******چون تو درخت نیستی*******
2728
2740
در کل نظر شخصی من کاری به عنوان شغل انتخاب کن که تخصص باشه مثل خیاطی یا ... تا در صورت نیاز به دردت بخوره....آخه هی بشینی تو خونه و پای کامپوتر و هی کلیک کنی و 30 تومان توی ماه؟؟؟؟این شد در امد؟
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
2706