2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

۵ ماهه

خودت گرمیجات خوروی شاید 

پسرم یه دوره گرمیجات دادم کل بدنش ریخت

خرما 

گوشت گوسفند 

انبه شیرموز

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
۵ ماهه خودت گرمیجات خوروی شاید  پسرم یه دوره گرمیجات دادم کل بدنش ریخت خرما  گوشت گوسف ...

البته به خاطر سردي هاي زيادي كه مي خوردم چندبار چاي زنجبيل پشت سرهم خوردم يعني إز اونه

2738
البته به خاطر سردي هاي زيادي كه مي خوردم چندبار چاي زنجبيل پشت سرهم خوردم يعني إز اونه

دقیقا خودشه

منم به خاطر این که یه دوره همش سردیجات به بچم داده بودم شروع کردم به گرمیجات دادن بهش 

بعدش اینطوری شد

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
اينم همين طوره ولي الان دلم براش مي سوزه بدجوريه

باید ببری دکتر. اما یه کرم جانسون اصل ( اغلب تقلبی توو بازاره) هم داشتم. قبل از اینکه وقت دکترش بشه، براش میزدم، بهتر میشد.اگه دور دهنش شیری میشه یا با آب دهنش خیس میشه، سریع با پنبه مرطوب تمیز کن. زیاد گرم نگهش ندار و بعد از حمام بدنش رو چرب کن.

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
حالا چيكار كنم خاك بر سرم الان هم چاي با گل محمدي خوردم

برو اینترنت ببین چیا می تونی پیدا کنی واسه خنک کردنش

2706