2726
عنوان

مشکل در روابط با شوهر

2903 بازدید | 23 پست
سلام دوستان
راستش دختر خاله من 9 ماهی می شه که ازدواج کرده اما می دونید شوهرش یه مقدار بی میله یعنی می گه تو این مدت تا حالا نشده که رابطه به درخواست اون باشه و به خاطر همین هم خیلی ناراحته شوهرش هم اصلا قبول نمی کنه که بیاد دکتر
من بهش گفتم لباسای قشنگ بپوش به خودت برس ولی مثل اینکه فایده نداشته
من با شناختی که از شوهرش دارم حس می کنم می خواد که همیشه دختر خالم به اون احتیاج داشته باشه و وقتایی هم که می بینه خیلی به خودش رسیده فقط کلامی بهش ابراز محبت می کنه
دختر خالم می گه خودم احساس می کنم همه این رفتارا به خاطر اینه که حرص من رو در بیاره و من انقدر طاقتم تموم بشه که خودم ازش بخوام
شماها می گید چی کار کنه؟
مشاور خوب سراغ دارید؟ کتاب خوب چطور؟
عزیزم این مشکل من هم هست

احتمالا شوهرش ممکنه معتاد به خودارضایی باشه
و در ضمن خیلی احمقانه مغروره و با دادن پیشنهاد از طرف دوستت احساس اعتماد به نفس کاذب بهش دست میده
ولی چاره ای نیست باید اول اون پیشنهاد بده اگر شوهرش نمیاد چون مطمئن باشه که شوهرش هیچوقت این پیشنهاد را بهش نمیده
در هر حال شوهرشه و وظیفه شه نیازای زنش را تامین کنه تا به گناه نیفته
این تنها چیزیه که فقط از طریق شوهر خودش باید تامینش کنه
پس اگر اون اول پیشنهاد بده بهتره یه کم غرورش را زیر پ=ا بگذاره بهتره تا به گناه مبتلا بشه یا به راههای فرعی ای مثل خودارضایی و ... مبتلا بشه
بعضی از خانمها برای اینکه شوهرشون سردتره به شوهرشون پیشنهاد نمیدن و خودشون با خودارضایی این نیاز را رفع میکنند که درست نیست و حدالامکان این نیاز باید با همسر رفع بشه(بعد از ازدواج)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب یعنی از اول هم خودش تا حالا نیومده سراغ دختر خالت؟ اگه اینقدر بی میله پس چجوری حتی بکارت رو برداشتن؟ ببخشید اینجوری گفتم!! آخه مرد بی میل تا حالا ندیدم. تا این حد!!!
حتما شوهرش وقتی میبینه خانمش ازش درخواست میکنه بیشتر لذت میبره .....

یه مدتی درخواستشو نگه ببینه عکس العمل شوهرش چیه ؟ اگه رفتار خاصی نشون نداد حتما ببرش پیش یه مشاور خوب.....
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

همه این کارا رو کرده بعد از ازدواج هم خود دختر خالم یه روزی رو تعیین کرده بود و ..
می دونی آسمان جون می گه حس می کنم برام ناز می کنه! بعد اون بیچاره هم می گه مثلا من زن هستم من باید اینطوری باشم
در کل خیلی داغونه
امروز می گفت من کاری باهاش نداشتم اونم هیچ چی نگفت حدودا 1ماهه که رابطه نداریم
من چون تازه عروسه خیلی دلم براش می سوزه
می گه اصلا از زندگیم راضی نیستم
یکی از اطرافیان منم این مشکل داره میگه تا من نخوام اون نمیخواد . ولی در انجامش مشکلی نداره.بنظر من اینجور افراد میل ج ن س ی پایینی دارن و ت ح ر ی ک نمیشن .اونم تازه عروس بود میگفت ماهی ا دفعه اونم خودم میرم جلو.
2706