2733
2734
سلام.
من 2 هفته پیش در هفته 27 به علت کم شدن اب دور بچه، دخترکمو از دست دادم. این روزها تنها چیزی که آرومم میکنه فکر کردن به بارداری مجدده. اما دیگه هرگز نمیخوام این اتفاق تلخ و وحشتناک را تجربه کنم. به همین خاطر این لیست را زدم به در یخچالم که با تغذیه صحیح جلوی تکرار مجدد این فاجعه رابگیرم. فکر کردم شاید به درد شما هم بخوره:

1-استفاده روزانه از خاکشیر،انجیر و زیتون
2-استفاده از جوانه غلات به خصوص جوانه گندم، میتوان در سالاد استفاده کرد. سالاد حتما قبل از غذا همراه با لیموترش و روغن زیتون میل شود
3-استفاده از مغزها(بادام،فندق،گردو و پسته)
4-استفاده از سبزیجات و میوه جات تازه
5-مصرف روزانه 2 تا 3 ق غ خ عسل
6-استفاده از یک یا دو حبه سیر و پیاز
7-مصرف حداقل هفته ای یک بار آش یا سوپ جو
8-عدم استفاده ازچای. به جای از نوشیدنی های مفید زیر استفاده شود
-2ق غ خ تمبر گجرات + 3 لیوان اب جوش، 20 دقیقه دم کنید. با عسل شیرین کرده و میل کنید(مفید برای فشار خون و چربی بالا و افراد عجول و شتابزده)
-4ق غ خ زرشک + 4لیوان اب جوش، 20 دقیقه دم کنید. با عسل شیرین کرده و میل کنید(مفید برای فشار خون، قند و چربی و ناراحتی های کبدی و بیماریهای سیاتیک)
-1 ق م خ گل اسطوخودوس + ا ق غ خ برگ به لیمو + 2 لیوان اب جوش، 30 دقیقه دم کنید. با عسل شیرین کرده و میل کنید(مفید برای ناراحتی های عصبی و افسردگی)
می توان ا ق م خ گل بهار نارنج نیز اضافه کرد با 3 لیوان آب جوش
-3 ق غ خ چای پشمی+ 3 لیوان اب جوش، 30 دقیقه دم کنید. با عسل شیرین کرده و میل کنید(مفید برای رفع خستگی و ارامش، خواب اور
-2 ق غ خ گل گاو زبان + 4 عدد ایمو عمانی خرد شده + 4 لیوان اب جوش، 30 دقیقه دم کنید. با عسل شیرین کرده و میل کنید(مفید برای کنترل فشار خون و ورم پروستات)
-1 ق غ خ اویشن شیرازی+ 1 ق غ خ پونه کوهی+ 3 لیوان اب جوش، 30 دقیقه دم کنید. با عسل شیرین کرده و میل کنید(مفید برای دردهای قاعدگی، دردهای کلیویف رفع عفونت و سرماخوردگی)
9-جایگزینی عسل، انجیر، توت، کشمش، خرما و مویز به جای قند و شکر و شیرینی جات قنادی
10- جایگزین کردن سس دست ساز با سس و رب (رب یکی از مواد مضر برای سرطان سینه است)
طرز تهیه: 3 عدد گوجه فرنگی پوست کنده و رنده شده + احبه سیر+ نصف استکان روغن زیتون + 1 ق م خ نعنا یا پونه خشک + مقداری نمک
مواد را مخلوط کرده و به عنوان سس در کنار غذا و یا رب داخل غذا استفاده کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون بانوی پاییزی. هیچ کس جوابی برام نداره. بچه را پاتولوژی هم فرستادم همه چیزش کاملا سالم بود. وزنش هم برای هفته 27 عالی بود. 1 کیلو بود. ولی از هفته 16 توی سونو میگفتند اب از حد نرمال کمتره. تا اینکه هفته 27 دیگه برای ادامه حیاتش کافی نبود):
تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که تغذیمو اصلاح کنم.
2731
خیلی متاسفم

ممنون برای نکاتی که گفتی
خیلی مفیده

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
عزیزم من هفته 26 پسرمو به علت پاره شدن کیسه آب از دست دادم
درکت می کنم
می دونم خیلی سخته
خدا بهت صبر بده
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد ، که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . ......منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن، بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان
2738
الهه جان متاسف شدم. ایشالله هممون حالمون بهتر بشه. کی این اتفاق افتاد؟ پسرت چند کیلو بود؟
خانمی و بانوی پاییزی ممنونم.
نانی در حال حاضر همون مولتی ویتامینای بارداریمو دارم ادامه میدم. آسپیرین توی بارداری میخوردم. ولی الان دیگه نیازی نیست.