2733
2739
سلام.من نزدیک به 5 سال بود که هیچ کاری با موهام نکرده بودم و میخواستم یه مش تاپ بزنم.از کلاسیک وقت گرفتم که برم پیش ویدا اما شب قبلش تو نت دیدم یه نفر از کارش ناراضی بوده و همبنجا دیدم یوشینا جون از فریبا تو گل رز تعریف کرده.منم همه چی رو کنسل کردم و فرداش با هزار استرس رفتم پیش فریبا .قیمتش واسم مهم نبود موهام تا کمرم بود و رنگ نداشت رنگ موهای خودم فنذقی تیره است.فریبا یه مش پر کرم صدفی با فویل برام زد.واقعا معرکه شد.همه فکر میکردن موهای خودم نیست .شوهرم هم خیلی راضی بود چون بیشترین استرسم واسه اون بود.از طرفی هفته دیگه هم جشن خواهرمه.خلاصه میخواستم از یوشینا و فریبا تشکر کنم.
در ضمن واسه من حدود 250 دراومد.اما راضی هستم.
عشق را در دنیا پخش کنید تا به شما بازگردد
بچه ها منم این ارایشگاه هاینا رو که تو بلوار فردوس غرب چندتا از بچه ها تعریفشو کرده بودن رفتم ممنونم دوستان
هم برای رنگ و هم برای ناخن خیلی کارشون خوب بود و راضیم و قیمتاشون هم خوب بود
موهامو مش کردم خیلی خوب شد الان هم که شستم همه میگن و فکر میکنن رنگساژ کردم ناخونامن که عالی شده
شمارشم 9-44157608 درست بالای مزون سوسنه اونم جنسان خوب بود رفتم
هرگز از کسی که همیشه با من موافق بود چیزی یاد نگرفتم.[smiley]s/sm82.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا هم نمونه کارهای هانیه جان هست که واقعا خیلی عالیه و احتیاج به توضیح نداره http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=829164&PageNumber=1
یک لحظه هم شک نکن که نگاه ما به زندگی و کردار ما تعیین کننده ی حوادثی است که بر ما می گذرد.
2728