2737
2734
عنوان

عوارض خطرناک قرص یاسمین

| مشاهده متن کامل بحث + 215194 بازدید | 31 پست
دوستان قیمت یک دوره یاسمین چنده من 6ماه ال دی از بهداشت میگیرم و میخورم هیچ مشکلی هم ندارم امشب رفتم داروخانه بخرم بسته ای 250بود ولی یاسمین بسته ای 17000بود ؟؟اختلاف قیمت وحشتناکه آخه چرا؟ مگه چه فرقی دارند؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام اگه میشه منو راهنمایی کنید. من موقع پریودم دل دردی شدیدی میگیرم که حتی قرص و آمپول مسکنم کاری نمیتونه بکنه، دکتر به من قرص ضد بارداری داد اوایل مارولون و بعد یاسمین. که الان حدود ۶ سال هست که مصرف میکنم. دکتر بهم گفت ضرری نداره ولی اطرافیانم میگن نخور ممکنه بچه دار نشی واسه همین خیلی میترسم البته هنوز ازدواج نکردم. لطفآ راهنماییم کنید.
سلام.من حدود دوسال یاسمین خوردم.هیچ عوارضیم نداذ.نه چاق شدم.نه جوش زدم.نه حالت تهوع حتی باعث شد پوستم خوب بشه و دیگه جوش نزنه.و وقتی تصمیم به بچه دارشدن گرفتم همون ماع اولی که قطع کردم باردارشدم.

اون خانومی که شما میگی فوت کرده حتما بدون اطلاع پزشک از سابقه بیماری خانوادگی و خودش قرص رو مصرف کرده.
2731
منم چندماه ازیاسمین استفاده کردم
بقیه قرصا اصلابهم نمی ساخت و معدم داغون بود فقط با یاسمین معدم نارحت نبود
ولی دکتر خواهرم گفته بود این قرصا باعث میشن نی نی انومال به دنیا بیاری و به هیچ وج نباید استفاده کرد
سلام دوستان
من یک سال بود قرص یاز میخوردم و خیلی راضی بودم ولی الان دیگه پیدا نمیشه
دکتر بهم گفت بجای یاز قرص روکین بخورم که یه بسته خریدم ولی ایرانیه میترسم بخورم بهم نسازه
شما جایی رو سراغ دارید که قرصای خارجی رو هنوزم داشته باشه؟
اسمانِ ابیِ ارامش است
از کران تا بیکرانِ یادِ او
2738
سلام دوستای گلم منم کیست دارم و دکتر زنان بهم قرص اتیسترون داده یه ماهه دارم میخورم این چند تا دونهمونده به اخر یه بسته چند روز هست لکه بینی دارم خیلی کم و پریود نمیشم این قرصم مثل یلسمین و عوارض داره چیکارکنم نخورم و برم بهدکتر بگم
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت

سلام... متاسفانه مدت زیادی از این تاپیک گذشته ولی امیدوارم کسی جوابم رو بده من مجردم ولی دکتر قرص یاسمین رو برای اختلال در قاعده گی تجویز کرد و همین طور چون دارو برای رشد موهام استفاده می کردم باعث شد تک و توک چونه ام موی زائد بزنه که دکتر گفت یاسمین بخور منم حدودا چهار دوره یا پنج تا استفاده کردم و پریودیم تنظیم شد. متاسفانه یک ماه استفاده نکردم و برای ماه بعد باز پریودیم بهم خورد. الان مجدد یک ماه رو استفاده کردم که بازم تو این اوضاع چندتا داروخانه رفتم گفتن دیگه گیر نمیاد و جایگزین بهم یاز دادن الان نمی دونم استفاده کنم یا نه؟؟؟

من آدمي خودخواه، بي حوصله و البته گاهي هم از كنترل خارج مي شم. اما اگر نتوانيد بدترين حالتم را تحمل كنيد قطعا شايستگي بهترين حالتم را نداريد.
سلام.من حدود دوسال یاسمین خوردم.هیچ عوارضیم نداذ.نه چاق شدم.نه جوش زدم.نه حالت تهوع حتی باعث شد پوست ...

آیا هنوزم یاسمین استفاده میکنید ؟واقعا قرص خوبیه ؟

لاحول ولا قوه الا بالله
2706