2733
2734
عنوان

بلیط قطار مشهد دارم، میترسم

250 بازدید | 27 پست

من از زمان پیش فروش بلیط ها که 15 بهمن بود، برای امشب بلیط مشهد گرفتم که برم پیش خانواده ام. برای خودم و دخترم. همسرم هم چند روز دیگه میاد

زمان شب هم گرفته بودم که توی راه بخوابیم و اذیت نشیم. 

الان با این اوضاع یکم میترسم.  اصلا بلیط مناسب نیست و اگر با همین نرم، معلوم نیست چه جور بلیطی گیرم میاد.

به نظرتون چکار کنم؟؟

برامون دعا میکنید سالم برسیم؟؟

خدایا ممنونم که هوامو داری       لطفا مواظب کوچولوهای ناز و شیطون و دوست داشتنی من باش      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
يني چي اصلا بليط مناسب نيست؟ از چه نظر؟

شب باشه، گرون نباشه، ساعتش نامتعارف نباشه که میان دنبالم اذیت نشن و...

خدایا ممنونم که هوامو داری       لطفا مواظب کوچولوهای ناز و شیطون و دوست داشتنی من باش      

خراسان ک خبری نیست بیا عزیزم من خودم نزدیک مشهدم امن و امانه ما با ماشین رفتیم تازه

خدا به همراه جفتتون😊

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
از چی میترسی .خبری نیس بیا امنه 

عزیز جان من نمیخوتستم پالتو بیارم، بافت و سویشرت برداشتم.

کافیه یا هوا سردتره؟؟

آها فكر كردم منظورت اينه كه بليط الانت  مناسب نيست

نه اینکه عالیه. شب بخوابی، صبح بیدار شی رسیدی

خراسان ک خبری نیست بیا عزیزم من خودم نزدیک مشهدم امن و امانه ما با ماشین رفتیم تازه خدا به همراه جف ...

مرررسی عزیزم.  دعا کن همه مسافرا سالم برسن، ما هم جزوشون

2706