2737
2739
عنوان

اپیلاسیون با اسپری بی حس کننده

33077 بازدید | 12 پست
دوست جونا من توی 9 ماه هستم برای زایمانم میخوام برم اپیلاسیون برای قسمت اضافه اسپری بی حس کننده بزن تاثیر داره کسی استفاده کرده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مهتا جان چرا عزیزم؟ فقط قسمت بالا رو میخوام بزنم اونجا هم خطرناکه میشه راهنملیی کنی؟ البته دردشو میتونم تحمل کنم برای اینکه یه دفعه شوک نده نینی اذیت نشه میخواستم بزنم
من الان 5 ماهمه الان 3 ساله که میرم اپیلاسیون
حالا موندم شکمم بزرگ شه چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظرم از این پمادهای ویت استفاده کن چون دکتره گفته بعد از 7 ماه عیب نداره اگه استفاده کنی
CafeMom Tickers
2738
اپیلاسیون یونا

قیمت بسیار مناسب
کیفیت عالی
در کابین مجزا
سریع و بدون درد
به صورت کاملاً بهداشتی
با لوازم یکبار مصرف
دارای کارکنان حرفه ای

02177753642

- استفاده از وسایل یکبار مصرف(شامل حوله و کاور)

-کابین مجهز

- دوش مجزا

epilasion4u.blogfa.com

02177753642

من پماد بی حس کننده اپی واید گرفتم بی حسیش حرف نداره

تو سایتشم نوشته گیاهیه و هیچگونه عوارضی نداره

منی که از شدت درد موقع اپیلاسیون گریه ام می گرفت دیگه هیچ دردی ندارم اگرم باشه خیلی خیلی ناچیزه برای همه جای بدنم می شه استفاده کرد ولی بهتره برای جاهای حساس که دردشون زیاده استفاده بشه چون حجمش کمه و تاثیرش واقعا عالیه. لینکشم می زارم تا دیگه تو گوگل الکی الاف نشین

ازش خیلیییییییییی راضیم   

http://www.tazminiha.com/product/Anesthetic-Cream-Epilation

آقایییییی جوووونم عاششششقققتتم
من پماد بی حس کننده اپی واید گرفتم بی حسیش حرف نداره تو سایتشم نوشته گیاهیه و هیچگونه عوارضی نداره ...

میشه توضیح بدین برای ناحیه بیکینی چطور استفاده میکنید؟

من این پمادو خریدم نمیدونم چطور استفاده کنم ک جواب بده

یک بار یه مقدار ازش رو کامل روی پوست پام پخش کردم پلاستیک کشیدم ولی اصلا بیحس نکرد چکار کنم؟

من پماد بی حس کننده اپی واید گرفتم بی حسیش حرف نداره تو سایتشم نوشته گیاهیه و هیچگونه عوارضی نداره ...

من چند ماه پیش سفارش دادم و ۱۰۰ تومن ارسال کردم ولی هیچ تاثیری نداشت واسم .. میشه راهنماییم کنی چجوری استفاده کردی؟