2733
2734
عنوان

تزئینات جهیزیه عروس(باسلیقه ها)

55786 بازدید | 95 پست
سلام دوستای گلم بیاین اینجا عکس هاو ایده هاتونو برای تزئینات خونه ما عروسا بگید یا اونایی که رفتن خونشون عکساشونو بزارن تا ما ایده بگیریم ...
هر کی هم نظری داره در مورد چیدمان جهیزیه خوشحال می شیم کمکمون کنه ...
گلم تبریک میگم . به سلامتی .
زمانی که من جهز می چیدم یکی از اقوام گفت دور تمام وسایل آشپز خانه که جالب میشه روبان بپیچ . اما من به مامان گفتم دوست ندارم دیگه قدیمی شده و زشته . اما مامان رفتند روبان باریک فکر کنم 0.5 سانی سورخابی گرفتن با گلهای کاغذی رز لیمویی . از این آماده ها . همه جه رو روبان زدند . به جارو ، خاک انداز ، دستگیره قابلمه ها . رو هر جا که میشد . خیییییییییییییلی جالب شد . هنوزم بعد 2 سال هنوز رو وسایلمه بازشون نکردم .
می تونی سیب زمینی و پیاز اتو بذاری داخل تور دورش روبان بزنی .
من عکس جهازمو دارم ولی نمی دانم چه جوری می تونم بذارم برات .
بازم بهت تبریک می گم .
سلام روشاجون منم هنوز جهیزیه مو نچیدم اما تو ذهنم یه ایده هایی دارم مثلا اینکه رو میز آرایشم با گل های طبیعی قلب درست کنم یا رو میز ناهار خوری اسمامونو بنویسم و ... اینا واسه روزی که مهمونا میان واسه دیدن جهیزیه عروس خانم
دردانه ی مامان: هوا را از من بگیر اما خنده های معصومانه ات را نه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم تبریک میگم . به سلامتی .
زمانی که من جهاز می چیدم یکی از اقوام گفت دور تمام وسایل آشپز خانه که جالب میشه روبان بپیچ . اما من به مامان گفتم دوست ندارم دیگه قدیمی شده و زشته . اما مامان رفتند روبان باریک فکر کنم 0.5 سانتی سورخابی گرفتن با گلهای کاغذی رز لیمویی . از این آماده ها . همه جا رو روبان زدند . به جارو ، خاک انداز ، دستگیره قابلمه ها . هر جا که میشد . خیییییییییییییلی جالب شد . هنوزم بعد 2 سال هنوز رو وسایلمه بازشون نکردم .
می تونی سیب زمینی و پیاز اتو بذاری داخل تور دورش روبان بزنی .
من عکس جهازمو دارم ولی نمی دانم چه جوری می تونم بذارم برات .
بازم بهت تبریک می گم .
2728
خانمی میتونی سرویس چینی رو روی میز نهارخوری بچینید تو یخچال ژله چندرنگ درست کنید روی تخم مرغ ها تزئین کنید مثلا پولکهای رنگی بچسبانید یه مرغ یا ماهی درسته رو هم تزیین کنید تو یخچال بذارید سیب زمینی و پیازها را در تورهای رنگی بپیچید و روش رو روبان بزنید.از این برچسب ژله ای ها بگیری رو اینه ها بچسبونی
من برای تزیین یخچال دور شیشه های مربا ربان های از جنس اورگانزا و ظریف پاپیون زدم خیلی جالب شده بود و روی درش هم گل های ریز همرنگ ربان ها چسبوندم
یه جایی هم دیدم که توی فریزر عروس 2تا مرغ درسته رو به شکل عروس و داماد تزیین کرده بودن خیلی جالب بود
من لابلای لباس خوابا و لباسای زیرم که توی کشو گذاشته بودم صابون های لوکس به رنگای مختلف گذاشتم که کشوها خشبو شده بود هرکس باز میکرد
یه سبد نسبتا بلند کنار حمام گذاشتم و توش شمع های تزیینی گل خشک و صابون های تزیینی و خشبو چیدم
CafeMom Tickers پسر گلم 92/10/5 به دنیا آمد. خدایا شکرت
ما رسم نداشتیم یک روز دعوت کنیم که بیان ببینند همون روز که وسایل را می چیدیم فامیلای نزدیک هم بودن . هم کمک می کردن هم میدیدن . همه مهمونا شب عروسی که بعد از مراسم میان خونه جهاز را می بینند .
2740
سلام گلم تبریک میگم عزیزم..................واسه حمومت میتونی دوره دوشت پرده بزنی پایین پرده رو کوتاه بلند جمع کنی روبان بزنی.....داخل وان..زیر دشیتو پر اب کن داخلش شمع شناور بذار......تمام وسایل حمامتو رو کف حمام تزیین کن رو یه پارچه شیشهای ابی کمرنگ......لابه لاشون گل خوشبو خشک بذار.........کف دستشوییتم پره گل خشک همرنگ سرویست بکن....حوله روشوییت رو مدل دار کن بذار تو روشویی.....روش یه روبان پارچهای بزرگ بزن.......بازم میخوای؟؟
سلاممنم به زودی عروسیمه چیزایی که شنیدم رو برات مینویسم و خودمم میخوام همین کارا رو بکنم :
آشپزخونه :
روی میز ناهارخوری ظرفها رو به اندازه تعداد صندلی هات بچین قشنگ انگار میخواد واست مهمون بیاد همه چی رو بچین و دستمال متناسب با رنگ ظرفت هم تزئین کن بزار ... میتونی گل خشک هم روی میز یه کم بریزی ...
بقیه ظروف رو هم روی اپن آشپزخونه بچین البته روی هم فقط برای اینکه معلوم باشه !
یخچال :
الویه درست کن و تزئین کن (مثلا جوجه تیغی باحال میشه !) و مربا ها ی با رنگ های مختلف و آبمیوه ها و کلا هر چیزی که ظرف قشنگی داره بخر و بزار توی یخچال و تخم مرغ ها رو میتونی اون ردیف اول که پیداست رو با رنگ های مخصوص شیشه به شکل جوجه درست کنی و حتی یکی از دوستام گفت میتونی دو تا از وسطی ها رو به شکل عروس و داماد درست کنی و ... خیلی ها بهم گفتند ژله با رنگهای مختلف خیلی قشنگ میشه ... یه سبد چوبی هم پر میوه کن توی یخچال بزار و .. قسمت فریز یخچال هم ظرف یه بار مصرف بگیر از اینا که مث دیس میمونه و توش یه ماهی درسته بزار و کنارشو جعفری و خیار شور و هویج بزار (مث وقتی واسه سر سفره تزئین میکنی) البته ماهی نپخته و فقط برای تزئین این کارو میکنی ... و دیگه مرغ رو هم یکی از دوستای من به شکل یه عروس درست کرد ولی من خودم زیاد خوشم نیومد ... و دیگه ترشی های مختلف و رنگهای مختلف بزار و ...
برای حمام هم : با صدف و شمع رنگ سرویست خیلی قشنگ میشه . یکی از دوستام هم گفت من یک تشت رو پر پوشال رنگی کردم و روش وسایل حموم مث لیف و اینا رو گذاشتم و میگفت خیلی قشنگ شد ...
..........
این چیزایی بود که من شنیدم ... امیدوارم بقیه خانوما هم بگن تا منم بتونم استفاده کنم !
دسته گله همتون درد نکنه ایشالله که سفید بخت بشین فقط دوست جونا اگه می تونید عکس بزارید یا اگه مثلا عکسه قشنگی تو نت دیدید از روتختی و مدل های پرده و.... بزارید تا بقیه هم استفاده کنن
2706