2410
2553
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218365 بازدید | 15785 پست
ساحل 325__*22بهمن_** ؟؟؟؟_**** دکتر آریامنش_ بیمارستان مهر_***مشهد_*پسر_** نامهای انتخابی!آراد آرشا ماهان*

ببخش قوووجونم بین این سه تااسم موندیم آخه،معذرت اگه سه تاش و نوشتم..میخای تو بزن معلوم نیست
Ftmmas jooon
آره ،منم پسراولم و که بیهوشی بودم تا صب روز بعد گیج گیج بودم، خیلی حس بدی بود،همش خواب وبیداری بقیه که حرف میزدن میفهمیدم ولی نمیتونستم حرف بزنم.
طفلی نی نی رو هی میزاشتن زیر سینه م خودش شیر میخورد!

طبیعی که دورش و خط بگیر من نمیتونم،!
بیحسی ام میگن خوبه ولی اونم مث اینکه بعدها کمردرد داره،،

راستش یک کم ترسوام،، میترسم از اطاق عمل واز بوی مواد حالم بدشه..

تازه دوتااز آشناهامون که واسه بیحسی رفتن تو اطاق عمل ،یکیشون و 3تا آمپول بیحسی زون که بیحس نشده اون یکی رو 4تا!

باورم نمیشد آخرشم بیهوش کردن و سزارین،،مث اینکه مواد الکی بوده..خوب اینا ترسونده منو،.
ولی خدایی دوس داشتم بیحس شم و اون لحظه قشنگی که نی نی گریه میکنه و تواولین نفری هستی که میبینیش رو تجربه میکردم..

حالاتا ببینیم چی میشه...
ممنون از راهنماییت ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سللللام، چیلا امروز اینقدر خلفت بوده اینجا؟
منم یه خط قهوه ای از زیر ممه ام افتاده تا زیر نافم هعییییی، ولی صاف صاف بید!.
من و نی نی امروز رفتیم کلاس بارداری، خیلی خوب بود، راجع به KMC صحبت کرد kangaroo mother care مراقبت آغوشی مادرانه (البته ویدئو)
یعنی همون چیزی که مامان الی بود فکر کنم گذاشته بود که نی نیه زود دنیا اومده بود، خیلی باحال بود، اون قضیه مربوط به حدود 10 سال پیشه، تو سی دیه گفت بچه هه تو 24 هفتگی به دنیا اومده و دکترا ازش قطع امید کرده بودن، طبق رسم اونجا (که فکر کنم آمریکا بود) از پدر و مادر خواسته میشه از نی نی شون وداع کنن، مامانه هم رو همون حس مادرانه ش نی نی لختش رو میزاره روی سینه خودش و پزشکا در کمال ناباوری میبینن که وضعیت قلب و تنفسش رو به بهبودی میره... و این میشه که این روش به عنوان یه روش نگهداری نوزادان نارس ابداع میشه، میگفت، بین سینه های مادر حکم رحم دوم رو داره و خیلی چیزای جالب دیگه... وای من که خیلی حال کردم، نشون میداد که نی نی های نارس رو از تو اون دستگاهه (فکر کنم اسمش انکیواتور بود) در میاوردن میذاشتن رو سینه مامانه، تماس پوست با پوست. بعد بچه شوکولو زل میزد تو چشمام مامانش... اووووخییی آدم دلش غش و ضعف میرفت، آها یه مامانه تعریف میکرد وقتی نوزاد نارسم اینجوری تو بغلم بود، من یه بار ناراحت بودم و اشک از چشمام اومد، بعد دیدم از چشم نی نیم هم اشک اومد و یه بار که خوشحال بودم دیدم نی نیم هم خوشحاله و میخنده. وووووی خدایاااااااا شکرت. بعدشم ماماهه گفت ایشالا که نی نی تون سر وقت دنیا بیاد، ولی اینکار رو برا بعد تولد انجام بدین، صدای قلب مادر خیلی به بچه آرامش و انرژی میده. بعدشم گفت که از الان با نی نیهاتون صحبت کنین هم خودتون هم همسرتون، نی نی الان به صداها حساسه و سیستم شنواییش کامل کار میکنه، قلفون همه نی نی های کوشولو برم.

آخ جون تا همین حالا دو تا دوماد پیدا شده واسه دخمل کچل من!!! یکی بچه پگاه و اون یکی بچه میس ماری جون، خب دیگه باید شرایطو سبک سنگین وکنم ببینم کدومشون دخمل کچل منو خوشبخت تر میکنن!!!!؟

پگاه جون من خودمم عاشق اون لباسه شدم که روش هاپو داره، همش دخملو توش تصور میکنم دلم ضعف میره. بعدشم خودت از خودت عکس بگیر خو، منم خودم گرفتم، موبایلمو گذاشتم رو میز آرایش و با سلف تایمر. زودی عسکتو در کن بهونه نیار...

میس ماری جون لفطا آدرس این زن عموتو بده تا برم لهش کنم برگردم، والللللا

بی همتا جون چه باحال که خواب دیدی نی نی تو دلت هست، این دکترا هم الکی به آدم استرس میدنا.، من اوایل اصلا هیچی از ساک حاملگی و بارداری پوچ و اینا نمیدونستم. دکترم هم وقتی واسم سونو نوشته بود گفت الان احتمال زیاد فقط ساک تشکیل شده و اگه ساک باشه طبیعیه. خو منم رفتم سونو و فقط ساک بود، سونوگرافه هم گفت طبیعیه! خدا خیرشون بده، وگرنه منم کلی استرس میگرفتم، منم حدود 5 هفته بودم...

مامان حسام جون، اپیلیدی درد داره و از این لحاظ خوب نیست، یا با آینه تیغ بزن و یا با ماشین ریش تراش شوشوت شیو کن!! میتونی از همسرت هم کمک بگیری!!

ایسا جون این عکسه مال کی بید؟ بابا فکر کنم مال قبل بارداریت باشه ها... منم هیکلم هویجوری بود (قدم 170 بود و وزنم 59) ولی الان شیکمم قلمبه شده خوجل و ملوس .خخخخ

در مورد سرب داشتن رژ هم من اینجوری شنیدم که یه خورده از رژ رو بمالین رو دستتون و بعد با انگشتر طلا روش بکشین، اگه سیاه شد سرب داره. ولی من کلا دیگه خیلی کم استفاده میکنم تا بعد تفلد نی نی دوباره عروس شم واسه شوشو!!

ساحل جون من خودم وزنم میره بالا حسابی ذوق میکنم!!! آخه کلا قبلنا تپل نبودم، ولی مواظب اضافه وزن و فشار خونت باش. واااااای چه دکتری، من اگه باهام اونجوری میکرد میزدم از وسط لهش میکردم!!! ولی عجب باحال دکتری بوده ها خخخخ

پریا جون، به هرحال بارداری شرایط خاص خودش رو داره و حسابی همه چی بهم میریزه. شاید بیشترین کسی که بتونه به آدم کمک کنه (البته بعد از خدا) خود آدم و همسرشه، خودت به خودت انرژی بده، یه خورده با خودت بیشتر فکر کن و نیمه خالی لیوان رو نبین، به چیزای مثبت فکر کن. به نی نی کوشولوت. میدونی منم بعضی وقتا فکر میکنم الان من خییییلی شرایطم خاصه و همه باید به من توجه کنن و از این حرفا، بعد که میینم با خودم فکر میکنم می بینم عجب توقعات نابجایی دارما، اینه که بی خیالی سر کن و شاد باش عزیزم.

مامان آتریسا جون می بینم که تو هم تفادص کردی، اونم با وانت!! خدا رحم کنه، میدونی من نه که دو سه ساله اومدم تهران، اصلا تنهایی نمیتونم راه دور برم، همش میترسم گم و گور شم!! بزرگراهها رو اشتباهی برم!!! ولی با شوشو که میریم راحت میشینم و هی فقط میگم چپ یا راست!!!؟؟؟ خخخخ ولی عجب ناکسی بوده وانتیه ها، من که همش سر اینجور چیزایی که میخان سر آدم گول بمالن میگم اون دنیا چه جوری میخان جواب بدن واقعا؟؟؟؟ چرا اینقدر دینهامز و اینا گرون بید؟؟ تازه با تخفیف اینقدر بید؟؟؟ خو دیگه خدا رو شکر که جنسشم خوب نیس پس منم نمیرم!! خخخ (حالا بگو اگه جنسش خوب بود میرفتی آیا؟؟؟) معلومه که نههههه گروووون بید خوووو

مینا جون خوبی؟ پس زنده ای هنوز؟ خو دیگه فکر کنم خطر رفع شده!!! حالا بهتری؟ تب مب نداری؟ عفونتت خوب شده؟؟ مواظب خودت باش خیلی. تشریف ویارین با پگاه جون، در خدمتیم! بی زحمت یه ذره زودتر بیاین که خونه رو هم خودتون جمع و جور کنین دیگه خخخ، آها راستی دیروز سر این تنبلی شوشو که واسه پرداخت قبوض اینترنتی هم هی امروز فردا میکنه بالاخره تلفنمون قطع شد و من دیروز مجبور شدم برم مرکز مخابرات مالک اشتر، هی نیگا میکردم ببینم یه مینای قلمبه پیدا میکنم یا نه؟؟ خخخ ولی مثل اینکه سرکار بودی! حداقل تو خیابون که پلاس نبودی!!! حالا خواستین برین خونه میس ماری بگین منم بیام.

مامی الی جون من که کلا بچه بدی شده بیدم! نماز صبحم رو نزدیک قضا شدن میخونم!! یعنی قبلش اصن انگاذ نه انگار که این موبایل بدبخت زنگ میزنه، شوشو هم که از من تنبل تر، فقط خدا خدا میکنم ماه رمضون بتونم بیدار شم واسه شوشو سحری بحاضرم، سالهای قبل همیشه خودم زودتر بیدار میشدم کامل که همه چیو حاضر میکردم و میز رو میچیدم شوشو رو بیدار میکردم، راستی از یه لحاظ هم خوجحالم، تو ماه رمضون یه وعده به وعده های غذایی من افزوده میشه، و من کمتر گشنه میشم!

مرمر جون سونوی آنومالی رو بهتره بری، تو 18 تا 22 هفته است و دوبعدیه (در موارد خاص 3و4 بعدی)، اندام جنین رو بررسی میکنه.

پرناز جون انشاالله که نی نی سالم و تپلی بیاد تو بخلت، بعد وزنتو کم کنی و خوش تیب بشی...

قو جونمممممم خوبی؟ بابا خیلی کم پیداییا! فکر کنم تو دست مامانای شهریور رو در تهیه سیسمونی از پشت بستی. خیلی سریع داری آماده میکنیا، زود عسک اتاق نی نیت رو بذار میخام ببینم چه رنگی شده، ببین حتما از مراحل چیدنش عکس بگیر (یه جور before ، after ) درست کن. پرده که راحت بید بابا، ببین به تختش و دیواراش چجوری میاد! تو هم که اهل جینگول مینگول کردن نیستی، پس یه پرده ساده و شیک کارتو راه میندازه، زود عکس بذاریااااااا. وگرنه با پگاه و مینا و میس ماری میایم خونتون نگاه میکنیم!

بعدشم خواهشا از الان برا تکونای نی نیت نرو تو فاز استرس!!! بابا انتظار داری یه ریز برات بندری بره؟؟؟ خودتو نگاه کن همیشه لالایی!!! خو اون از تو بیشتر احتیاج داره! اصن میدونی چیه: نی نی تو باید بره تو فاز استرس که چرا مامان من اینقد کم تکون میخوره خخخخ، طفلی نمیدونه که تو همش در حال استراحت و لالا بیدی.
صندلی غذاهه خیلی خاصه (راستش من خوشم نیومد) ولی از این که تک بید باحال بید! ولی نی نی توش خیلی باحاله معلومه از اون شیطون بلاهاست! اولی رو میگم. من که فکر کنم با این متراز خونه مون باید بچه مونو بذارم وسط سفره و دیزی بپزم و گوشکوب بدم دستش که بخش گوشتشو برامون بکوبه! دیگه نیاز به صندلی غذا نباشه... خخخ

من که دکترم میگه عوارض بیحسی به مراتب کمتر از بیهوشی بید! قو جونم بیحسی موضعیه، خب معلومه عوارضش کمتره، بیهوشی بدتره که، تازه موادش وارد خون میشه و از اونجا وارد شیر و تغذیه نی نی، بازم خود دانی، بیشتر تحقیق کن.
فقط تو بیحسی باید سر رو تکون نداد و مایعات زیاد مصرف کرد که عوارض سردرد و کمردرد بعدی رو نداشته باشه
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
تمام احساس وحرف من برای نی نی عزیزم بعد از شش سال انتظار

ای جونم قدمات رو چشام بیا ومهمونم شو

گرمیه خونم شو ببین پریشون دلم بیا آرومم کن

ای جونم می خوام عطر تنت بپیچه تو خونم

تو که نیستی یه سرگردونه دیوونم ای جونم بیا که داغونم

ای جونم عمرم نفسم عشقم تویی همه کسم

آی که چه خوشحالم تو رو دارم ای جونم

ای جونم دلیل بودنم عشقت مثل خون تو تنم آی که چه خوشحالم تو رو دارم

ای جونم من این حس قشنگو به تو مدیونم میدونم تا دنیا باشه عاشق تو میمونم

ای جونم عمرم نفسم عشقم تویی همه کسم آی که چه خوشحالم تو رو دارم ای جونم

خدای بزرگ ومهربون حافظ هم نی نی ها باشه میدونم شما هم حس منو دارید .
پسر کوچولوی نازم به امید خدا به زودی صاحب یه خواهر نازوکوچولو میشه خدایا عاشقتم
2720

شیوانا جوووون بپر بیا تو بغلم!
وااای من عاشق این آهنگم،نی نی م دنیابیاد فک کنم اینو بخونه دیگه
بسکه من این آهنگ و وقتی میزاره pmc بلننننند میکنم و باهاش میخونم و بشکن میزنم والبته اشکامم میره،،
خییییلی باحاله خیییلی
همش میگم اینو فقط واسه نی نی من خونده،،

دمت گرم شیوانا جووون.
ساحل جون
منم این سوال برام مطرح بود از دو سه نفر پرسیدم گفتن چون اتاق عمل محسوب می شه اجازه نمی دن ارایش داشته باشیم حتی اگر پرستارا هم آرایش داشته باشن حق داریم اعتراض کنیم چون محیط باید کاملا استریل باشه. باز هم نمی دونم باید از بیمارستان خودت سوال کنی

مامان مانی جان
تو اسمای ثبت هست اما دوست من پارسال می خواست بذاره گفتن اسم پیامبر دروغینه بهش اجازه ندادن. البته اداره ثبت ها با هم فرق می کنند . منم خیلی مانی دوست دارم . البته به خاطر حرف دوستم کلا دیگه بی خیال شدیم و الان چند ماه یه اسم دیگه رفته تو دلم نشسته
در هر حال بسیار بسیار بسیار اسم زیباییه و ایشاله مانی کوچولوت به زودی بیاد بغلت

پرناز جون
منم اینطوری می شم از هفته بیست و دومم بود البته هنوز پیش دکترم نرفتم که بپرسم چیه اما فکر می کنم سر نی نی باشه اغلب هم پایین شکمم بیشتر سمت چپه
رانیتیدین هم جز داروهایی که مشکلی نداره تو بارداری اما سعی کن فقط وقتی مجبوری بخوری منکه دارم سوزش رو تحمل می کنم و تا حالا نخوردم
سونو هم دکتر من هر بار که می رم برام میگیره یه بار ازش پرسیدم و پرس و جو کردم گفت دو بعدی خطر نداره باز هم احتیاط کنی بهتره
در مورد طرح های کارتونی هم نگران نباش عزیزم. بالخره هر کاری کنی نی نی از همون اول چشمش به یه چیزی میافته . یه چیزهایی دست آدم نیست، اگه سرویسش خوشگله دیگه شک نکن و با همون حال کن چون ممکنه سرویس رو عوض کنی دو سالش که بشه علاقه مند به یه کارتون بشه مثلا . نمی شه بچه رو تو قوطی کرد که بابا جان

عاطفه جون
ای جوووووووووووووووووووووونم عجب مامان گوگولی مگولی شدی تو فکر کنم تو خیابون که راه می ری همه برات راه باز می کنن خیلی حال کردم با عکست . و خوش به حالت که فقط دل داری . منکه از پشت و جلو پیشروی کردم.
خریدای نی نی هم خیلی ماه بودن مبارکت باشه

مامان آتریسا جان
واااااااااااااااااااااااای من چهارشنبه صبح وقت دارم تازه میخواستم فردا عصر زودتر برم . عجب دلی داره این دکی ما بابا. خوش شد گفتی منم فردا زنگ می زنم می پرسم. خدا خیرت بده.

گیس گلابتون جان
منم همین حس رو یه هفته است دارم ، و از ترس اینکه یهو نیاد بیرون نمی دونم چکار کنم. دلم به دکترم خوش بود که حاج خانوم هنوز انگار از سفر برنگشته.

نیلی جان
بیست و یک هفته و سه روز، پنج ماه تموم می شه. الان تو با حساب تیکرت تقریبا پنج ماه و سه هفته ای

بی همتا جون
دستت درد نکنه من با اینکه قرص میخورم دوباره دیشب پام گرفت اشکم دراومده بود خداروشکر عدسی خیلی دوست دارم

آیسا جان
واقعا عکس مال الانته ؟ پس چرا شکم من اینقد بزرگه؟ دمت گرم خوش تیپ

قو جون
اتاق دخملت مبارک حالا دیگه هی برو پر و پیمونش کن ایشاله

**** ما را به دعا کاش نسازند فراموش

رندان سحرخیز که صاحب نفسانند

فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برشما مامانای ناز و دوست داشتنی مبارک
♡♡ التماس دعا دارم از همتون...♡♡♡

رمضان ، بهار قران ، ماه عبادتهای عاشقانه نیایشهای شبانه وعارفانه

وبندگی خالص ، بر همگی مامانهای عزیز و مهربون مبارک ****

التماس دعا

♡♡♡♡♡♡
2714
نازنین جونم ببخشیدا ولی زر مفت میزنن هر کیو خودشون قبول ندارن میشه دروغین. مانی یه دانشمند فرهیخته بود پیامبر بودن یا نبودنش برام مهم نیس اینا کلن هیچ ایرانی ای رو به عنوان پیامبر قبول ندارن. ولی مطمئنم ثبت میشه حالا به قول تو شاید بعضی ثبت احوالا کاسه داغتر از آشن جهت ارشاد و راهنمایی میگن نمیشه. منکه حاضرم راجع به مانی و زندگیش با هر کدومشون که حرف مفت زد بحث کنم و حرفمو ثابت کنم به هر حال پروژه خودم مانی شناسی بوده.

مرسی ساحل جون
و تنهایی من/ شبیخون حجم تو را پیش بینی نمیکرد /و خاصیت عشق اینست
Lilypie Pregnancy tickers

سلام مامانای قلمبه .

قو جونم هیچ کس اندازه ی من از آمپول نمی ترسه.جات خالی خیلی حال داد اون اتو کشیه بعدش که راضی بیدیم روزی یه دونه پنی سیلین نوش جان کنیم.خخخخخخخخخخخخخ.رنگ اتاق نی نیت هم مبارک باشه.

ساحل جون اگر بخواین بیهوشی بگیرین دکتر باید سر 10 دقیقه بچه رو در بیاره ویلا داروی بیهوشی سریع به بچه منتقل میشه نیم ساعت برای بی حسیه.

عاطفه جونممممم خدارو شکر عفونت گلو امیدوارم که خوب شده باشه هنوز گه گداری سرفه میکنم.میبینم تو محل ما میپری میدونستم مرخصی میگرفتم نمی رفتم سرکار میومدم پخت میکردم.یه غذای خوشمزه درست کن میایم خونت و هم جمع میکنیم.میس ماری که فعلا به روی خودش نیاورده که ما میخوایم بریم خونشون.

آخ جون عاظفه داری هماهنگ میکنی خونه ی قو هم بریم پس زودتر خبرش رو بده من ساکم رو ببندم.
عاطف بدجور باهات موافقمممممممممممممممممم برای نی نی قو که باید نگران مامانش باشه.

Lilypie Premature Baby tickers
سلام.
اینقده گفتین میزنم لهت میکنم و زن عموی شوهرتو له میکنم و بزن لهشون کن که آخر این مهمونی شام فردا کنسل شد!!!

عاطفه جون من مثلا رفتم پرونده تشکیل دادم واسه کلاس بارداری ولی کله صبح ساعت 9 کلاساش شروع میشه منم که تا حالا از این غلطا نکردم که صبح زود بیدار شم خدای نکرده. ولی این روش کانگرو رو توی یه سی دی دیده بودم. یه سی دی دارم اسمش نوزاد سالمه توش کاملا روشهای شیر دهی و مراقبت از نوزادو داره یه جاشم همین فیلم قدیمی عهد بوق آمریکایی رو گذاشته. البته توش هیچ مامانی نمیگه که گریه کردم نی نی هم گریه کرد(ببین اینا که بیرون از دل آدمن چقدر احساس آدمو میگیرن چه برسه وقتی تو دل آدمن. قابل توجه مامانای ناراحت!). پس نتیجه میگیریم که اینی که من دارم با اونی که تو دیدی فرق داره ولی توضیح همون روشه که مامانا نی نی لختشونو با یه پوشک میزارن بین سینشون و زیر لباس باهاش میرن این ور اون ور. تازه یکی بود که داد باباهه هم ببنده. بعد باباهه سینش همچین تمیز! تو بگو یه تار مو داشت نداشت باور کن! بعد من تصور کردم بخوان یه موجود زنده رو اونجوری ببندن به مردای ایرانی! بعد مادر بچه هم خفه میشه چه برسه به نی نی نارس!

در مورد دخمل کچلت هم فقط باید بگم که پگاه جون در هفته 22مثانش از روی شکمش پیداست!!! حواستو جمع کنا! دخترتو بده به پسری من(ینی آخر ارتباط بین گوز و شقیقه!!!). تضمینی!

بی همتا جون دوست منم تو هفته 5 بارداری بهش گفتن که ساک هست ولی قلب نیست. رفته پیش دکترش بهش گفته به نظر من تو حتما سقط میکنی!!! ینی این دکترا فکر میکنن اینجا اروپاس که زل بزنن به چشمای مریض بگن متاسفم! بابا اینجا ایرانه. اینا هم زنای ایرانی هستن که تا تقی به توقی میخوره احساسات فوران میکنه. منم به دوستم گفتم که ممکنه سقط کنی یا نکنی و بعدش هزار تا اتفاق دیگه بیوفته ولی چیزی که در هر صورت بهش نیاز پیدا میکنی روحیه ست نه دکتر روحیه خراب کن. تو خیلی خوب روحیت رو حفظ کردی.

ساحل جون من خیلی با این هیجانی که دکترت بهت داده حال کردم! انگار آدم رفته شهر بازی رنجر سوار شده! خاطره جالبی شد واست. کلی خندیدم.

وای مامان آتریسا جون اون تصادف تو دیگه آخر زور بودا. من امروز واسه همسری تعریف کردم دو تایی نشستیم آی حرص خوردیم آی حرص خوردیم که نگو و نپرس. ینی بعضیا چنین روهایی رو از کجا میارن عایا؟ اگه یک بیستم این رویی که اینا دارن رو من داشتم واسه خودم الانه رئیس جمهور آمریکا بودم. حالا من میمالم به دیوار پارکینگ خونمون هی پیاده میشم از دیواره عذر خواهی میکنم!!! دیگه به ماشین کسی بزنم که فقط دو ساعت باید از اینکه وقت عزیزشو گرفتم معذرت بخوام! پناه بر خدا از شر اونا و از دست من!

قو جونی من عکس اتاق نی نیتو میخوام. همه دیوارارو در نهایت کاغذ دیواری کردی؟ میخوای استیکرو کجاهاش بچسبونی؟ عکس لفطا. منم با عاطفه جون هم نظر هستم. اون صندلی غذاهای اینجوری خیلی خاص و خوشگلن ولی من هم واسه خودم نمیدوستم! ینی من از وقتی این گهواره روبا رو از نزدیک دیدم هر چی چوبیه رو اون شکلی تصور میکنم خوشم نمیاد.

پریا جون تو بودی که بی روحیه و حساس شده بودی؟ ببین نبین(؟!؟) که بچه ها میگن ما هم این شکلی شدیم بعد تو فکر کنی پس همه چی طبیعیه هاااا. به نظر من خیلی داری اشتباه میکنی. (ینی من برعکس همه میخوام دعوات کنم) مگه ماها چند بار واسه اولین بار حامله میشیم که تو داری خاطره به این خوبی رو تبدیل میکنی به یه خاطره کسل کننده؟ خودتم که میدونی فکرای اشتباه داری میکنی. پس دیگه توجیهی نمیتونی بکنی. رو احساساتت کنترل داشته باش. هر وقت عصبانی شدی سعی کن خودتو آروم کنی و از همه مهم تر و سختتر اینقدر شوهرتو اذیت نکنی. اونم به اندازه خودش ناراحتی داره. درسته که ما الان حامله ایم و دلمون خیلی توجه میخواد و دوست داریم که مدام چپ و راست بهمون خدمت کنن و ابراز علاقه، ولی واقعیت اینه که لزومی نداره که واسه نداشتن این چیزا هم از خودمون ناهنجاری نشون بدیم. واسه نی نی هم بده باور کن. بعدا نی نی هم بی حوصله و عصبی میشه شب و روزتو یکی میکنه!!!

قند عسلک جون فقط میتونم بگم بیچاره دختر تو. خیلی خوشحالم که مادری با احساسات تو نداشتم. امیدوارم که بعدیت حتما پسر شه که دختر کوشولوی ناز دیگه ای زیر دستت بزرگ نشه(میتونی از دستم ناراحت شی و منو فحش هم بدی)

آهان راستی کی بود میخواست بیاد خونه ماااا؟ من نمیدونم چرا اون پستای مشکوک به خود اندازی برام باز نمیشه!!!
نازنین جون مرسی کلم
ماه تابان جون من با هیج کدوم سرو کار نداشتم که راهنماییت کنم
کسی راجع به بیمارستان عرفان اطلاعاتی داره من میخوام اونجا سزارین کنم ؟
راستی من جون همش خوابیده ام برام سخته با لب ناب بیام به همین خاطر از کوشیم
استفاده میکنم به نظر شما ضرر داره؟
تا جند روز بیش خیلی از مامانا میکفتن ما شبها بیخوابیم میومدن بست میزاشتن حالا
نمیدونم جرا جند شبه که من میام همه خوابن!!!!
Lilypie Maternity tickers
پرناز جون منم یکسره تبلت کنارمه و تواینترنتم و تواین سایت.
فک نکنم ضررداشته باشه!شنیده بودم سه ماهه اول که مغز جنین شکل میگیره
صحبت کرون باگوشی موبایل ضررداره که من اون 3ماه کلآ خاموش کرده بودم،،

نمیدونم چجوری بعضی بچه هاکناراسمشون میاد که همیشه on هستن،،
چجوری منم نشون بدم همیشه آنم!!!

آخه من کل روز گوشیم on هست،مگه تو خونه نباشم یاشب که میخوابم خاموش کنم،

ضررداره واقعآ؟؟ من که دراز کشیده روسینم میزارم و چت میکنم!!

کسی میدونه عایااااا؟
راهنماییم کنید online بودنم و نشون بدم!!

سلام مامانا قلمبه خوبین ؟
من پسرمم هم خوبیم خدا رو شکر رفتم سونو و همه چیز خوب بود
دکترم دعوام کرد اینقدر الکی دلم شور میزنه
چقدر شکم شما ها خوبه من که حسابی چاق شدم یه 12 کیلویی چاق شدم

ساحل جون بعضی ها که می تونی ببینی آن هستن اون کسایی هستن که توی لیست دوستات ادشون کردی و دوستت هستن تو هم اگه آن لاین بشی فقط دوستات می تونن ببینن که آن هستی و بقیه نمی فهمن
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد ، که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . ......منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن، بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان
2706