2410
2553
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218366 بازدید | 15785 پست
سلام به همه مامان های منتظر و نی نی های دوست داشتنی شون

من تقریباً 1 ماه خواننده خاموش این تاپیک هستم .. راستش ترس اینکه نی نی نفسی پیشم بمونه و یا من رو ترک کنه اجازه نمیداد که بیام و جزء مامان های همگام این تاپیک باشم و بخوام پستی رو ارسال کنم .. اما تمام پست های این 195 صفحه رو خوندم و تقریباً از وضعیت همگیتون .. تا اونجا که حافظه ام یاری میکنه با خبرم

در ضمن قو جان .. مبصر عزیز .. از قوانین وضع شده برای این تاپیک مطلع هستم و رعایت می کنم
مشخصات من هم به شرح زیر :

دلنیا ..4 بهمن ...29 ساله ....دکتر کرم نیا .. صارم ..تهران

اما بر طبق سونوگرافی سن نی نی من الان 13 هفته 1 روزه! که دکترم میگفت بر طبق همین تاریخ جلو میریم برای همین تیکر بارداری رو هم بر همین اساس تنظیم کردم نه تاریخ پری (بنابراین تاریخ تشکیل نی نی من 17 بهمن)

سونو NT و آزمایش خونم رو توی بیمارستان پارس انجام دادم که خدا رو شکر جوابش بعد از 1 هفته اومد و همه چی خوب بود

من در 4 هفتگی خونریزی و لکه بینی داشتم و هماتوم پایین ساک حاملگیم دیده شد که خوب این یعنی احتمال سقط! برای همین شیاف سایکلوژست و آمپول روزی 2 تا و استراحت مطلق در ایام عید!! تجویز شد! دوران سختی بود .. اما به لطف خدا به خیر و خوشی گذشت ولی خوب همچنان شیاف سایکلوژست رو استفاده میکنم

دیروز که پیش دکتر بودم برام شیاف رو 1 شب در میون .. همچنان Multi prenatal باید استفاده کنم .. فولیک اسید رو قطع و CalciCare رو روزی 1 دونه باید بخورم

برای هفته آینده سونو سلامت جنین و تعیین جنسیت رو برام نوشت و چون میخوام طبیعی زایمان داشته باشم کلاس های آکوژیمناستیک رو بهم پیشنهاد داد که هفته دیگه میتونم برم

برای 16 هفتگی هم یه آزمایش خون که مثل همون آزمایش خون غربالگری اول هست باید انجام بدم .. اما دیگه سونو nt احتیاجی نیست

برای ترک شکم هم گفت که از هفته آینده کرم ترک که mustela خوبه و همچنین شکم بند بارداری باید استفاده کنم

من همین کرم رو هفته پیش توی مغازه pre maman .. قیمت کردم 95000 تومان و توی سایت های خرید 105000 تومان!!!
اما جالب بدونید همین کرم رو دیروز 69000 تومان از تیراژه خریدم!
ست شیشه Avent .. رو 169 از همون pre maman .. در حالیکه تیراژه 155 میده!!
اما دو مدل دیدم که ضد کولیک معده هستن و خیلی عالی بودن یکی dr brown بود که قیمت نکردم و اون یکی baby نمیدونم چی!! ولی 199 تومان بود اما جنس و کاراییش عالی بود .. شاید از همین ها بگیرم

متاسفانه همچنان از گوشت و مخصوصاً مرغ بیزارم و ماهی هم ای!!
کلاً بد غذا شدم بر عکس گذشته!

دیگه دیگه .. تقریباً همه چی رو گفتم و پرحرفی شد ..آخه این همه مدت ساکت بودم

به هر حال خوشحالم توی جمع شما دوستان هستم

به امید اینکه نی نی های سالم و صالح و با هوشی به دنیا بیاریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
سلامممممممم
بعد از کلی تاپیک تکونی و پاک کردن پست های واقعا اضافی و خوردن یه چای دیشلمه قند پهلو با خرما در خدمتتونم
الان فقط اگه یکی پیدا می شد ماساژم بده دیگه عااااالی بود خخخخخخخخخخ

پگاه جونم
خوشبحالت که می تونی گهواره رو با 380 بگیری حالا قراره من امشب برم ببینم اخرش چند بهم می ده و بهش توضیح بدم تو کرج قیمت این گهواره خیلی پایین تره
به نظر من که تو هم هر چی زودتر بخرش شاید جنس از قبل داره این فروشگاهه و الان می تونی خوب ازش بخری
راستی این گهواره simplicity جدا هم میشه؟؟ که حالت ساک حمل در بیاد؟؟
من فقط می دونم ارتفاعش قبل تنظیمه و موزیک و آویز و .... داره
من امروز دوباره لیستمو برداشتم و با دو تا از دوستام که الان نی نی یه ساله دارن چک کردمشون دیگه تقریبا دستم اومد چی واجبه بخرم و چی پول الکیه
هر دوتاشونم با تخت پارک به شدت مخالف بودن و می گفتن کاملا اضافیه فقط اون قسمت تعویضش گویا خیلی به دردشون خورده بود
ولی در مورد تشک بازی انگار زیاد به دردشون خورده بود مخصوصا تو مهمونیا می گفتن مثلا از صبح که می ریم خونه مامان یا مادرشوهرمون اینو هم می بریم و کاملا باهاش سرگرمه و از خیلی از اسباب بازیها بیشتر به دردشون خورده
پیشنهادشون هم مارک playgro بود که می گفتن اصلا پرز نمی ده و کاملا بهداشتیه و عروسکاش هم جنسای مرغوبن
منم احتمال زیاد کالسکه کریر و صندلی غذا رو مارک graco بگیرم ولی هنوز دارم می سرچم
فقط نمی دونم کریر بعدا راحت تبدیل به صندلی ماشین میشه یا نه؟؟باز باید صندلی ماشین جدا بخرم ایا؟؟

هدیه جونم
اولا تفلدت مبارکککککک
دوما چه خواب با حالی دیدی
سوما کی میای ایران؟؟

ایسان جونم
اولا تفلد تو هم مبارکککککک
دوما قند ناشتات چند بود؟؟
من قند ناشتام 73 بود و قند یه ساعته ام 133

رز جونمممم
بابا اینقدر نگران نباش
من ضمانت می کنم که هیچ ضرری به نی نی ات نمی رسه
خاطرت جمع جمع

نسیم جونم
چه توقعاتی از من داری هااااااا
من تو عمرم یه خشتک هم ندوختم
تمام دگمه ها و درز و دوزها هم دست مادرشوهرمو می بوسه یا خیاط سر کوچه ههههههه
اونوقت فکر کنم که بشینم تشک بازی و لحاف تشک بدوزم
یعنی اخرش چند برابر پول حروم کردم وکلی اعصاب خودمو همسری رو خرد کردم و دست از پا دراز تر باید برم اماده بگیرم
کردم که میگماااااا
گاهی جو گرفتم و خواستم از خودم هنر در کنم که اخرش به .... خوری افتادم ههههههههه
منم دوس دارم از الان پوشک بگیرم ولی در مورد مارک و سایزش هیچی نمی دونم می ترسم بگیرم بعد به درد نخوره

ابریشم جونممممم
مسئلتن:
اگه ازین کارتون موزی ها بخریم پس گهواره به چه دردی می خوره؟؟؟؟؟
شبا تو همون کارتون موزی می خوابه دیگه روزا هم رو تشک معمولی و تشک بازی و .....
راستی برم مغازه بگم کارتون موزی وخوام یا بگم یه وسیله کارامد جهت جلوگیری از فروپاشی نظام خانواده می خوام؟؟
در مورد وان راستش هنوز موندم اخه امروز یکی از دوستام هم می گفتن حتما بگیر خیلی لازمه باز اون یکی دوستم گفت نه اصن لازم نیست واسه همین گذاشتم فعلا خریداهای واجبترشو بکنم اگه پولی موند حالا شاید یه وان هم خریدم اگه نه که هیچی ههههه
چرا واسه دخملت می خوای دوباره گهواره بخری؟؟ بابا همون یکی پسرتو لحاف تشکشو عوض کن و استفاده کن
شیردوش هم نمی گیرم طبق توضیحات بقیه و تائید همونا امروز توسط دوستام
بابا جان ست غذا خوری می دونم هموناس اب گردون و دیگ مسی ایشالله بعدا واسه جهازش می خرم هههههه
منظورم ازین قاشق حرارتی ها و ظرفهای چسبون رو میز و انبار غذا و ..... بود

غزاله جونم
چی شد رفتی دکتر؟؟؟ زودی بیا خبر بده از خودت ببینم باید سرکلاژ بشی یا نه

میس ماری جونم
منم از واکر خوشم نیومد
روروئک هم که نمی خرم
تخت پارک هم هم
ولی کالسکه چرا نمی خوای بخری؟؟واسه بازار و پارک و مسافرت و مهمونیهای تو باغ و عروسی و ..... خیلی لازم میشه که بچه جای مخصوص خودش داره اینجوری

ساناریا جونم
کتابهای نی نی ات مبارک باشه
بابا هنرمنددددددددد بابا کدبانووووووووو
خیلی حال کردم با این لحاف تشک کار دست خودت
من اگه جای تو بودم تو خونه می دوختم و می فروختم اونم با طرحهی سفارش خود مشتری
من عمراااااا بتونم یه درز مثل این تمییز بدوزم

عاطفه جونم
می بینم که تو هم تصمیم داری هنرمند بشی
خدا پشت و پناهت
هر وقت دوختی زودی عکسشو بذاری تا بهت نمره بدیم

مینا جونمممم
خیلی خوشحال شدم که چیزی نبوده
بوووووووس برای تو و نی نی ات

ماسیش جونم
حالا چرا مشکی؟؟؟؟
ولی از بین اینایی که گفتی مشکی فیروزه ای و مشکی نارنجی جنسیتی نبید

سوسولی جونم
چرا اینقدر کم میای؟؟ هر بار هم میای یه سوال می پرسی و می ری؟؟ بابا یه کم باهامون بحرف جواب سوال بچه ها رو هم بده از خودت بیشتر بگو از خریدات از حس حالت کلا اکتیوتر باش
من هر وقت پستی از تو دیدم یه سوال بود که به محضی که بچه ها جوابشو می دن می ری و باز سری بعد با یه سوال دیگه میای ههههههههه
در مورد این سوالت هم من چیزی نمی دونم
ازین اسمهایی که پیشنهاد دادی منم از ساغر و ساقی خوشم میاد دوستم یه دوقلو دختر داره اسمشون ساغر و ساقی بید خیلی بانمکن

عسل جونم
چه فال با نمکی اومده برات
چرا اینقدر کم میای و تو بحث ها هم اصلا شرکت نمی کنی؟؟؟
چیا خریدی واسه نی نی تا حالا؟؟ از کجاها؟؟
سونوی ان تی رفتی؟؟
من چند باری ازت سوال پرسیدم ولی متوجه شدم انگار پستهای قبل رو نمی خونی واسه همین منم دیگه چیزی واست ننوشتم

دلنیا جونمم
خیلی خیلی خوش اومدی عزیزم
چرا فکر می کردی نی نی نمی مونه خووووو؟؟
منم ماه اول خونریزی و لکه بینی داشتم ولی از اولم همینجا بودم هههههه
الان مشخصاتتو وارد می کنم عسیسم
راستی من کرم ترک شکم موستلا اینجا قیمت کردم 80 تومن بود
Lilypie Maternity tickers
دوس جونااا
من هنوزم طاق باز می خوابم اکثر اوقات
چه کنم؟؟؟؟؟؟
کندر هر روز باید بخوریم؟؟

غزاله جونی زودی بخون بیا حتماااااا بخونی ها چون بحث های مهمی بیده و تو هم حتما با توجه به تجربه ات باید نظر در کنی از خودت ههههههه
Lilypie Maternity tickers
2706