2733
2739
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218386 بازدید | 15785 پست
سیلوم! اول ممنونم از همه تبریکاتون
بعدش این فینگیل ما یه ربعه خوابیده!! من تند تند سرسری یه دنده عقب گرفتم پستا رو خوندم ببخشین اگه چیزی جواب ندادم!!!

آتنا جون اون حدس زدنت ته حلقم!!! لباش قرمزه هاااا ولی کچلللللللل!!! ینی باورت نمیشه موهای بور کوشولویی داره که خیلی ملوسه!!! اگه با این حال بازم میخای بشه عروست اعلام امادگی کن، آخه میترسم دخمل کچلم بمونه رو دستم خخخ

آلاله جون من روغن کرچک رو یه روز قبل از زایمانم خوردم، البته انقباضات بدون دردی داشتم که گفتم شاید امروز بزام!!! فردا صبحش هم خییییلی کم خوردم که گفتم اگه امروز زایدم روده هام تمیز باشه!!! بعدش هم یک سومش رو بریز تو آب جوش بذار یه خورده سرد شه بعد یهو بخور، خیلی افتضاح نیس!!

ساحل عزیزم، تو رو به جون همون پسمل کوچولوت، گریه نکن و قوی باش عزیزم، پارگی کیسه آب خیلی شایعه، دلیلش فقط عفونت نیس، حالا این حرفا رو بیخیال، گریه نکن، تو که خودت داشتی به نازگل جون انرژی میدادی، الان باید به خودت انرژی بدی، مطمئن باش گل پسرت تا چند روز دیگه بغل خود خودته، هرچند تحملش سخته ولی خواهش میکنم قوی باش، منم قول میدم واست دعا کنم هرچند قابل نیستم...

گیس گلابتون جون اتاق دخترت فوق العاده شیکه، مبارکش باشه و به دل خوش

پرناز جون من بین اینا آرتین رو بیشتر می دوستم، زود باش دیگه خیلی وقت نداری واسه انتخاب اسم

دزیره جون ماشالا به نی نیت، چقد نازه، ینی هرچقد دخمل تو مو داره این دخمل ما کچله ها خخخخ

مصی جون به خیر بگذره انشاالله

دلشاد جونم نمیدونم چرا عکسشو نمیبینی!! این اینترنت اینجوریه دیگه!! یه موقع نشون میده یه موقع نمیده!! شایدم دخملم افتخار نداده عکسشو ببینی خخخخ

مامان کیان جون اگه تا حالا نرفتی بیمارستان حتمااااا برو، لکه بینی این آخرا نشانه شورع دردهای زایمانیه، انقباض هم که داری، حتمااااا برو

مینا جون اون خونه تکونی رو مبلت ته حلقم!!! من که همه کارا رو خودم انجام دادم به جز از وایتکس دراوردن ظرفها که اونم پشیمون شدم خخخ، حالا از این به بعد قراره دخملم تو کارای خونه کمکم کنه

پریا جون بی خیال مامان شوشو و اینا!! نی نی رو عشقه، البته من که الان دارم اینجا از خودم کلمات قصار در میکنم طفلی مامان شوشوم تو آشپزخونه داره واسه من چیز میز حاضر میکنه، بنده خدا خیلی بهم میرسه...
وسط زایمانم هم نگفتم منو ببرین واسه سزارین، هرچند چند بار از ذهنم عبور کرد!!!! ولی شوشو برگه سز رو امضا کرده بود، اینقدر که طفلی رو ترسونده بودن، گفته بودن حتما باید امضا کنید که اگه مشکلی پیش اومد معطل شما نشیم و از این حرفا

اکرم جون من خودمم از وزنش متعجبم!! باور کن من چیز خاصی نخوردم که بگم بخاطر اون وزنش زیاد شده!! من فقط بستنی زیاد میخوردم چون دوست داشتم خیلی!! در مورد لپ هاش هم نظر لطفته!! به من و شوشو که نرفته خخخ!! من که فکر کنم این کلا لپ بوده لعد دست و پا هم دراورده!!!!
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان
اول از همه تبریک به مامانهایی که فرشته کوچولوشون به دنیا اومد دزیره .ساحل وعاطفه عزیز ایشالا قدمشون خیر باشه .
برا همه نی نی ها دعاکنید سالم به دنیا بیان.
4 روز اینجا سر نزدم الان 3.5 ساعته دارم پست میخونم ...دیگه سرم داره گیج میره .
غزاله و بقیه که به زودی زایمان میکنید ایشالا به سلامتی فارغ بشید مارو از دعاتون بی نصیب نذارید
نگار جون کجایی خبری ازت نیست؟

.....................................................................لیست مامان های آبان 92!!!............................................................

نام ******************* نوع عمل******تاریخ زایمان ****** جنسیت ******نام نی نی ******بیمارستان

************************************************************************************
1.ابریشم .............................سزارین ..................6 مهر.................. دختر.................... لیانا.....................بهمن
2.شیما ............................ سزارین ....................7 مهر ................. پسر ..................مهرسام .................بهمن
3.مامان آتریسا..................... سزارین .................9 مهر .................دختر ..................آتریسا .................. نیکان
4.نازگل من ........................ ؟؟؟؟؟؟................... 17مهر.................دختر....................؟؟؟؟؟....................؟؟؟؟؟
5. ساحل............................سزارین.....................22 مهر...............پسر.....................ارشا......................مهر
6.دزیره...............................سزارین.....................22 مهر..............دختر.....................؟؟؟؟؟....................آریا
7.عاطفه.............................طبیعی......................23 مهر..............دختر......................ریحانه...................بهمن
8.غزاله..............................سزارین......................24 مهر..............دختر......................نیلا........................بهمن
9.آیسان.............................سزارین......................25 مهر.............؟؟؟؟؟.....................؟؟؟........................بهمن
10.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
www.ma3nafar-mh.blogfa.com
Lilypie Pregnancy tickers
2728
سلام دوستان
بابا اینجا چه خبره؟ بمب ترکیده؟چند روز نبودیم چقدر نی نی داشتیم. خدا بده برکت. خیلی مبارک باشه
من این چندروز درگیر تمیزکاری خونه بودم. کارگر گرفته بوم دیگه از دیوارو پنجره ها تا بوفه و همه رو تمیز کرد و مامان پابه پاش کار کرد منم که دست نمیتونستم بزنم. مامان اذیت شد خیلی.
تغییر دکوراسیون رو هم دادم و الان خونه تقریبا ردیف شده
امروزهم دکتر بودم و وقت زایمان رو 13 آبان زد. روز دانش آموز!!هرچی هم کلنجار رفتم 12 ابان نکرد . میگه
پسره ریه اش دیرتر تکمیل میشه
امروز بهم نامه بیمارستان داد در حالی که من هنو ز هزینه اش رو ندادم !!خودش یهویی داد!
منشی اش بهم گفت شما لیزر بعد زایمان میخواید؟ میگم چیه؟ میگه رو سینه و جای بخیه میذارن. زودتر شیر میاد و درد بخیه کم میشه تو اون روزی که عمل
میشی و فرداش برات استفاده میشه هزینه اش 130 تومنه
کسی تجربه ای داره؟ میدونید چی هست؟ مفیده واقعا یا پول الکیه؟
جدول رو درست کردم . امیدوارم مدرست پر کرده باشم. اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد!!

ساحل جان عزیزم
تبریک میگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگم خیلی زیاد
اصلا انتظار نداشتم بهویی مامان بشی ها ایشاله زودی نی نی میاد تو بغلت. اصلا خودتو نگران نکن نینی شما کامله هوای خودتو داشته باش.

عاطفه جان
تبریککککککککککک ویژه !بالاخره مقام ششمی رو کسب کردی. شیر زن . ماشله. افرین که دل طبیعی رو داشتی خداهم کمکت کرد..مرسی که زودی عکس گذاشتی
چه نینی بانمکی. درسته میشه خوردش!
یعنی تو الان انقدر حالت خوبه که میشینی پای کامپیوتر؟؟میگن طبیعی بعدش راحتی ها ....
دزیره جان
تبرییییییییییییک عزیزمم.چه بامزه است. مرسی که اولین عکس نینی تاپیک رو راه انداختی.

مامان امین جان
مطالبت خیلی مفید بود بازم برای ما بی تجربه ها بنویس.واقعا عالی بود. من کپی کردم که داشته باشم

لیتل سارا جان
عزیزم توکل کن به خدا. به دلت بد راه نده. ایشاله هرچی خیره همون برات اتفاق بیفته

آتنا جون
از دست تو وای کلی خندیدم .
اشکام در اومد انقدر خندیدم اومدم برای شوهرم تعریف کنم دیگه خنده امونم نداد . وای خدا از دست شوهر تو.

هیوا جان
منم 13 آبان زایمان میکنم. باهم یکی شدیم!

نفس باد صبا جان
انقدر استرس به خودت راه نده. عزیم چه بامزه تو خواب و بیداری فکر کردی نی نی تو گهواره است ایشاله زودی میا تو بغلت.چه حرکات ژانگولری میکنی تو.انباریییییی تمیز کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ساناریا جان
عزیزم چی شده؟ ایشاله همه چی وربراه شه . ایشاله قدم نینی برای زندگیتون سبکه و همه چی حل میشه

لیلیلان جان
منم داشتم به این فکر میکردم تاپیک ما مال ابانه اما هنوز یه مامان آبانی به تورمون نخورده ها!

فرشته جان
منم لیزیک کردم . منم سزارین میکنم البته دکرم گفت از چشم پزشک باید بپرسی اما منم منتظر بهانه بودم گفتم نمیخواد دیگه!

مینا جان
شما هنوزززززززز درگیر بیمه ای ؟ ای از خدا بی خبر ها چقدر اذیت میکنن

گیس گلابتون جان
اتاق دخملت خیلی نازه. من برای پسرم رفته بودم تخت وکمد بگیرم از این سرویس خوشم اومد به یارو گفتم میشه گلاشو ابی کرد پسرونه بشه؟ گفت انگار دکمه های ماانتو رو بکنی
بگی این پسرونه شد!!!ما هم خورد تو ذوقمون!

مصی جان
استرس بدترین چیزه. آرامش خودتو حفظ کن. چند روز دیگه تا آبان هم نمونده حتما نی نی صبر میکنه

پرناز جان
خداروشکر که نینی تا حالا صبرکرده.میدنم کم طاقت شدی. همهمون همین طوریم. این روزای آخر دیگه همه چی داره بهمون فشار میاره. یه ذره دیگه صبر کن....

مامان کیان جان
عزیزم ایشاله که خیره هرچی هست. استرس نداشته باش. در اولین فرصت بهمون خبر بده

مینا جان
چی بگم واقعا؟ چه استرسی بهت دادن. خوب کردی زنگ زدی بیمارستان هرچی خواستی گفتی. فکر کن اگه به حرفشون گوش میکردی چی میشد. عجب دوره زمونه ای شده ها!

پریا جان
اینطوری که شما میگی اگه طلا هم میخریدی بازم حرف داشتن که بزنن. اصلا حرص نخور.
www.ma3nafar-mh.blogfa.com
سلام و صد سلام
با اجازه مبصر عزیزمون قو جون و تشکر از مسی جون من فکر کردم اگه تاریخ آخرین پری هم باشه خوبه به همین دلیل ااز صفحه اول اضافه کردم.

مسی جون اگه دوست داشتی اینو از این به بعد کپی /پیست کن
................لیست مامان های مهر و آبان 92!!!.................................

نام ******* نوع عمل****تاریخ آخرین پریود*****تاریخ زایمان ****** جنسیت ******نام نی نی ******بیمارستان

************************************************************************************
1.ابریشم ......سزارین......16دی........6 مهر.................. دختر(نینی دوم)....... لیانا.....................بهمن

2.شیما ....... سزارین ......5 دی........7 مهر ................. پسر ..................مهرسام .................بهمن

3.سمیه....... سزارین ......28 دی.......9 مهر .................دختر ..................آتریسا .................. نیکان

4.نازگل من ....سزارین.......12 بهمن.... 17مهر.................دختر....................؟؟؟؟؟....................؟؟؟؟؟

5. ساحل......سزارین.......22 بهمن......22 مهر...............پسر(نینی دوم).........ارشا....................مهر

6.دزیره.........سزارین...... 1 بهمن........22 مهر..............دختر.....................؟؟؟؟؟....................آریا

7.عاطفه.......طبیعی.......23 دی .......23 مهر...............دختر......................ریحانه.................بهمن

8.غزاله........سزارین.......5 بهمن.......24 مهر.............دختر (نینی دوم) .........نیلا....................بهمن

9.آیسان.......سزارین.......؟؟؟؟...........25 مهر.............پسر .................. آرون .....................بهمن

10.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عاطفه جون
قربونت برم که این قدر با انرژی و باحالی
یه ماچ از لپ های تپل دخملت بکن جای من.
راستی آخرین سونویی که رفتی وزن نی نی رو درست تخمین زده بود؟
آخه معمولا می گن این سونو ها خیلی دقیق نیستن.
...
قو جونم
واقعا دوشنبه نی نی رو میاری؟ آخی ایشاله به سلامتی
منم چهارشنبه ایشاله
عکس هم دیگه فکر کنم باید بذارم نی نی هم بذارم تو تختش بعد بذارم.
چشم عکس هم میذارم. بذار باباش بیاد فینگیل چرخون تختش رو نصب کنه
فعلا زن و شوهر تا خرخره تو استرسی خاموش به سر می بریم.
2740
سلام علیک مامانای قلمبیده

اول از همه خداروشکر که از مطالب ارسالی راضی بودین.

عاطفه جون ینی شانس آوردی من از فامیلای نی نی نیستم...ینی اگه بودم الان زده بودم زیر بغلم برده بودمش یه گوشه هی لپاشو گاز می گرفتم...من تخصص دارم تو این زمینه.خدا نگهش داره برات.

بچه ها من یکمی در مورد مارک پوشک و قیمتش تحقیق کردم...
مای بیبی ایرانی دونه ای 400 میفته

مولفیکس تحت لیسانس آلمانه میفته دونه ای 450

کنفی بیبی ترک میفته دونه ای 550

پریما میفته دونه ای 800

حالا اینکه بهترین کدومه میگن پریما...ولی خوب قیمتش هم بالاست.
البته مارک جامپر هم بود که گرون بود.میگن اونم خیلی خوبه...توی تحقیقات تو نی نی سایت دیدم همه نوشتن هاگیز که من اصلا ندیدم تو مغازه ها.

سر پسر اولم فقط مای بییبی بود و پنبه ریز که من از پنبه ریز راضی بودم.اونوقت میفتاد دونه ای 100 تومن!!
(یه جک بگم....یه بار از یکی میپرسن تورم رو تعریف کن: میگه بابای بابا بزرگم رو ختنه کردن 1 تومن...بابا بزرگم رو ختنه کردن 10 تومن...بابام رو ختنه کردن 100 تومن...منو ختنه کردن 1000 تومن...پسرم رو ختنه کردم 100000 تومن...حالا شما همین . . . رو بگیر و برو بالا!ببخشید بی ادبی بودا)

حالا اگه کسی تحقیق کرده بگه ببینیم چه کنیم.من که فعلا یه بسته confy baby خریدم.20 تاییش 11 تومن بود.

و اینکه بعد از ترکیدن ساحل منم یکمی ترس برم داشت...سفسکسیم که دکتر داده بود رو شروع کردم به استفاده...وسایل نی نی هم چیدم...فقط مونده رختخوابام رو مرتب کنم که گذاشتم برا 1 شنبه.
عصری هم میرم جهاز برون.عکس بگیرم میام میزارم.بریم ببینیم عروسمون جهاز چی آورده هی مارمولک بازی در بیارم تیکه بندازم...میخوام دق دلی همه عروسای این تاپیک رو از فامیل شوهرسر این عروسه در بیارم.

راستی مرسی که اسمای مامانا رو نوشتین...خیلی خوبه اینجوری.

ساحل کاش بیای یه خبر کوچیک بدی خیالمون راحت شه.
سلام به همگی
ببخشید من چند روز سرم شلوغ بود ودر گیر تکمیل کردن اتاق پسرم بودم برای همین نیومدم 3 ساعته دارم پستاتون را میخونم
باباب ای ول چند روز نیومدم ماشااله چه خبره انشااله به سلامتی و دل خوش
تبریک ویژه به
ساحل ودزیره و عاطفه و غزاله وآیسان قدم نو رسیده مبارک انشااله که به سلامتی و دل خوش

عاطفه جون ای ول داره والا طبیعی و نی نی تپلی هزار ماشااله

ساحل جون عزیز دلم نگران نباش این چند روز سخت هم تموم میشه و نی نی گلت میاد خونه

گیس گلابتون چقدر اتاق دخملت خوشکل وهمه چی تمومه خداییش اتاق دخترا خیلی خشکل تر از اتاق پسر ها میشه چقدر هم اسباب بازی داره مبارکش باشه دست مامانت هم درد نکنه

قو جون تو که تاریخ پریودت یک هفته از من جلوتره دکتر تاریخ منو 14 آبان زده تو چقدر زود سزارین میشی؟

من برمیگردم برامون مهمون اومد .......................

پسر کوچولوی نازم به امید خدا به زودی صاحب یه خواهر نازوکوچولو میشه خدایا عاشقتم
سلام مامانی خوشتیپ ومدلینگ
35هفته
تبریک دوباره دیگه تاپیک داره حسابی عیالوارمیشه طی سه هفته اینده چه مکمی به حفظ نسل بکنیم ما!!!!!!!!ازمسولینم میخوایم دیگه فکرشون ودرگیرنرخ رشدپایین مملکت نباشه بیزحمت یه نگاهی به تورمم بندازیید ماملت که روزی چندبارمیزاییم!
قوجونم چه خوب که دوشنبه نینی میاد من بچه اولم زایمان زودرس بود این اقای نینی ام جفت سرراه دارن لدذا بنده وشوشو بایست همش اماده باشیم تازه هرشب خواب میبینم البته اپه بخوابم خودم یادوستام که حتی حامله ام نیستن کیسه ابمون ترکیده ومن کلی هول میکنم
مامان امین ونفس بادصباجون من درمورد مارک بارلی که ایرانیه ازخیلیا تعریف شنیدم من سردخترم روزایی که اسهال نداشت توخونه بود ازپوشک ساده ولاستیک استفاده میکردم واسه بیرونم ازمای بیبی که اونموقع دونه 150تومن بودولی الان اصلا قصد صرفه جویی ندارم همه به همون دلیل نفس بادصبا

سلام به همه مامانا با نی نی های تو دل یا تو بغل

35هفته و 2 روز

پریا جون
چه جالب منم دقیقا همین حسو دارم از الان هنوز نی نی نیومده به فکر بیست سال دیگه هستم که
نمیخوام شوهرش بدم مال خودمه عجبا خب وقتی بزرگ میشن نمیشه مثل یک سالگیشون همش مال ما باشن
رسم روزگار همینه
پریا جون منم همین طور دست خالی جایی نمیرم حداقل چیزی که عجله ای بریم جایی و مناسبتی نباشه شکلاته که میبرم
بعضیا واقعا خودشونو میزنن کوچه علی چپ البته به نظر من خودشونو زیر سوال میبرن شما هم واسه کسی که تو باغ نیست
تجربه کن و کادو نبر بحث خود کادو نیست بحث احترام و محبته
منم ازین آدما دارم تو دوروبرم نگران نباش گلم تنها نیستی
اه اه خوب اومدی انقدر بدم میاد از آدمای بی فرهنگی که راجع به اسم بچه نظر میدن حالا هرکی میخواد باشه
مادرشوهر یا اقوام معنی نداره خود مامان بابای بچه به این نتیجه رسیدن همه هم باید به نظر اونا احترام بزارن
دیشب رفتیم خونه خالم میگه من اسم بچتونو میزارم کوثر تا شما یه اسم درست و حسابی انتخاب کنید
اه اه اه آخه به توچه سارا چشه نمیگه این همسری من میمیره برای این اسم خب دوست داره چند بار قبلترم رفتیم خونشون
بازم از خودش اسم در کرده بود حنانه هاجر آخه به تو چه
این بی احترامیه به ما یعنی چی اسم درست و حسابی انتخاب کنید خب ما این اسمو دوست داریم
خب چی بگیم به یه همچین آدمی فقط میشه سکوت کرد شعورش در همین حده دیگه تقصیر نداره
قوربونت برم بابت محبتت ممنون آره حساس شدیم دیگه زودی گریمون میگیره نیاز به همدردی داریم
برام دعا کن هر کدوم از زایمانا که برام بهتره همون بشه

نازنین الف جونم
چهل و پنج دقیقه ماشالله به این دکترت
حسودیم شد چقدر خوبه که دکتر برای مریضش وقت بزاره من نهایت پنج یا ده دقیقه با دکترم حرف زدم
حرف شما صحیحه باید برم با کسای دیگه هم مشورت کنم
نمیدونی این سردرگمی دیونم کرده از بلاتکلیفی متنفرم
ایشالله زایمان خوبی داشته باشی برات بهترینهارو آرزو میکنم

قو جونم
کجا بودی نگران شدیم گفتیم حتما شما هم زایمان کردی
شوهر باحال
باورکن انقدر ترسو هستم که اگه اجبار همسرم نبود یه سره میرفتم سزارین
اما از بس منو شستشوی مغزی داده الان من مغز ندارم که تصمیم بگیرم
یک آدم آهنی هستم که ایشون کنترلش میکنن باور کن
ایشالله زایمان راحتی داشته باشی
منم دقیقا همین حس بهم دست داد وقتی نی نی ساحل جونو دیدم یه لحظه فکر کردم یعنی الان نی نی منم این شکلیه

مبارکه سارا جون... خیلی نازه عزیزم
نفس باد صبا جون حرص نخور عزیزم ... چرا همش ما حرص بخوریم ... سعی کن یاد بگیری حرصشون بدی... راستی من فعلا یه بسته پوشک جامپر گرفتم زیاد دربارش نمی دونم گذاشتم بدنیا بیاد ببینم چی بهش میسازه اونوقت تصمیم بگیرم ولی همه میگن پمپرز خیلی خوبه...
2706