2737
2739
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218386 بازدید | 15785 پست
سلام خوبید، من هورا هستم�
هورا... ١٨ بهمن... دکتر کرم نیا... صارم تهران...
�همه پست ها رو خوندم و اومدم :-)�یه دوست هم اینجا پیدا کنم یکیه!
هفته دیگه nt دارم. اصلا تهوع نداشتم، همش بدجور گرسنمه، همین باعث شده که نزدیک ٢ کیلو وزنم زیاد بشه، که این خیلی ناراحتم کرده. یک هفته است که مرتب پیاده روی میکنم، دیروز هم رفتم باشگاه ثبت نام کردم، از فردا هفته ای ٤ روز میرم و فقط تردمیل میرم که یه کم روحیه ام شادتر شه.�
چشم انتظارم برم اواسط ٤ که یوگا و آکواژیمناستیک برم.
هنوز هیچی هم برای سیسمونی نخریدم.�
برام دعا کنید :-)
I love You all!
سلام خاله های دل قلمبه من و مامانم امروز رفتیم دانشگاه و مامانم فردا برای مصاحبه دکتری دعوت شده ....با نینی هاتون برای مامانم دعا میکنید؟؟؟؟

ارغوان گل جون عزیزم من کارمندم و دارم روی پایان نامه ارشدم کار میکنم یعنی وقتی برای دوخت و دوز برای دیگران ندارم و واقعا اینکارا رو به خاطر لذتی که بم میده میکنم....فدات

عاطفه جون رای پریناتال یه سر به داروخانه شبانه روزی فردوسی دور میدون فاطمی بزنی بد نیست من از اونجا گرفتم

ایسان جون تولدت مبارک.... اینم هدیه من و دردونه

هدیه زندگی عزیزم تولدت مبارک ....تو مثه من غریبی بیا بوثثثث کنم

مینا جون من دلم روشنه که تو هیچ مشکلی نداری....در ضمن کندر من میخورم....یعنی جویدنش برام غیر ممکنه مامان برام کوبیده نوک یه قاشق مربا خوری رو میریزم ته گلوم و سریع روش اب میخورم اینجوری قبوله؟؟؟

قو جون به نظرت اگه لحاف دوز شم درامدش از این کارمندی ننگین بهتره؟؟؟اگه بهتره که برم تو کارش...

همه مامانا .... شما همه باردارین من فردا مصاحبه دکتری دارم خواهش میکنم همین حالا که دارین اینو میخونید یه لحظه برام دعا کنید قبول شم البته این دکتری بدون ازمونه و فقط براساس مصاحبه ست.....مرسی از همه تون
یکی از محبوب ترین عبادت ها ازار نرساندن به دیگران است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام قو جونم مرسی مبارک باشه همه ی وسالا نی نیت.

قو من از اینترنت و یه منبع مطمئن میدونم که فقط باید ماه چهاررو کندر بخوری روزی اندازه ی یه نخود.

ولی هر کی میدونه از کی نباید طاق باز خوابید بیاد بگه ممنون میشیم.

ساناریا جونم قربونه دلت برم عزیزممممممممم.والله نمی دونم چه جوری باید خورد امروز میرم از عطاری بخرم میپرسم.راستی ساناریا جونم تو از کیه داری این مولتی پریناتال رو میخوری دکترت گفت؟

راستی من دیروز دکتر که بودم چون ماهی نمی تونم بخورم ازش پرسیدم میتونم امگا 3 بخورم گفت بدون جیوه اش رو بخور میخوام بخرم چون برای هوشه بچه خویلیییییییییی خوفه.
Lilypie Premature Baby tickers
دوست ها دکتر من گفت فعلا کندر فقط هفته ای یک نخود قورت بده. تازه گفت کنجد روی غذات بپاش، در حالیکه خیلی ها میگن کنجد رو تا آخر حاملگی اصلا نباید خورد! گفت تا هفته ١٦ هم مولتی ویتامین نخورم! کرم موستلا رو هم من قبل عید خریدم ٦٦، از روزی که بیبی چکم مثبت شد، هر روز دارم میزنم، هنوزم فکر کنم تا یه ماه دیگه بره. راستی تو حموم بدنتونو با صابون ویتامین ای بشورید!
سوال؛ هیچکی نرفته بیمارستان صارم، دکتر تغذیه؟ غیر از اونجا هیچکس دکتر تغذیه خوب برای بارداری سراغ نداره؟!!!
2731
مینا جان، من از دیروز از دکتر پرسیدم، گفت کلا طاق باز ازین به بعد بیش از ٥-١٠ دقیقه نخواب، سعی کن خودتو عادت بدی به پهلوی چپ بخوابی چون خونرسانی بهتره، اما استرس بخودت نده که حالا حتما پهلوی چپ باشی.
مینا جون من گوشت و مرغ نمیخورم از وقتی باردار شدم و از هفته 10 پریناتال داده دکترم.....در ضمن منم دلم امگا 3 و نینی باهوش میخواد...

هوراااااا جون من همش رو نینی میخوابم یعنی رو شکم .... شب پا میشم کلی خودمو دعوا میکنم دوباره میخوابم همین که پا میشم میبینم بعله دوباره افتادم رو شکم
2740
سلام
قو جون،
گویا طاقباز خوابیدن خیلی خوب نیست و عمل اکسیجن رسونی به جنین خوب صورت نمی گیره، به پهلو بهتره که اونم به پهلوی چپ، چرا که اینجوری به کبد (که خودش عضو خیلی مهمیه) فشار نمیاد و از این حرفا، منم یه جور نمیتونم بخابم هی اینور اونور میشم، جفتمم که شناور بید! فکر کنم اینقدر که ورجه وورجه میکنم کم کم جفتم دربیاد بیرون آویزون شه!!

مینا جون
من دکتر مرصوصی رو نمیشناسم، ولی تو این سایت زیاد اسمشو شنیدم فکر کنم معروف بید!! در مورد خونریزیت هم - با اینکه تخصص زنان دارم- هیچچی نمیدونم، فقط امیدوارم مشکلی نباشه. فقط استرس نداشته باش
مینا جون کندر خوردن زیادی هم خوب نیس، البته همش باز بسنگی به طبیعت مادر داره، چون خود کندر گرم و خشکه، اونایی که طبعشون گرم و خشکه نباید بخورن!! بعدشم هر پی خوردی تا سه ماه، بعدش من شنیدم بچه رو بیش فعال می کنه، من که در کل فکر کنم اندازه دو سه تا دونه عدس تونستم بخورم!! حالت تهوع شدشدی بهم دست میداد، یه جوری که انگار بدنم میخاست پسش بزنه! طاقباز هم کلا از الان نخابی بهتره دیگه... ویتامین و آهن هم از 16 هفته باید بخوری، سونوی سلامتی جنین یا همون آنومالی بین 18 تا 22 هفته ست که بهتری زمانش 20 هفته است و اندام جنین رو بررسی میکنه...

ماسشش جون
به نظرم یه رنگی بخر که توش مشکی نباشه، رنگهای شاد بخر، من که عاشق رنگ فیروزه ایم، مثلا طوسی فیروزه ای بخرف فکر کنم این رنگش جنسیتی نباشه

فنجون جون،
هر کاری کنی بالا بری پایین بیای دوره سرماخوردگی 7 روزه، چه دکتر بری چه نری!! ولی اگه تب داری یا حالت خیلی خوب نیس برو حتما

آیسان جون ،
آه آه ، همین الان برات یه قر دادم!! تفلدت مبارک، ایشالا صد ساله بشی ننه راستی مرسی بابت تلفن 1490
ریحانه بهشتی اسم یه کتابه که آداب مذهبی خوراکی (و البته بیشتر مذهبی) رو گفته البته نگفته کندر کی بخوریم! ولی من شنیدم از سه ماه به بعد باعث بیش فعالی میشه!! کلا به نظرم بی خیال شی بهتره! حالا ما پروفسور شدیم کجا رو گرفتیم که نی نی تو بخاد بگیره خخخخ (یک خانوم پروفسور)

هدیه زندگی جون
به به، تولد تو هم هست! خوبه دیگه اینجا تفلد بارونه امروز، ایشالا که پیر شی ننه

سوسولی جون
منم همیشه بدنم داغه، البته الان فصل گرما هم هست، به نظرم بستگی به طبیعت آدما داره، من گرم مزاجم و همیشه گرمالو... اگه تو هم اینجوری هستی چیزای خنک بخور، مث هندونههههه

آخی عسل جون
چه باحال سپهر امید... اسمایی که انتخاب کردی هم به نظرم خیلی ناز و لطیفن، ایشالا نی نیت سالم به دنیا بیاد و بزرگ شد بهش بگی که اونو از امام رضا گرفتی...

آلاله جون
من که امروز دکتر بودم گفت این دو تا رو بگیری دیگه اسیدفولیکتو قطع کن، اینقدر نایابه که از شهرستان خریدی؟ از کدوم شهر؟
در مورد بیمارستان هم میخای از بابک و شهریار هم قیمت بگیر، شهریار که خصوصیه ولی بابک رو نمیدونم، دوتاشون تامین اجتماعی رو قبول میکنن، یه بیمارستان زنان هم هست اسمش هدایته اونم تامین اجتماعیه، البته فکر کنم طرفهای شریعتی باشه، میلاد هم هست.

ارغوان گل جون،
اشکال نداره... عزیزم اینا هدیه خدا هستن، هر وقت خدا خودش بخاد اونا رو میزاره تو دلمون و هر وقت هم بخاد درشون میراه بیرون!! اگه از نظر شرعی هم مشکلی داشت، حتما تو آیه ها و روایتا میومد که یه جور اقدام کنین بچه تون تو محرم به دنیا نیان!! پس بی خیال این چیزا...

دلنیا جون
خواننده خاموش خوش اومدی! نمیدونم چرا یاد فیلمای اطلاعاتی افتادم!! انگار داشتی هممونو کنترل از راه دور میکردی خخخ تحت تعقیب بودیم انگار!!

سلین جون
به سلامتی عزیزم، مبارک باشه ان تی رفتنت...

هورا جون
خوش اومدی عزیزم، چرا یه دوست، اینجا حداقل 20 تا دوست می یابی... منم تو سن حاملگی تو یه ریز میخوردم یعنی حدود 5، 6 وعده کامل تو روز!!! ببین باشگاه چی میخای بری؟؟؟ بالا پایین پریدن اصلا خوب نیستا (اینو بوعلی سینا گفته) به نظرم پیاده روی بهتر از تردمیله، اونم آروم!! منم فعلا شروع به خرید نکردم!!

ساناریا جون،
تو عجب حال و انگیزه ای داری! یعنی مصاحبه قبول شی میری؟؟؟ 5 ساااااال؟؟؟ راستی رشته ت چیه؟
امیدورام اگه دوس داری قبول شی

غزاله جون
چی شد؟ طول سرویکستو میگم، دکتر رفتی چی گفت؟
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
ها حالا از خودم بتعریفم من امروز رفتم دکتر و در ابتدا از وضعیت جفتم پرسیدم! و خیلی راحت گفت نمیدونم منظورش چی بوده! floating نداریم آخه!!! منم ازش پرسید چسب قورت بدم بهتر میشه؟؟ خندید و گفت آره!! بنابراین از امشب قراره هر شب یه تیوب چسب رازی قورت بدم بلکه جفتم چسبید به یه جا!!
بعدش گفت بخاب رو تخت! من از خودم تعجب در کردم بعد دیدم ماس ماسکشو گذاشت رو دلم و صدای قلب جوجو رو شنیدم، آخه اولین بار بود با این دستگاهها... بهش گفتم از این به بعد هر سری بیام اینو میذارین؟ گفت آره!! آخ جون، ولی خیلی حال داد، خیلی تند تند میزد!
دیگه برام مولتی پریناتال نوشت و ازم پرسی آهن خارجی بنویسم یا ایرانی؟ گفت ایرانیش ارزونتره! منم گفتم ایرانی بنویس،
گفت دوتاش خوبه فقط ایرانیش یه خورده بدمزه تره ، اینگار داری واقعا حلبی قورت میدی
بعدشم بهش گفتم من میخام طبیعی بزام چجوریه؟ هر وقت دردم گرفت باید زنگ بزنم بهتون بیان بیمارستان؟؟ گفت هر وقت که نه!! نکنه میخای اینقدر بمونه اون تو پیرمرد شه ریشاش سفید شه؟؟!!
خلاصه که یه سونوی آنومالی هم واسم نوشت که حدودا 3 هفته دیگه میرم، میخام 5ش برم که شوشوم هم بیاد باهام! اون موقع جنسیتشو هم میفهمم... آخ جوننن
راستی من یه چیزی میگم مسخلم نکنین، البته از گوگل ایمیج بسیار کمک گرفتما... ولی خب ها این چیزایی که شما دارین میخرین و نمیدونم میگین این خوبه اون نه و از این جور چیزا ، مث تخت پارک و گهواره و ... من اصن نمیدونم اینا چی بیدن و چه شکلی بیدن خیلی شوتمممممم
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
ساناریا جان، چه با مزه میخوابی ! آفرین بهت که مثل من حماقت نکردی! من ٦ ساله ازدواج کردم، همون سال اول نشستم برای دکترا خوندم، بعدش قبول شدم. سال دو دکترا بودم که حامله شدم و چون قرار بود برم خارج برای فرصت مطالعاتی، بچه ام رو سقط کردم. رفتم تنهایی و بدون شوهرم یه سال و نیم فرصت مطالعاتی، بعدش که اومدم گفتم خوب حالا که کارام تموم شده تا پایان نامه رو بنویسم حامله میشم که خدا هم زد توی دهنم، حامله شدم اما خارج رحمی بود! حالا خدا رو شکر بلافاصله بعد دفاع دکترام حامله شدم. آفرین ساناریا!!!!
عاطفه جون رشته ام بازرگانی بین المملل هستش....
هورا جون ممنون بابت روحیه دهیت اما من اگه روزی مجبور شم بین بچم و درسم یکی رو انتخاب کنم قطعا بچه رو انتخاب میکنم دوباره میخونم یا قبول میشم یا نه..... اخه شنیدم میگن زنای حامله رو از مصاحبه رد میکنن

هورا جون رشته شما چیه؟؟
سلام زهرا جون (در جستجوی رویا)

حالت چطوره ؟ نی نی ات چطوره ؟ خوبین خوشین ان شالله . راستش من خیلی نگرانم از آخرین باری که از پیش عراقی اومدم کلی می گذره جواب سونو ان تی رو که بردم یکی از ماماهاش دید گفت برو آزمایش مرحله اولش رو بیار اونو که بردم گفت خوبه برو تا وقتی جواب مرحله دو رو بیاری مرحله دو 29 اردیبهشته نمی دونم والله حتما بعد اونم می گه برو جای دیگه این خانوم دکتر همین جوریش ستاره ی سهیل بود دیگه وای به الان منم کلی سوال ازش دارم که نمی دونم چی می شه دیگه گفتم بیام اینجا ازت یه راهنمایی بگیرم ببینم نظر تو چیه ؟ مرسی عزیزم .
2706