2737
2739
عنوان

مامانا بیاین لطفا

90 بازدید | 12 پست

سلام دخترم پنج ماهشه دوروزه خیلی مدفوع میکنه تا پوشکشو عوض میکنم دوباره میکنه امروزم سوخته اذیت میشه خیلی نمیدونم علتش چیه الانم متخصصا نیستن لطفا اگه اطلاع دارین راهنمایی کنین

فک کنم تا ۸بار در روز طبیعی باشه .ولی اگه خیلی شله بهش چند روز پشت سرهم لعاب برنج بده خوب میشه

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

حتما به خاطر دندوناشه .

یا اگه بهش نبات داغ خیلی میدی کمش کن. نبات گرمه کمتر بهش بده مثلا روزی یکبار فقط یا روز درمیون اگه قرمزیش کم شد معلوم میشه از نباته

پماد کالاندولا خیلی خوبه از داروخونه بگیر

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)

به خاطر دندونشه عزیزم نگران نباش 

سعی کن کنترلش کنی چون غذاخور کامل نیست همون لعاب برنج بده بهش خوب میشه

اگه دید اسهالش شدید شد ببر دکتر تا بهش دارو بده

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
به خاطر دندونشه عزیزم نگران نباش  سعی کن کنترلش کنی چون غذاخور کامل نیست همون لعاب برنج بده به ...

دست به لثش میزنم نرمه فردا لعاب برنج بهش میدم غذا هم میخوره تا حدودی دو روزه همش مهمونیم خوب غذا نخورده

2740
دست به لثش میزنم نرمه فردا لعاب برنج بهش میدم غذا هم میخوره تا حدودی دو روزه همش مهمونیم خوب غذا نخو ...

از کی غدا کمکی و شروع کردی ؟

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
حتما به خاطر دندوناشه . یا اگه بهش نبات داغ خیلی میدی کمش کن. نبات گرمه کمتر بهش بده مثلا روزی یکبا ...

پماد میزنم عزیزم اینقد زود دسشویی میکنه وری پاک میشه نبات اصلا ندادم 

پماد ایروکس خیلی خوبه برای سوختگی  زینک اکساید مارک فیروز هم من برای بچه ام استفاده کردم

کالاندولا مارک ایروکس میزنم همش بدتر میشه دیگه امشب پوشکش نکردم