2733
2734
پسرم چن شب پیش تو بغلم بود انتهای موهاش که کنار ی استخوان متوجه ی چیزی به اندازه نخود شدم که لمسش تقریبا راحت بود ولی هیچ برامدگی رو بوجود نیاورده خیلی نگرانش شدم بردمش دکی گفت غده لنفاویه که توی بچه ها عادیه البته دکتر با معاینه دستی گفت اندازش خیلی کوچکتر از اونیه که بخوای پیگیرش باشی و اینم بگم پسرم توی دی ٩٢ ی عفونت شدید گوش گلو و ریه گرفت که ٤ روز بستری شد بیمارستان از خون هم داد همه چیز اوکی بود و الان داره سفالکسین میخوره کسایی که تجربشو داشتن بیان بگن چقدر طول کشید تا خوب شد ی وقت تبدیل نشه ب چیز خطرناکی زبونم لال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نگرانی نداره اصلا.بزرگی غدد لنفاوی تو بچه ها خیلی شایع.احتمالا اگر دقت کنی بیشتر هم پیدا میکنی.تا زمانی که این غدد زیر یک سانت،متحرک باشن جای هیچ نگرانی نداره.معمولا هم طولانی مدت باقی میمونن،گاهی تا ٣ ماه.پس اصلا نگران نباش دوست جون
2740
دختر من هم داره ولی قسمت جلو گردن با چشم دیده نمیشه ولی با دست چرااا از فروردین پارسال هست هنوز هم از بین نرفته دکتر هم بردم که گفت تورم غدد لنفاوی گردن دو کودکان طبیعی و شائع هست پسر خواهرمم جلو گردنش داره اون هم ٢ ساله دختر جاریم هم جلو گردنش داره دختر خواهر شوهرمم پشت گردنش میبینی که فوق العاده شائع هست نگران نباش
میتراجون
بروپست اول این لینک
سایتی معرفی شده سوالتووازپزشک متخصص کودکان ونوزادان بپرسید
انلاین ورایگان جوابتونومیدن

http://old.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=825352&PageNumber=2&msg=ok

نحوه پرسش ازپزشک پست اول توضیح داده شده
*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست
2706