2737
2739
عنوان

ترشحات زرد در بارداری

1084 بازدید | 15 پست

سلام دوستان 

من هفته پانزده بارداریم و از هفته هشت ترشحاتم زرد رنگ شد ولی سوزش و خارش نداشتم اما پزشکم گفت باید دارو مصرف کنی بعد از اون دو دوره کلیندامایسین و ازیترو و بلافاصله ازیترو و ژل مترونیدازول بهم داد که بعد از استفاده ترشحاتم فرقی نکرد که هیچ خارش و سوزش هم اضافه شد خیلی نگرانم کسی این حالت رو داشته تو بارداری و چه کرده.

ممنونم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

دکترت نگفت طبیعیه؟؟

والا واس من گفت طبیعیه چون همه ازمایشهام خوب بود عفونت ادراری نداشتم عفونت واژن هم نداشتم گفت طبیعیه فقط گفت اگ بو بده یا خارش داشته باشی باید حتما چکاپ عفونت بشی ک خداروشکر بو و خارش ندارم

الانم هنوز این ترشحات هست و خیلی بیشتر شده به حدی ک باید روزی دوبار لباس زیر عوض کنم🙁گفت اگ رنگش تغیرر کرد به سبز زد یا به بی رنگ درامد بیا معاینه کنم

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
دکترت نگفت طبیعیه؟؟ والا واس من گفت طبیعیه چون همه ازمایشهام خوب بود عفونت ادراری نداشتم عفونت واژن ...

والا فعلا که مرتب دارم دارو مصرف می کنم نه نگفت طبیعیه شما هم ترشحاتت زرده؟ من هم آزمایش ادرارم نرمال بود 

خانومی قبل بارداری چ قرص هایی حتما باید خورد؟من فقط یدفولیک دکتر بهم داده قرصی هست ک حتما باید بخور ...

نه عزیزم همین فولیک اسید کافیه حتی توی بارداری تا هفته پانزدهم همین دارو رو بابد مصرف کنی و بعدش داروهای ویتامین و ...

نه عزیزم همین فولیک اسید کافیه حتی توی بارداری تا هفته پانزدهم همین دارو رو بابد مصرف کنی و بعدش دار ...

پس اسید فولیک و یدفولیک عملکردشون یکیه..من فکر کردم اونو هم باید بخورم...

2706