موضوع بحث

کسایی که اطلاعات وام موسسه مالی اعتباری مهر رو می خواستن بخونند

1391/01/29 13:53 13
موضوع بحث: کسایی که اطلاعات وام موسسه مالی اعتباری مهر رو می خواستن بخونند
سلام امروز بالاخره تونستم نیم ساعت مرخصی بگیرم و اطلاعاتی که می خواستم به دست بیارم دیدم بد نیست در اختیار دوستان بذارم استفاده کنند
دو نوع وام داشتند با سپرده گذاری و بدون سپرده گذاری
اگر درخواست وامتون بین 1 میلیون تا 10 میلیون تومن باشه باید معادل وام درخواستی تون رو به مدت حداقل 5 ماه به حساب بخوابونید نرخ سود 4% تعداد اقساط 15 ماهه است به ازای هر یک ماه اضافه ای که پولتون می مونه 3 ماه به تعداد اقساط اضافه می شه
اگر بین 3میلیون تا 100 میلیون وام می خواهید حداقل 3 میلیون افتتاح حساب باید بکنید به ازای هر 4 ماه یک برابر موجودی تعداد اقساط 24 ماهه سود 12% اگر خواستید تعداد اقساط بیشتر باشه سود پرداختی 14% می شه
شرایط :
تا 5میلیون تومن 1 ضامن
تا 10 میلیون تومن 2 ضامن
تا 20 میلیون تومن 3 ضامن
بیش از اون وثیقه ملکی می خوان
مدارک برای کارمندها:
آخرین فیش حقوقی (حداقل دو برابر قسط) اصل دفترچه بیمه کپی صفحه اول ، برای سکونت فیش آب و برق و گاز به نام صاحب وام یا همسرش برای مستجرها اجاره نامه لازمه
بدون سپرده گذاری اش چطوری بود خانمی ؟ من اگر بخوام دو میلیون وام بردارم چقدر باید قسط بدم ؟ بی سپرده گزاری و چند ماه ؟
مدارک مورد نیاز برای وام بدون سپرده گذاری
فیش حقوقی با خالص دریافتی دو برابر قسط وام ، گواهی کسر از حقوق ، اصل دفترچه بیمه و کپی صفحه اول اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه ، کارت ملی، یک قطعه عکس رنگی جدی
تعداد اقساط 60 ماهه
برای وام 10 میلیون تومنی سود 21% مبلغ قسط 270.600 تومن دو نفر ضامن حداقل حقوق 500هزار تومن
برای وام 15 میلیون تومنی سود 23% مبلغ قسط 422.900تومن سه نفر ضامن حداقل حقوق 700 هزار تومن
برای وام 20 میلیون تومنی سود 23% مبلغ قسط 563.900 تومن سه نفر ضامن حداقل حقوق 800هزار تومن
اگر به نظرتون به صرفه است برای خرید خونه راهنماییم کنید
مرسی از اینکه اطلاعاتتو در اختیار گذاشتی
اللهم صل علی محمد وال محمد
فکر میکنم وام های بهتری هم باشه مثل مهر امام رضا (ع)
اللهم صل علی محمد وال محمد
حسنا جون مهر امام رضا فقط برای رهن خونه وام می ده اونم در حد 2 ، 3 میلیون تومن
سلام سحر جون مرسی از اطلاعات که دادی
بانک انصار هم بپرس اونجا هم شرایطش خوب بود من پرسیدم
یوسفم برادرممم چطوری با نبودنت کنار بیام برای شادی روحش صلوات بفرستین ممنونم دوستان

http://www.saminserver.com/ فروش سرور

خیلی ممنون
هیچ وقت امید را از کسی نگیریم. شاید اون تنها چیزی هست که داشته باشه.
تنها جون کجایییییییییییییییی
من از نظم الهی سرشارم من اکنون در نظم متعادلی قرار دارم.
ارسال پاسخ و نظر شما