2752
2734
عنوان

چجوری یه عروس خوب تو کانادا پیدا کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 70 پست
یعنی داداشتون نمیتونه خودش یه دختر پیداکنه شما باید از این ور دنیا دنبال دختر باشید😐

احتمالا منطقه ای که ساکن هست ایرانی نداره

و مشکل دوم اینکه تا وقتی دانشجویی اطرافت گزینه هست ولی وقتی میری سرکار درگیری 24 ساعته داری با کارت دیگه کسی رو گیر نمیاری مگر تو دیسکو که اونم گزینه های موقت هست نه ازدواج و تشکیل خانواده.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شاید ما قسمت هم باشیم    

خوشبخت بشید  

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
احتمالا منطقه ای که ساکن هست ایرانی نداره و مشکل دوم اینکه تا وقتی دانشجویی اطرافت گزینه هست ولی وق ...

خب یه دختر غیر ایرانی باشه عیبی نداره که

والا پسردایی مامان من هم کار میکرد هم اونجا با یه خارجی ازدواج کرد الانم سه تابچه دارن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
آره . حالا نیاد ببندمون به فحش  😁

خخخ،بعید میدونم . هر چند تاپیک زدن و رفتن !

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
حالاحتمابایدکاناداباشه؟؟😁😁😁 من نمیشه؟😂😂😂😂

عزیزدلم شما که تاج سرید ولی راستش بعد از کلی صحبت و مشورت به این نتیجه رسید برادرم که بهتره کسی که قرار هست باهاش آشنا بشه همونجا باشه چون ریسک اینکه بعدا مشکل پیش بیاد کمتر خواهد بود

Lilypie Pregnancy tickers http://ninicenter.com/
خب یه دختر غیر ایرانی باشه عیبی نداره که والا پسردایی مامان من هم کار میکرد هم اونجا با یه خارجی از ...

حرفتون درسته گلم ولی راستش بین اقوام ما کسانی که با غیر ایرانی ازدواج کردن بعد از چند سال زیاد راضی نیستن و همین باعث شد به فکر غیر ایرانی نباشه

حرفتون درسته گلم ولی راستش بین اقوام ما کسانی که با غیر ایرانی ازدواج کردن بعد از چند سال زیاد راضی ...

میتونید از اینجا هم یه دختر بپسندید مثلا توی عید داداشتون بیاد اشنا بشن اگر اوکی بود دختره بره اونور

چرا شما از ایران فک می‌کنی داداشت نمیتونه خودش اونجا کیس مورد نظرش رو پیدا کنه چه لزومیه شما بخای تو ...

گلم من یه زندگی بسیار پرمشغله دارم،کار و دو تا بچه و گرفتاریهای دیگه و اگر دارم پیگیر این قضیه میشم به خاطر این هست که برادرم ازم کمک خواسته 

2706