2733
2734

مسخره 

دید نمیتونه جواب سوالا رو بده قفل کرد

خواستم اگهی فوت شوهرتو سانسور کن عکسشو بفرست

لطفا برای بهتر شدن حال داداش کوچولوم دعا کنید.کنکوری های عزیز لطفا سوالاتتونو تو تابیک های کنکوریم ببرسید.نمیتونم تک تک جواب بدم واز اول توضیح بدم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از این کاربرا زیاده یه کاربرم چند تا تاپیک ناله کرد امشبم تاپیک حساس زد ولی تو سایت ول میچرخید دیگه دید همه دارن ازش سوال میپرسن که چی شد افلاین شد

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
از این کاربرا زیاده یه کاربرم چند تا تاپیک ناله کرد امشبم تاپیک حساس زد ولی تو سایت ول میچرخید دیگه ...

منم چند تا از تا پیک هاش و خوندم.معلومه همش داستان بود.ایشون حتما سنش کم بوده و تحت تاثیر رمان ها قرار گرفته

یا بقول دوستمان مشکل روحی روانی داره

که براش دل بسوزانم

بعض یا تشنه توجه هستن

لطفا هر کی امضا من و خوند برای رسیدن من به عشقم  یه صلوات بفرسته ممنون. و اگه کاری چیزی میدانید برای عاشق کردن بگید

منم چند تا از تا پیک هاش و خوندم.معلومه همش داستان بود.ایشون حتما سنش کم بوده و تحت تاثیر رمان ها قرار گرفته

یا بقول دوستمان مشکل روحی روانی داره

که براش دل بسوزانم

بعض یا تشنه توجه هستن

لطفا هر کی امضا من و خوند برای رسیدن من به عشقم  یه صلوات بفرسته ممنون. و اگه کاری چیزی میدانید برای عاشق کردن بگید

تازه یه تاپیکش گفته بود بی بی چکش مثبته بارداره😐بعد الان میگفت نه باردارم نه بچه دارم😐

میگفت از شوهرم متنفرم ولی در به در دنبال کادوی ولنتاین بود براش بخره😐ایا انسان سالم برای کسی که ازش متنفره کادوی ولن هم میخره؟

💏"You & me 💕make a wonderful "We
منم چند تا از تا پیک هاش و خوندم.معلومه همش داستان بود.ایشون حتما سنش کم بوده و تحت تاثیر رمان ها قر ...

دقیقا اکثرا تصورات و رمان رو تعریف میکنن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام