2703
2553
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333285 بازدید | 19958 پست
باران جون دست گلت درد نکنه دخملک :*
نیروانا جون،سلام و موچ :*
شیما جون مرام کشم کردی :)) بیبین عزیزم من وقتی کرم پودر میزنم دیگه روش پنکک نمیزنم چون اونجوری خیلی بتونه کاری شده به نظر میام،اگر کرم پودر مناسب و یا پنکک مناسب پوستت رو پیدا کنی یکیش کافیه و میکسش لازم نیست مگر برای آرایش عروس یا موارد خیلی رسمی که من وارد نیستم متاسفانه..
کرم پودر استی لودر: از پوست خودم 1 درجه تیره تره ،خیلی خوب روی پوست میخوابه و پوشانندگیش حرف نداره،خیلی آرایش با این مارک ،رنگ شیک و قشنگی میگیره... بسیار هم سبک هست
کرم پودر دیور: از پوست خودم یک درجه روشنتره وقتی میخوام چهره ام خیلی با نشاط جلوه کنه با رژ گونهء هلویی میکسش میکنم و مثل مورد اول خیلی خوب روی پوستم میخوابه.. مثل مورد قبلی سبک هست و چرب نیستش..
کرم پودر ارتوکد: برای پوست من برنز هست پوشانندگی خوبی داره بدون آفتاب گرفتن هم میتونم بزنم فقط باید کمی هم به گردنم بزنم که تفاوت رنگ نداشته باشه،با وجودی که مثل دو تا اولی مارک معروفی نیست اما کیفیت خوبی داره..
کرم پودر ایوروشه: دقیقا" رنگش و حالتش مثل شکلات صبحانه هست!باید حتما" آفتاب گرفته باشم تا این و بزنم چون تفاوت زیادی بین رنگ صورت و بدنم داره،همونطور که دوستان گفتن سبک نیست،مزیتش اینه که گیاهی و من ازش راضیم اما خیلی مورد استفاده نداره..
همه خواننده های خاموش هم واسه ما عزیزن از جمله روشن جون :*

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان مهرداد جون من الان 3 ساله تقویت مژه ماولا رو استفاده می کنم , نه مرتب ولی هر وقت حال داشته باشم , من که خیلی ازش راضیم , کلا یه طوری شدم که اینو باید حتما داشته باشم :دی بهش وابسته شدم :دی
باران جون اینی که میگم تو کاتالوگ داروخانه بودش و جلوش زده بود new
شاید کاتالوگت قدیمی باشه
جون این حجم 14X تازه اورال زده که ریمل هاش معروفه به حجم دهندگی ولی ازماوالا بعید بود
البته شاید دراون حد نباشه ولی همین که optimalogy tested و تقویت کننده هست چیز خوبی باید باشه

نی نی پانی عزیزم من تقویت کننده میزنم و روش ریمل حجم دهنده ایو روشه که عالیه حجم خوبی میده
همینطوری احساس نمیکنم بلند کرده باشه ولی وقتی ریمل میزنم تفاوتشو واقعا احساس میکنم

مامان مهرداد عزیز من دراصل این ماوالا رو واسه ابرو گرفتم ولی فعلا تغییری احساس نکردم تازه یک هفته است
2720
باران جون برای شروع،از کدوم دمنوش برای زیبایی پوستم استفاده کنم؟! امروز میخوام برم یکی بگیرم از کدوم بگیرم به نظرت؟
مرسی که یه نوشیدنی خوب و جدید و مفید به ما معرفی کردی :*
عاطفه جون باید مرکز خریدارو بگردی عزیزم،من تازگیا از این تاپ ها جایی ندیدم....
2714
2706