2703
2553
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333295 بازدید | 19958 پست
بهنوش جون ریمل ابروشو استفاده کردی؟محصولاتش خوبه؟کجایی هست؟من تا حالا استفاده نکردم،هایلند داره؟
حوالی ونک و آرزانتین و فاطمی و ولیعصر و عباس آباد برام خیلی خوبه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرنسس جون

یه کم هم راجع به خانمایی صحبت کن که به تازگی مامان شدن و همه چی خیلی براشون عوض شده....من دارم کم کم افسرده می شم از وضعیتم ...انگار دیگه نه آرایش بلدم نه می تون خوش تیپ باشم....خلاصه بدجوری گیر کردم :(

یه چند تا راهکار زیبایی بده به من لطفا.

آسایش دو گیتی نفسیر این دو حرف است

با دوستان مروت با دشمنان مدارا
بیا پرنسس

داروخانه جهان کودک 88677608 میدان ونک، بلوار حقانی، بین گاندی و جردن، ساختمان 30

فروشگاه تمشک 22713006 میدان تجریش، پاساژ قائم، طبقه دوم

فروشگاه فرشته 88892161 میدان ولیعصر، خیبابان ارژنگ، روبروی پاسای اهدا -کیش

محصولات اش گیاهی هست اصلا ضرر نداره من کرم پودر اش تست کردم خیلی خوب میخوابید اسم لومن از یه دریاچه تو فلاند گرفتن که اب های خیلی شفافی داره من کرم مرطوب کننده و پاک کننده اش دارم
2720
بهنوش جون سلام
آره عکس پیشوله دیوونست
بوش خیلی گرم نیست یعنی رایحه ی اصلیش گرم نیست که بگم عطر خیلی گرمیه اما بوی دلنشین و شیکی داره
موندگاریشم خوبه بدک نیست.
مزخرف ترین نصیحت اطرافیان " بهش فــکر نکن " :|
ماما ن سارا جون
دقیقا" الان ناراحتیتون چیه؟بهم خوردنه شکل اندام؟ یا استرس های بعد از حملگی؟ فراموشی آرایش کردن که با 2-3 بار آرایش کردن برطرف میشه عزیزم،سخت نگیر..
مرسی بهنوش جونم :* میگیرم میام خبرشو بهتون میدم..
سلام به پرنسس عزیز و همه اهالی خوشتیپ و شیک تاپیک
کسی درباره لنز 12 ساعته چیزی شنیده یا استفاده کرده؟

صاحب مغازه میگفت چون 1 لایه داره.تابلو نیست اصلا. ولی ظریف تره و دوامش کمتره و 12 ساعته.برای مهمونی ها و مراسم خاص میشه استفاده کرد.قیمتشم 4500 تومن بود.
کسی استفاده کرده؟
2714
پرنسس جون مرسی از توجهت

به هم خوردن اندامو دارم یواش یواش درست می کنم

اما احساس می کنم دیگه آرایش کردن بلد نیستم کلی هم خرید می کنما ولی هیچی به هیچی....

ببین من پوست گندمی روشن دارم با چشمای عسلی به نظرت در مرود مو و صورتم چیکار کنم خوبه....اینم بگم که قبلا که گاهی برنز آرایش می کردم همه می گفتن که اصلا بهم نمیاد!
یه جورایی دور افتادم از همه چی:(
آسایش دو گیتی نفسیر این دو حرف است

با دوستان مروت با دشمنان مدارا
این اسپری کرم پودر هست منو اینو تست کردم خیلی باحال بود قیمت اش 25 بود فکر کنم انقدر راحت رو صورت نشست انگار هیچی نزدی به صورت
Upload center

واااااااااااااااااااااا رکسانا منم نشنیدم قیمت اش خیلی ارزون
سارا جان همین طور که گفتی اندام دزست میشه ولی از ورزش غافل نشو حتی تو خانه هم این کار بکن خیلی تو روحیه و نشاط تاثیر میزاره اگه تونستی هفته ای 1 بار برو استخر

ماساژ صورت بگیر........موهات یه رنگ خوش رنگ بزار بعد اگه دوست داری یکم کوتاه کن یه تغییری هم اساسی میشه مثلا ابروهاتم میتونی رنگ بکنی
سارا جون اول یک کرم پودر دقیقا" هم رنگ پوست خودت بگیر که پوشانندگی خوب داشته باشه،جوری کرم پودر رو بزن که به همه ء پوست صورتت یکسان زده بشه و بیس آرایشت رو تمیز و یک دست بکنه ،اگر پوستت خوش رنگ و یک دست بشه بعدش با یه ریمل خوب و یه رژگونهء ملایم و خوش رنگ و یک سایهء خوش رنگ(مثلا" بژ) ترجیحا" رنگ های شاداب به هدف مورد نظرت میرسی و مهارت خاصی نمیخواد.
خیلی خوبه که اندامت رو داری درست میکنی چون خیلی مهمه،از آب خوردن زیاد و چایی سبز غافل نشو،سعی کن از استرس دور باشی و حسابی از خودت و اندامت و زندگیت و به خصوص نی نی تازه به دنیا اومدت لذت ببری:*
2706