2726
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333600 بازدید | 19958 پست
امسال هم که شرابی مده ...زیاد دیدم ...نه از نوع پیرزنی ها ....

شرابی تیره خوشرنگ ....مال من که اینجوریه ....خودم عاشق رنگشم !.....:)
خطها به هم رسید و به یک جمله ختم شد" با عشق ممکن است تمام محالها "
خوب به خاطر اینکه سلیقه ها متفاوت هست غزال جون، و این تنوع در سلیقه هاست که باعث به وجود آمدن زیبایی میشه ،اما به شخصه به نظر من شاید تنوع داشته باشه اما تشخص نداره ! (منظورم مانتوهای خیلی کوتاه و تنگ هست)
آسمان جون رنگ شرابی خیلی رنگ گرم و زیبایی هست به خصوص تیره اش،مبارک باشه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاملا با شما موافقم پرنسس ....

دوستانی که منو دیدن میدونن تیپم ساده س ولی شیک !

افراط در هر چیزی خسته کننده و بعضی مواقع منفوره ...

من به شخصه طرفدار سادگی هستم به نظرم زیبایی رو بیشتر نشون میده تا یه مانتوی تنگ و چسبون با یه ارایش فجیع....و مدل های عجق وجق مدل مو .....

خطها به هم رسید و به یک جمله ختم شد" با عشق ممکن است تمام محالها "
2728
باید جوری لباس بپوشه که وقتی میره بیرون تضاد توی لباساش چشم بقیه را اذیت نکنه در ضمن تیپ جیغ نزنه لباسای به رنگ ملایم بپوشه تا همیشه مجذوب باشه اگه رنگی مد میشه مثل قرمز نره بخره چون رنگی که هم چشم اذیت میشه هم همه جا نمیشه پوشید مثلا اگه بلد نیست روسری ساتن سر کنه اونو نخره تا مدام از سرش لیز بخوره
یه خانوم خوش تیپ کسی که بر حسب موقعیت لباس بپوشه و تیپ بزنه اگه میخواد بره پارک یا همچین جاهایی باید با کفش اسپرت مانتوی اسپرت و کیف اسپرت بره نه با کفش پاشنه بلند که متاسفانه تو کشور ما خیلی رایجه توی زمستون اگه برف و بارون اومده توی خیابون با چکمه های خیلی پاشنه بلند نیاد که سر بخوره با چکمه های اسپرتش بیاد
منم می خواستم تو تایید حرف یکی از بچه ها بگم چیزهایی که گرونن همیشه قشنگ و شیک نیستن من گاهی شده کسی بهم گفته این مانتو رو صد تومن گرفتم ولی به نظر من ده تومن هم نمی ارزیده همیشه چیزهای مارکدار قشنگ و شیک نیستن الکی به خاطر مارک پول ندین
همیشه سعی کنین جذب زیبایی بشین و چیزی که بهتون میاد . . .

سلام یلدا جون خوش اومدی ، چیزی که گفتی زیباست ،اما به نظر من دلیلی بر خوش تیپی نیست،من یه خانم فرانسوی دیدم که از شال گردنش تا جوراباش و یا حتی شلوارش هر کدوم یه رنگ بود حتی تو یه طیف هم نه خیلی فرق داشت،مثلا" شال زرد رنگ،کفش طوسی ،کیف قهوه ای،شلوار راه راه یشمی خردلی و..... اما بسیار بسیار خاص و خوشگل بود! خیلی از خانوم های خوش تیپ ترجیح میدن همیشه ست بپوشن اما من خانوم های زیبا و به روزی رو دیدم که کاملا" بر عکس بودن...
بله همیشه چیزای گرون الزاما" زیبا نیستن اما متاسفانه معمولا" همین طور بوده ;-( اما اگر حسابی بگردیم خیلی میتونیم جنس های زیبا با قیمت مناسب پیدا کنیم و بیایم اینجا به دوستای تاپیک هم بگیم!
یه خانوم خوش تیپ کسیه که ارایشش خیلی ملیح باشه و با لباساش همخونی داشته باشه مثلا سایه هایی که برای عروسی میزنن استفاده نکنه من اصولا با زدن سایه توی خیابون مخالفم و موهاشو اگه میخواد بذاره بیرون به صورت خیلی ساده و نسبت به فیس صورتش اگه گرد بالا ببره و یه تل یا گیر روی اون بزنه تا خوشگل بشه و اگه صورتش بیضی به حالت کج روی صورتش بریزه اونم خیلی کم نه زیاد که کل سرش پیدا بشه
یه خانم شیک و خوش لباس می دونه هر جایی چی بپوشه من می بینم که بعضی ها با تیپ مهمونی میرن سرکار یا با تیپ اداری میرن مهمونی باید بدونین هرجا چی باید بپوشین و چه آرایشی داشته باشین

و شلوار های پارچه ای راسته خیلی قشنگو و محکم هم خانوما را خیلی سنگین و با وقار نشون میده در ضمن اینکه کفش پاشنه بلند که در حد 5 سانتی متر باشه باهاش خیلی خوشگل میشه و همیشه هم اتو داشته باشه
اره عزیزم همیشه توی مد لباسها و توی فشن ها میبینم که خانوما شون با لباسایی که با هم ست نیستن میان و من همیشه توی ماهواره این چیزا رو دنبال میکنم ولی ادم برحسب موقعیتش باید بسنجه و باید بدونه که اینجا ایرانه واگه ادم با این لباسها بیاد همه به چشم یک زن خیلی جلف نگاش میکنن در صورتی که توی کشور های دیگه نه براشون اهمیتی نداره البته اینو هم بگم که اگه توی کانال جم تیوی توی برنامه تغییر چهره دیده باشی همه ی لباساشون با هم همخونی داره و توی فشن لباسا برای فروش لباساشون و نشون دادن هرکدوم از دوختاشون اینکارو میکنن
آره یلدا جون اینم درسته،اما این رنگا که بهت گفتم یه کهنگی و چرکی خاص و قشنگی داشتن که اصلا" تابلوش نمیکردن البته تیپ اون خانم اسپرت بود اما من خیلی خوشم اومد دخترای ایرانی هم الان خیلی طرفدار این مد هستن ، اما خب معمولا" ست بودن شیکی خاص خودش رو داره، یلدا جون این شلوارای پارچه ای راسته پاها رو بلند و باریک تر جلوه میدن و خیلی قشنگن،منم خیلی دوس دارمشون با کفشای ساده و ترجیحا "پاشنه های متوسط و با کمربندهای جیر یا چرم کلاسیک...
2706