2737
2734
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333613 بازدید | 19958 پست
غیر از این مدل میوه ای که توضیحاتشو براتون گذاشتم یه مدل گیاهی هم داره که مخلوط 12 تا گیاه مختلفه و فوایدش هم :
تمدد اعصاب و کمک به آرامش روحی
□ ضد اضطراب، داهره و ضد چاقی
□ کمک به داشتن خوابی خوش و آرام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی نیروانا جون این دفعه حتما بایودرما میخرم فکر کنم اگه منتظر بشم تا ضدافتابم تموم بشه بعد بخرم یک 6 ماهی طول بکشه! منم خیلی عجولم نمیتونم صبر کنم !!!!

عاطفه جون اره پوستم چربه ضد افتاب درماگور هم فاقد چربیه اما باز جوش میزنم باهاش !

خانمهای خوشتیپ چای ترش خیلی خوبه برای تنظیم قند و چربی و هم برای پوست کلی خاصیت داره من بعضی اوقات میخورم
2731
فروشنده میگفت تقویت کننده ماوالا رو بزنی بعد روش ریمل بزنی مثل مژه مصنوعی میشه و کلی جلوه به مژه ها میده
درسته؟
نیرونا جون تقویت کننده ماوالا خوبه؟؟ واقعا مژه ها رو تقویت میکنه؟
آره نیروانا جون , دم نوشش عالیه واقعا !
نیروانا من از این مدل حجم دهندش که تو می گی استفاده نکردم ولی الان که تو کاتالوگش دیدم اونی که من دارمو زده تغذیه و تقویت کننده مژه و این حجم دهنده رو زده ضد ریزش مژه که البته اینم ممکنه همون تقویت مژه باشه منظورش !
2740
مامی ندا از این نظر که زود جذب میشه و روی پوست سنگین نیست آره راضی ام ولی با اینکه چرب نیست اما مات بودنی که مد نظرمه رو نداره ولی با این حال این سومین باره که ضدافتاب کلیون رو میگیرم چون از ضد افتابهای دیگه برای من بهتر بوده
تقویت کننده ماوالا عالیه عزیزم البته از نظر من
پرنسس و نیروانا هم گویا راضی بودن ازش

مرضیه جون از همون داروخانه پارک خریدم
اینکه من دارم همون معمولیشه حجم دهنده نیست ولی برای من که کلا ریمل سنگین نمیپسندم خوبه
2706