2733
2734
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333613 بازدید | 19958 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رکسانا جون من طوسی عسلی دارم
ولی در مجموع لنزای خیلی روشن و تابلو برای مهمونی مناسب ترن
من 90 تومن خیدم الان خیلی پشیمون که چه رنگ تابلویی رو خریدم
مزخرف ترین نصیحت اطرافیان " بهش فــکر نکن " :|
2728
رکسانا جون من چند بار لنز گرفتم اما هر بار به خاطر حالت مصنوعی که به چشم میداد استفاده نکردم،و خیلی در این مورد اطلاعات ندارم عزیزم،اگر این طور که میگی نازک هست باید خیلی خوب و طبیعی باشه،اگر در موردش اطلاعاتی گرفتی یا خریدی به ماهم بگو،مرسی..
من شنیدم ماساژ هم برای رفع خستگی هم درمان افتادگی پوست و جوانسازی موثر هست به شرطی که دائم بری،من که خیلی ماساژ دوس دارم،الان دلم ماساژ خواست:)

من برا پاکسازی پوست به همه اسکراب boread رو پیشنهاد می دم.حتما با خودتون ببرید توی حمام یا سونا استفاده کنید فقط هفته ای یک بار بعدشم یه مرطوب کننده خوب و تا چند ساعتم دور از آفتاب باشید.نتیجه اش عالیه
2740
مرسی .
منم تا حالا دو بار لنز گرفتم تابلو بود رو چشمم.

الناز جون مارک لنزت چیه؟
پرنسس جون قصد دارم از اون لنز 12 ساعته بخرم و نتیجشو حتما میام میگم.
منم دلم ماساژ خواست.به نظرم خانومای کره ای تو فیلماشون نسبت به سنشون خیلی جوون و خوب موندن.احتمالا یکی از دلیلاش ماساژ هست.

منم حتما میرم دنبالش.

سلام به همه دوستان خسته نباشید
ساحل جون منم شیرازم میشه بگی لباس مجلسی خیلی شیک میتونم از کجا بخرم؟
دیروز واسه مانتو خریدن کلی گشتم ولی اصلا نتونستم خرید کنم واسه خرید مانتو هم بهم آدرس بده عزیزم
مرسی
خانمی برا لباس شب یه سر به سان لی توی خاکشناسی و سفیر توی زرگری بزن.مانتو هم سلطانیه و حافظ و آفتاب.البته من خودم چند روز پیش رفتم از میس اسپرت زرگری یه مانتو اسپورت راحت خریدم
ساحل جون من یک سال پیش ارایشگاهی که میرفتم یه خانمی داشت که خیلی پهلو داشت و شکم بعد چند ماه دیدمش اصلا باورم نمیشد فکر کردم گن بسته ازش پرسیدم گفت هفته ای 3 بار میرم ماساژ برای لاغری که خیلی خوب شده بود ولی گفت خیلی درد داره تو یه باشگاهی رفته بود

مارک نوبا من فکر میکنم خیلی کاور میکنه یه پنکیکی هم داره که با اب باید زده بشه قشنگ کاور میکنه
2706