موضوع بحث

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

1276719 بازدید | 19955 پست
سلام دوستان ،من این تاپیک رو درست کردم که راه های شیک و خوش تیپ و زیبا بودنی رو که میدونیم با هم تبادل کنیم و به هم در به روز بودن از نظر ظاهری کمک کنیم. به نظر من یک خانم شیک واقعی در ایران خانمی هست که خیلی از مدهای رایج تبعیت نکنه یعنی یه جورایی خاص باشه و از خودش خلاقیت به خرج بده، حالا این شامل آرایش و لباس پوشیدن و یا حتی نوع رفتار و شخصیت اون خانم هم میشه،شما نظرتون چیه؟ اینجا از آرایشگاه تا خیاطی تا خیلی جاهای مختلف برای زیباتر بودن و به روزتر بودن رو میتونید معرفی کنید..


1394/12/09
|
20:04
سلام دوستان خوش اومدین،نظراتون رو بگید ،معیارتون برای یه خانم زیبا و خوش تیپ چیه؟اگر دوست دارید عکسای مورد نظرتون یا جاهایی که معمولا" از اونجا خرید میکنید و اجناس خاص و جنسای خوب دارن رو هم اینجا معرفی کنید..
یه خانم شیک و تمیز همیشه ناخن هاش مرتبه خانم هایی که ناخن هاشون رو بیش از اندازه بلند می کنن یا ناخنهاشون یکی در میون شکسته یا ناخن هاشون لاک خورده و لاک هاشون رنگ پریدگی داره تو ذوق می زنه کارشون . . . (این به نظر من رسید )
دقیقا"همینطور هست خانومی،با یاد گرفتن اصول کلی مانیکور و پدیکور خودمون در منزل میتونیم ناخن های زیبا و مرتبی داشته باشیم،یه خانم هر چقدر هم که زیبا باشه اگر ناخن های نا مرتب و یا لب پر و یا لاک نامرتب ویا حتی طراحی نا مناسب داشته باشه خیلی میتونه تاثیر منفی تو ظاهرش داشته باشه،آرایشگاهی که من برای ترمیم و پدیکور میرم یه کرم با تکه های ریز توت فرنگی که رایحه ء ملایم توت فرنگی داره رو به من داد و من از داروخونه سنگ پای طبی گرفتم و خودم تو خونه با این دو قلم وسیله ء بدرد بخور هر چند روز یک بار پدیکور میکنم، در مورد ناخن های دست هم الزاما" کاشت لازم نیست با وسایل ساده ء مانیکور و یه برق ناخن ملایم میشه بهترین نتیجه رو گرفت .
به نظر من خانمی راست میگه
اصلا ناخن بلند زیاد خوب نیست

همیشه لباسایی که گرونن خوب نیستن
میشه با قیمتمناسب چیزای شیک خرید

درضمن به نظر من آدم نباید با پوشیدن لباسای تنگ و کوتاه بیرون خودنمایی کنه و این در شان یک خانم متشخص نیست
البته من به هیچ کس توهین نمیکنم و مطمینم شما اونجور که من میگم نیستید

آدم میتونه در عین حال که خوش تیپ و خوش اندام و خوبه حجابشو داشته باشه و برای مردم غریبه و نامحرم لباسای نامناسب نپوشه
بعضی هاخیلی هم خوشگل به نظر میان اما انقدر خودشونو آرایش کردن که از قیافه درومدن
من دوست دارم همیشه خوش تیپ و سنگین و بدون هیچ گونه جلب توجه لباس بپوشم و همیشه پیش شوهرم هرجور دوست داشتم باشم
همیشه افراط زیبایی رو از بین میبره،الان خانم های متشخص ناخن هاشونو خیلی بلند نمیکنن و در حد معمولی به سمت کوتاه نگه میدارن،دیگه دورهء مانتوهای خیلی کوتاه و چسبون گذشته ( با احترام به تمام دوستانی که هنوز طرفدار این مد هستند) همیشه از قدیم مانتوها و دامن های میدی که چسبندگی ملایمی داشتند زیبا بودند،هر چند با تغییر فصل جنس و رنگشون هم تغییر میکرد اما همیشه کلاسیک و قشنگ بودند.
فندق جون همه حق دارن مست بشن،شراب رنگشم آدم و مست میکنه! loll
خوب به خاطر اینکه سلیقه ها متفاوت هست غزال جون، و این تنوع در سلیقه هاست که باعث به وجود آمدن زیبایی میشه ،اما به شخصه به نظر من شاید تنوع داشته باشه اما تشخص نداره ! (منظورم مانتوهای خیلی کوتاه و تنگ هست)
آسمان جون رنگ شرابی خیلی رنگ گرم و زیبایی هست به خصوص تیره اش،مبارک باشه..
کاملا با شما موافقم پرنسس ....

دوستانی که منو دیدن میدونن تیپم ساده س ولی شیک !

افراط در هر چیزی خسته کننده و بعضی مواقع منفوره ...

من به شخصه طرفدار سادگی هستم به نظرم زیبایی رو بیشتر نشون میده تا یه مانتوی تنگ و چسبون با یه ارایش فجیع....و مدل های عجق وجق مدل مو .....

خطها به هم رسید و به یک جمله ختم شد" با عشق ممکن است تمام محالها "
ارسال نظر شما