2733
2734
عنوان

تو روخدا بیاین در مورد عینک آفتابی بحرفیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2761 بازدید | 35 پست
من الان 10 ساله چشمامو عمل کردم و فقط باید عینک اصل بزنم. تو این ص0 سال 3 تا خریدم اولیش یه vogue بود 10 سال پیش 100 خریدم. از چلسی تو جردن دومیش جورجیو آرمانی بود 220 خریدم از توکلیان تو سهروردی تقریبا 6 سال پیش سومیشو پارسال از دبی کرفتم تو حراج 50 درصد 500 درهم یعنی حدود 500 تومن اونم vogue تازه گوچی ار vogue یه کم گرونتره
فروش اسباب بازی زیر قیمت بازار https://instagram.com/toyland_tehran/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ١٢٠گرفتم البته اون مغازه میخواست جمع کنه و قیمتاشو خیلی پایین آورده بود تو پاساژ پردیس کیش که قیمت گرفتم ٢٥٠بود . دیگه نمیدونم اصل و فرع بودنشو ولی وقتی به چشم میزنم نسبت به عینکای قبلیم باهاش راحتترم.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
2731
نه عزیرم. بهتره از جاهای شناخته شده بخری. مثل چلسی یا سلیم یا چلسی سلیم یا همین توکلیان راستی عینکها روی دستشون یه سریال نامبر دارن. اونو بزن تو گوگل ببین عینکتو میاره برات؟
فروش اسباب بازی زیر قیمت بازار https://instagram.com/toyland_tehran/
منم هفته قبل انا هاکمن گرفتم 190 . ...خوشگله...دسته هاش هم میچرخه دو رنگ میشه... اومدم جای دیگه 370 بود....نفهمیدم بالاخره قضیه چی بود
آدمها برای هم سنگ تمام میگذارند اما نه در وقتی که در میانشان هستی نه.... آنجا که در میان خاک خابیدی، سنگ تمام را میگذارند و میروند....
ﻋﯿﻨﮏ ﺑﻮﻟﮕﺎﺭﯼ ﺍﻡ ﺭﻭﺯ ﺟﻤﻌﻪ ﺗﻮ ﮐﯿﻔﻢ ﻧﺼﻒ ﺷﺪ
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
عینک فقط برید کوچه شاهرخ کل مغازه های کاخ و فروشگاه های شمال شهر و مطب ها از اونجا می خرن
عشق فقط یک کلام ،،،، مهدی (ع) .... می شه برای حل مشکلم فقط یه صلوات بفرستی ! خیلی محتاج دعاتونم ...
2706