2733
2734
عنوان

شاااااام ، بازم این سوال مسخره

763 بازدید | 62 پست

خسته شدم از بس هر روز بیدار شدم هی گفتم چی بپزمممم

بچه ها یه شام سبک و رژیمی بگین لطفا

انواع سوپ، کشک بادمجون و کوکو، عدسی و لوبیا زو نگین لطفا که شوهرم میگه شکل اینا شدیم بسکه اینارو خوردیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بذار ناهار بره پایین

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

من هر چی ناهار درست میکنم ی مقدارشو واسه شام میذارم 

راحتم از شام پختن

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

ما امشب شام دعوتيم 

ولي اين غذاها رو بيشتر شام ميخوريم: شنيسل مرغ- خوراك مرغ تابه اي با سيب زميني و سس باربيكيو- كباب تركي گوشت- پلو و تن ماهي- راگو و...

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏