2733
2739
دوستان گلم لطفا همگی 5 دقیقه فکر کنیم که دوست داریم به چند تا از هدف هامون تو سال جدید برسیم و چطور برنامهریزی کنیم
به هم اطلاع رسانی کنیمو برای رسیدن به اون هدف ها به هم مشاوره بدیم
از خودم شروع می کنم
1- برای سال آینده کنکور ارشد شرکت کنم ( امسال هم شرکت کردم ولی نخوندم کتابها حاضره)
2 - 10 کیلو لاغر بشم ( سفارش ترازو دادم)
3- زمین رو بفروشیم و آپارتمان بخریم ( تا پایان بهار)
4 یه باغچه 750 متری بخریم ( برای این پول کم داریم شاید یک کم طلا بفروشم البته اگه شرایطش خوب باشه)
5- اگه آپارتمان تا تحویل زمان داشت یک سری وسایل برای خانه بخریم.( مبل ها رو عوض کنم - ماشین ظرفشویی بخرم - برحسب جای جدید فرش ها رو عوض کنم و ....)
بازم هست
حالا شما بگید

منم یه کم لاغر شم البته من همه جام لاغره امابعد زایمان یه کم شگمه قلمبه مونده نمی دونم چه کنم دوست دارم از هنرهام درامد زایی کنم تزیین جهزیزیه وروباندوزی شاگرد بگیرم ودرامد زایی کنم اما نمی دونم چطور شروع کنم ناامیدم میشه شماها راهنماییم کنید ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی شما هیچ هدفی ندارین؟
حتی کوچولو
تو رو خدا نظر بدین تا من هم درباره هدف هام و راههای رسیدن به اون ها تجدید نظر کنم
من همیشه از خوندن مطالب اینجا و نظرات دوستان آرامش گرفتم و بهتر تصمیم گیری کردم چون مشور تهایی که اینجا کردم بدون هیچگونه بغض و حسادتی بهم نظر دادن
2731
سلی جون ممنون که نظر دادی امیدوارم همین جا از نظرات دوستان استفاده کنی و امسال درآمد خوبی داشته باشی
در مورد لاغری به نظر من واجب ترین چیز داشتن یه ترازو هست
ترازوی من خراب شد از ترازوی دیگه ای استفاده کردم که زیاد اعتماد نداشتم بعد از دو هفته رژیم 2 کیلو صد گرم اضافه نشون داد حالا حساب کن که چقدر انگیزه برام موند
من توخونه تزارودیجیتالی سیدی ورزشی باشگاه دم خونمون توتال کور دارم تنها چیزی که نیس انگیزه است وانگیزه من جاری دار شدنه که احتمالا امسال دیگه حتما جاری دار میشم در مورد کارم تورروخدا راهنماییم کنید شمااگه جای من بودید چه میکردید؟
2740
من 68 کیلوبودم مادرشوهر یه مدت گیر داده بود تند تند میرف خواستگاری واسه برادرشوهر رگ انگیزم زد بالا باسیدی هاهرروز یه ساعت ورزش کردم دوماه غذامم فقط کم کردم مخصوصا برنج وشیرینی دوماه 4کیلولاغر شدم همه میگفتن چقد لاغر شدی خیلی بیشتر از 4کیلو انگار کم کردی ولی دیگه نمیدونم چرا حوصله ندارم بااینکه هنوز خواستگاری دارن میرم فک کنم چون از نظر کاری به هردری میزنم نمیشه فکرم جای دیگس
اصلا نمونه کارهات رو همینجا بذار خصوصا تزئین جهیزیه
مثلا خود من دوست دارم وقتی تو خونه جدید میرم وسایل و دکوراسیونم هم جدید باشه مثل یه عروس ( حالا اگه کاملا هم نشد ولی دلم رو یک کمی راضی کنه
)
مامان هاله جون از ترسم نمیدم هیچ اعتمادبه نفسی ندارم عکسم که بلد نیستم بزارم توسایت خیر سرم لیسانس دارم همش فکر میکنم اگهی هم بدم موفق نمیشم تزیین جهیزیه هم مثلادرست کردن دستشویی وتزیین اونه سعی میکنم عکس بزارم ویاذ بگیرم تویخچال عروسو وتخم مرغاشو درست کرن ودسررنگی وباشکلات وچیزای دیگه درست کردنو سرویس چینی رو رومیز ناهار خوری مدلدار درست کردن وتزیین کمد وحمام وشمع ارایی وگل ارایی کلی خونس و کارای تزیینی دیگه نمیشه اونوقت دیگه به چیزی دست زد فقط برایکی دوشب که میان جازو ببینن خوبه چون نمیشه از وسایل استفاده کرد
2706