2733
2734
عنوان

کسی هست از اینترنت کسب درامد کنه؟

32629 بازدید | 148 پست
بین این همه کاربری که اینجا روز و شب می کنند کسی هست که از طریق اینترنت درامدی کسب کنه ؟ اگه اره مثلا ماهی چقدر درامد دارید؟
اگر در مهارت خاصی ، تخصص دارید. از طریق ایمیل یا ارسال پیام در نی نی سایت به من بگویید. به پروفایل من مراجعه کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاید کلا باید سوال اصلاح کنم اصلا کسی میدونه از اینترنت میشه درامد داشت؟
اگر در مهارت خاصی ، تخصص دارید. از طریق ایمیل یا ارسال پیام در نی نی سایت به من بگویید. به پروفایل من مراجعه کنید
بله خب خرید فروش در اینجا هم یک نو کسب درامد اینترنتی به حساب میاد
2738
تبلیغ صحیح و مفهوم و داشتن صداقت و ایجاد حس اعتماد در مشتری هنری هست که هر کسی نداره. همینجا فقط چند نفر کم هستند که این کار رو بلدن. مثل آقایی که از شمال عسل میفروشه.
مهاجرت شروع دوباره ای برای من بود
خیلی از خانم هایی که خانه دار هستند از طریق اینترنت با روزی 5-6 ساعت کار کردن درامد نسبتا خوبی میتونن داشته باشند ولی خب بحث پشتکار هم خیلی مهم هستند من خودم توی همین نی نی سایت خانمی رو میشناسم حداقل ماهی 900 تا 1 میلیون درامد دارند البته ایشون دیگه خیلی پشتکار دارند و کسب درامد از اینترنت رو شغل اصلی خودشون میدونن.

بله خیلی ها اصلا درمورد درامد چیزی نمیگن .
دقیقا درست خانم ملوس اگر واقعا بتونید اعتماد ایجاد کنید بهترین درامد رو از کامپیوتر خونتون میتونید داشته باشید
2706