2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خوردن به ، انار ، سیب ، گلابی در ماههای اول بچه را خوش رو میکند

گرفتن لقمه هم تا اونجا که من شنیدم حتی قبل از بسته شدن نطفه تاثیر دارد

پیامبر (ص) 40 روز قبل از بسته شدن نطفه حضرت فاطمه در جایی دور به راز و نیاز و دعا پرداختند

سعی کن از هر کسی لقمه نگیری و هر جایی نری
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
دوستان راست میگن بچه به پدر و مادرش میره ....مگه خیلی بدشانس باشی که به اجدادش بره...............سیب بخور خیلی مؤثره.....بشین در آرامش کامل و سیب سرخ بخور و سوره یوسف رو هم بخون ...از خدا بخواه بچت صورت و سیرت زیبا پیدا کنه عزیزم
من شنیدم گلابی نی نی رو خوشگل میکنه اما از نظر علمی وقتی نطفه بسته میشه ساختار ژنتیکی بچه تشکیل میشه و تمام مشخصات ظاهریش حتی خال هایی که قراره مثلا 50 سال بعد روی جایی از بدنش بزنه مشخص میشه.

و هیچی نمیتونه تغییرش بده
2714
من شنیدم وقتی داره لقاح صورت میگیره و حین بارداری به فرد خاصی فکر کنی یا تو ماه های اول کسی خیلی جلو چشت باشه بچه شبیه اون میشه من تصمیم دارم باردار شدم اصلا به ادامای زشت فکر نکنم و دیر به دیر پیش خواهر شوهر نا زیبام باشم
خدای من چه خرافاتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بچه همون روزی که نطفه اش به لطف خدا بسته می شه تمام خصوصیاتش فردیش هم تعیین می شه و هییییییییییییییییچ چیزی روش تاثیر نمی ذاره. این که می گن سیب بچه را خوشگل می کنه نه اینکه واقعا خوشگل کنه، سیب چون برای پوست خوبه پوست بچه را خوب و شفاف می کنه نه اینکه واقعا توی صورت بچه یا شکل ظاهری اون و ... موثر باشه.

ولی معمولا بچه های اول (چه پسر باشن و چه دختر) به پدر و خانواده پدری میرن و بچه های دوم به مادر و خانواده مادری. باز اینم کلیت نداره و همه اینطور نیستن.
اصلا همین طرز فکرت رو نینی اثر دادره....درسته که هر مادری دوست داره نی نیش خوشکل باشه ولی باطن ادم خیلی مهم تره اصلا شاید نی نیت به اونا رفت ولی واقعا خوشکل در اومد یا به خانواده خودت رفت و خیلی زشت شد...جون شباهت ربطی به زیبایی نداره...در ضمن حداقل بکو نی نی خوشکل میخوام نه نی نی خوشکل و به خانواده شوهرم نره...برای زیبایی نی نیت هم کلابی انار سیب خربزه کاسنی و هلو خوبه و انشاءالله خدا نی نی سالم و صالح که باعث افتخار بهت بده ... طرز تفکرمون را عوض کنیم بلیییییییییییییییز
لی معمولا بچه های اول (چه پسر باشن و چه دختر) به پدر و خانواده پدری میرن و بچه های دوم به مادر و خانواده مادری.!!

اینم که شد خرافات؟!
نوه های اول خونواده ما هیچ کدوم منحصرا شبیه خونواده پدری نبودن
همش به ژن وابستس نه این چیزا- من سیب خوردم خرما خوردم- انار خوردم به قول دوستان این چیزا رو سلامت بچه و شفافیت پوست و ........... تاثیر داره- من انار زیادخوردم هم خودم وهم شوهرم سفیدیم بچمون سبزه شده البته شبیه عمه کوچیکش شده- ربطی به تغذیه نداره
CafeMom Tickers
عزیزم اینا خرافاتی هستش که از قدیما مونده . خودت رو درگیر این مسائل نکن. الان دیگه علم خیلی مسائل رو ثابت کرده . به نظر خودت اگه با یک لقمه از دست کسی گرفتن قرار بود قیافه بچه تغییر کنه پس خدا این وسط چه کاره است؟ مسئله ژنتیک و علم و کروموزوم و ......... چه نقشی دارن؟ یک کم مطالعه کن. اگر با این طرز فکر بخوای پیش بری مطمئن باش تا چند سال آینده دیدت اصلا به روز نمی شه و بچه رو طرز فکرت حساب باز نمی کنه . گلم از من ناراحت نشو من صلاحت رو می خوام.
2706