2733
2734
توروخدا ول کن این حرفا رو.یعنی چی اگه یه چیزی اونجا بخوری بچه ات اونوی میشه!!!!!!11
عزیزم بحث لقمه این نیست که.بحثش اینه که از کسایی که فکر میکنی نون حلال ندارن چیزی نگیری و بخوری که بچه با لقمه طاهر بزرگ شه
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا جونم ... اینا که نوشتید خیلی جالب بود
اما الان دیگه علم ژنتیک همه چیزو ثابت کرده و حتی فرمول داره
رنگ پوست و صورت و چشم و ... همه حالت وراثتی داره ، حتی فرمولهای احتمال تو ریاضی هم جواب میدن براش

فقط شما که مامانی خوبی هستی باید خوب به خودتون برسین دیگه
شاداب و صبور و البته سلامت
أَللّهُمَّ ارْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ (ع) یَومَ الْوُرُودِ
2728
این لقمه گرفتن و .. خرافاته ولی برای به و انار و خربزه و قرآن خوندن، من خودم چندین دفعه با چشای خودم دیدم که فوق العاده تاثیر میذاره.هم روی ظاهرش هم روی خلق و خوی بچه. خانواده ی دوستم پدر و مادر سبزه و جنوبین روی بچه اول،دوستم فقط به و انار میخورد بچه سفید و چشم روشن شد با اینکه ته چهره ای از پدر مادرش داره ولی انگار زیبا شده ی اونهاست. رو دخترش فقط قرآن خوند، دخترش فوق العاده نجیب مظلوم خوش رو هست ولی چهره کپ پدر مادر و سبزه. دوباره قصد بارداری داره میگه فقط به و انار و قرآن میخونم.
من راجع به ژنتیک بچه خوندم ولی بعضی موقع ها ی سری احساسات و باورها و ایمان قوی نسبت به ی چیز کاملا ورق رو بر میگردونه. خیلی تو زندگیامون اینارو دیدیم و شنیدیم. من الان باردارم و دقیقا دارم همین کارهارو انجام میدم و مطمئنم تاثیر میذاره.
2738
لی معمولا بچه های اول (چه پسر باشن و چه دختر) به پدر و خانواده پدری میرن و بچه های دوم به مادر و خان ...

اتفاقا دختر بزرگه من عین خانواده باباشه ولی دختر کوچیک تا حالت صورت و بینی و اندامش به خانواده ما رفته خیلیا رو دیدم که بچه اول به خانواده پدری بره مثل بچه های خواهر شوهرم که بزرگه لاغر و ضعیفه مثل باباش اما کوچیکه عین مامانش قد کوتاه و تپله

دوستان اینو ۱۰۰در ۱۰۰ میگم که تغذیه بیشتر از ژنتیک روی زیبایی جنین تاثیر داره به چشم خودم دیدم 

پیاز ،پیازچه ، بادمجون ، گل کلم جنین سبزه میشه ….کلا سبزی بچه را سبزه میشه  سعی کنید بجای سبزی کاهو بخورید ،سیب و خربزه انگور طالبی و عناب ، سفید میکنه، یک چهارم لیوان هر دو سه روزی یکبار _از ماه ۳ عرق کاسنی تا ماه ۸ بخورید برای خوشگلی چشماش 

انگور موها رو حالت دار و یکم فر میکنه  

تخم هویج در زمان پریودی قبل اقدام پسر زایی و تقویت فیلکول ها میشه 

تخم کتان تخم هویج تخم شاهی ، کنجد پودر کنید با عسل میل منید در زمان پریودی باعث تقویت تخمک 

برگ سنجد و پودر در زمان پریودی قبل از اقدام باعث تقویت تخمک ها  

که برگ سنجد را در زمان پریودی باید بجوشانید و روزی یک لیوان باعت دختر زایی میشود 

در ضمن میتوانید به همسرتان هم قبل اقدام ، تاکید میکنم قبل از اقدام تخم هویج دم شده بدهید ، چون باعث س،ک،س، ی شدن میشود پس بهتر است قبل از اقدام باشد 

روز خوش یک لبخندون هدیه به شما دوستان عزیز  👶🏻👧🏻❤️