2726
عنوان

تبادل اطلاعات سفری . کجا مسافرت برم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 919381 بازدید | 5014 پست
نگین جون یه سوال داشتم ....... به نظرتون هتل all باشه خوبه یه uall ؟اصلا فرقی هم دارن؟ در ضمن ما نی نی نداریم بهترین هتلی که بهم معرفی میکنی با این پول چیه؟ تورو خدا کمکم کن موندم واقعا کدوم هتل برم.....
قرارمان فصل انگور....شراب که شد بیا.... تو جام بیاور و من جان.....جام را پر از جان کن...هراسی نیست تو خوش باش همین مرا کافیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادینا جون صفحات قبل رو خوندی؟؟ دوستان آژانس‌ها رو معرفی کردن... مثل طرهان پرواز و آسمان گشت...
با اجازه نگین جون
تا اونجایی که من می‌دونم فرق all و uall در هتل‌ها، در نوشیدنیه... هتلهای all فقط نوشیدنی‌هایی که تو اون کشور تولید می‌شه، رایگان سرو می‌کنن اما هتل‌های uall همه انواع نوشیدنی‌های رایگانه...
ادینا جون همون جور که مهرگان جون گفت طرهان پرواز و آسمان گشت گزینه های مناسب برای تور هستن.

تو اون رنج قیمت هتلهای تایتانیک و توپکاپی گزینه های مناسبی هستن..

اگه یکم بیشتر هزینه کنین هتل سان گیت و پر پریمیوم و آدام اند ایو و مردان پالاس و.... خیلی بهترن ...

صفحه 22 همین تاپیک هم مطالعه کن ......

صفحه 20 همین تاپیک هم تفاوت هتل های 5 ستاره ALL با 5 ستاره UALL رو نوشتم.
2728
این یه لیست از آژانسهای مسافرتی و هواپیمایی تهران هست ...

شماره تلفن و آدرسشونم تو این لیست قرار داره .

روی فایل زیر کلیک کنید . حجم فایل 123 کیلو بایت

http://www.golden-chance.com/Uploads/Other/liste%20ajanc.doc
البته در این تاپیک بطور مفصل در مورده دبی صحبت شده ولی این اطلاعات حالته تکمیلی داره ....

اطلاعات تکمیلی راجع به دبی :

مراکز خرید و لباس بچگونه :

مرکز خرید واتر فرانت سنتر لوازم و لباسهای بچه قشنگی داره و مارکدار ،اسباب بازی هم داره ،توش بولینگ و رستوران و .. حدود 600 فروشگاه داره

فروشگاه بعدی مرکاتو هستش نزدیک باغ وحش دبی ، خ ساحلی جمیرا

بیشتر پوشاک و کیف و کفش زنانه داره ، خیلی شیکه ، اینجا هم مارکداره بهت توصیه میکنم پوشاک و مایوهای مدا

برزیل رو ببینی

لامسی پلازا هم خوبه مارک مادر کر (Mother Care)داره ، پر وسایل نی نی ومامانه ، خیلی خوبه همه چیز داره تازه به ازای خریدت جایزه هم میدن ،آدرسش منطقه عود میثا خ زعبیله

وافی سیتی هم خوبه تو خ القطاعیات

بازار مرشد هم هست که اکثر فروشگاه هاش مال ایرانیا هستش

مرکز مال امارات هم خوبه ، من جاهایی مثل دی تو دی و... نمیپسندم .چون جنسهاش مرغوب نیست

.فصل حراجی هاش ............اواسط تابستون و یک بار هم ماه بهمنه ، البته یه فستیوال هم دارند که تو عید فطره

، ولی معمولا در هر موقع از سال بعضی از فروشگاه هاش حراج دارند .

غذای دریای دوست دارین ، رستوران پیر چیک برین ، محشره با نمایی بسیار زیبا از برج العرب .

مراکز تفریحی :

پیست اسکیشون خوبه ، توش رستوران هم داره و بهتون وسایل اسکی رو اجاره میدن .

اتوبوس شگفت آور : اول تو شهر حرکت میکنه بعد میبرتون منطقه خور دبی تو رودخونه . بد نیست البته جلیقه نجات هم بهتون میدن .

محوطه پارک ساحلی جمیرا هم قشنگه ، باغ وحش دبی هم بر دبی جاده ساحلی جمیرا هست .

پارک آبی واید وادی هم خوبه اونم تو جاده ساحلی جمیرا هست .
سلام. من اواخر مرداد قراره برای ماه عسل با همسرم بریم آنتالیا. می خوایم بریم هتل کرملین. اگه کسی اطلاعاتی در مورد 1 آژانس خوب و مطمئن و خود هتل و قیمت ها داره ممنون میشم بهم بگین.
سلام دوستان

اول از همه یه تشکر از نگین و کارن عزیز و همه دوستایی که راهنماییم کردن واسه سفر .

من جمعه از ترکیه ـ کوش آداسی برگشتم . خیلی عالی بود خیلی . هتل ما فانتاسیا بود که جنب هتل اونورا هستش . خیلی عالی بود خدماتش بی نظیر بود غذاهاش ، دسراش و کیفیت آنها خیلی خوب بود .

هر روز اتاقمون رو جارو می کشیدن تمیز می کردن و حوله هارو عوض می کردن . من از هتلمون بی نهایت راضی بودم و خداروشکر که اونورا نگرفتم چون چند از مسافرهای تورمون اونجا بودن هر روز از یه چیزشون شاکی بودن .

یه تور شبهای ترکی بردن که به نظر من و همسرم خیلی عالی بود و کلی لذت بردیم .

پارک آبی هتل آکوا فانتاسیا رفتیم که هرچقدر از هیجانش براتون بگم کم گفتم خیلی خیلی عالی بود .

شهر تاریخی افس هم به نوع خودش جالب بود ولی همون یه بار دیدن کافیه و من اگه دفعه بعد برم اونجا مثلاً این قسمت تور رو نمی رم . خیلی جالب بود ولی فقط برای یکبار .

تور سوکه هم داشتیم ولی از اونجایی مه زمان کمی میدادن به نظرم خوب نیومد خیلی هول هولی بود . برای همین اگه می خواین برین حتماً خودتون برین و با تور نباشه .

روز آخر هم تور ازمیر داشتیم و اونم چون خیلی زمان کوتاه بود و من دخترم که 2 سالشه خیلی غر غر کرد نتونستم خوب بگردم و خرید بکنم .

یه تور کشتی و دیسکو هم داشتیم که ما به خاطر دخترم نرفتیم .

ما از آژانس آمیتیس تو خیابون سهروردی شمالی اقدام کرده بودیم و کلاً خدماتشون و برخوردشون و پرسنلشون تو ترکیه خیلی خوب بودن و اگه قرار باشه بازم جایی برم قطعاً از همین آژانس اقدام می کنم .

فرناز جون نگران نباش من دخترم که در نوع خود یه زلزله 10 ریشتری محسوب میشه اونجا به خاطر شرایط آب و هوایی که شرجی بود از 24 ساعت 20 ساعتش رو خواب بود که این خودش برای ما نعمتی محسوب میشد . هر جا هم میرفتیم تو کالسکه نشسته بود یا می خوابید .
خیلی خوشحالم که مطالب اینجا تونسته بهتون تو سفراتون کمک کنه ...

+ فرانک جون چه خوب که بهتون خوش گذشته ،

لطفا خمس و زکات این کلوب یادتون نره !!! عکس از هتل یا افس داری بزار ..

اون آدرسه که گفتم تو پاساژ ونک بود... راستش اون موقع هم آدرسه دقیقشو ننوشته بودم.. فقط گفته بودم که از دربه خیابانونه کار و تجارت که وارده پاساژ ونک میشین ، اول مستقیم میرین بعدش سمته چپ میپیچین ...

یه مغازه نسبتا کوچیک بود که روی شیشش قیمتهای حراج نوشته بود . ده تومن و پونزده تومن و ....
سارا جون این تحقیقای من در مورد هتل کرملین... به نظرم جزو هتلهای خوبه اونجاست البته سعی کن حتماخدماته uall رو بگیری . اگه میخوای خیلی هتلت خوب باشه من RIXOS PRIMIUM و RIXOS SUNGATE و ADAM&EVE رو پیشنهاد میدم ......

مشخصات هتل :

نام هتل : کرملین پالاس ( KEREMLIN PALAC HOTEL ) درجه : *5

سرویس : All Inclusive ( شامل : صبحانه ، نهار ، شام ، سلف سرویس ، صبحانه دیر هنگام ، پذیرایی های طول روز ، و کلیه نوشیدنی ها : چای قهوه ، نسکافه ، نوشابه ، آبمیوه و 5 عدد رستوران در تمام ساعات شب و روز از این امکانات رایگان استفاده خواهید کرد .

موقعیت محلی : این هتل در منطقه انتهاء لارا ( اکسو ) شهر آنتالیا قرار دارد و تا فرودگاه 20 کیلومتر فاصله دارد واین
هتل به شکل کاخ کرملین مسکو ساخته شده است و شما خود را در احتشام و زیبائی این هتل گم خواهید کرد این هتل دارای استخرهای سرپوشیده و سرباز بوده و در فاصله صفر دریایی مدیترانه قرار داشته و ساحل بسیار تمیز و زیبلیی دارد .

مشخصات اتاق ها :
این هتل دارای 837 اتاق می باشد که شامل اتاق استاندارد ، اتاق لوکس بزرگ ، اتاق معلولین ، رابط اتاق خانوادگی و سوئیت که تمام اتاق ها دید فضای سبز و دریا دارند .
تمام اتاقها دارای خط تلفن مستقیم ، موزیک ، یخچال ، تلوزیون با کانالهای ماهواره ای ، سیستم الکترونیکی کیکارد ، پذیرایی در اتاق ، سیستم تهویه مطبوع ، گاو صندوق ، توالت ، حمام ، سشوار و کولر می باشد .

امکانات هتل : این هتل دارای رستوران ، پارک آبی ، سیستم تهویه مطبوع مرکزی ،
پارکینگ ، کافی نت ، دکتر ، استخر سرپوشیده ، استخر آبگرم سرپوشیده ، استخر بزرگسالان و کودکان ، جکوزی ، سالن ورزشی و بدنسازی ، زمین تنیس ، فروشگاه ، آمفی تئاتر ، پارک بازی بچه ها ، سونا ، پارک کودک و سالن زیبائی می باشد .و این هتل دارای ساحل اختصاصی می باشد .
.......

یه هتل بنامه توپکاپی هم به هتل کرمالین چسبیده که همون مشخصات کرمالین رو داره ...

اینم آدرسه هتله :
http://www.wowhotels.com/wowkremlinpalace.asp

اینم عکسه هتل کرملین

4xd8vahz1d3oelysf1w8.jpg
فرناز جونم در هر صورت ، نی نی هر چقدر هم که خوب باشه ، کارا و اذیتهای مخصوصه خودشو داره...

ولی اگه من بودم ، حتما نی نی مو با خودم میبردم ..... ولی خیلی مواظبه پوستش بودم که نسوزه ...
سلام خانمهای محترم و یا شاید آقایون
من خیلی از این سایت خوشم اومده مخصوصا این قسمت سفرش....
من و خانمم 2 روز دیگه میریم کوش آداسی
هتل grand blue sky 5* UALL
با آژانس آسمان گشت
میخواستم کمی از جاهای دیدنی اونجا بدونم که قبل سفر برنامه ریزی کنم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
خودم پارک آبیهاشو بلدم
به جز پارک آبی جایی داره که خوب باشه؟
مرسی
سلام، فرانک جان خیلی خوشحالم که بهتون خوش گذشته .. ایشالا مسافرت های بعدی، ممنون از توضیحاتت.

آراد جان،من یکی دو صفحه قبل راجع به کوش آداسی توضیح دادم، فکر می کنم این هتل شمانزدیک Ladies beach.. خیلی خیلی هتل خوبیه، هم توری های ما همیشه از اونجار اضی بودن
به جز پارک آبی به نظرم دیسکو هالیکارناس را برید (اگه بچه ندارین) ..برای خرید هم سوکه و ازمیر..میشه بپرسم قیمت این هتل چقدره؟
2706